KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Estée Lauder

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Estee Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: knifeofdreams, Módosítva: 2016. április 5.

Lelőhely:   Estee Lauder szaküzlet, parfümériák

Akár 300%-kal vastagabb szempillák - megnöveli a pillákat a lehető legdúsabb hatásért. Intenzív szín koncentráció a mélyebb, gazdagabb árnyalatért. Drámai szempillák, extrém dús hatás egy pillanat alatt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Juuice

2016. április 30.

Nagyon szuper, a legjobb, amit használtam! 5nél több csillag járna neki!

Juuice
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 30.

Nagyon szuper, a legjobb, amit használtam! 5nél több csillag járna neki!

juditka70

2015. november 28.

Nagyon szuper és a rövid szempilláimat olyan cicássá varázsolja! :)

juditka70
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 28.

Nagyon szuper és a rövid szempilláimat olyan cicássá varázsolja! :)

Anthaval

2015. április 18.

Elso szempillaspiral amit hasznaltam! Edesanyam vette maganak, en meg zsenge tinedzserkent elcsentem tole es vegul odaig fajult a dolog, hogy elkunyeraltam tole. :) Emlekszem, hogy mindkettonk szamara egy nagy szerelem volt es evekig hasznaltam.

Anthaval
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 18.

La-Fee

2014. május 16.

A Legjobb szempillaspirál, én is mindig visszatérek hozzá, mert nem pereg, szép pillákat varázsol az én nem túl hosszú szögegyenes szempilláimból. Néha teszek kitéröt, mert nem olcsó darab, megteszi a nem túl eseménydús hétköznapokra más is, de érezhetö a különbség ha ez van rajtam.

La-Fee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 16.

Lánghajú

2014. április 23.

Eddig ez volt a legeslegeslegjobb szemspirálom...(alapból sűrű a szempillám, közepes hosszúsággal és nagyok a szemeim) Nagyon természetes hatású, óriás szempillákat varázsolt...ezzel meg engem is elvarázsolt....ám az ára kb 10-szerese egy NYC-nek, vagy Lovely-nak, amik közül pár szintén elég jó, ha nem is ennyire.

Lánghajú
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 23.

umpalumpa

2013. november 23.

Régen nem rajongtam az EL spirálokért. Biztos, hogy javítottak az állagon, de az én felviteli technikám is jobb lett. Ezt a típust a reptéren vettem egy kompakt utazós sminkkészlet részeként (ezekért az utazós kompaktokért meg vagyok veszve, sajnos ritkán repülök). Nagyon tetszik az eredmény: dúsít, kiemel, nem csomós, picit fel is emeli a pillákat, nem hullik a szemem alá. Szeretem.

umpalumpa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 23.

Svetlana

2013. április 13.

Eddig ez életem legjobb szempillaspirálja. Mindig próbálkozom mással, de mindig ehhez térek vissza. Csak ne lenne ilyen iszonyú drága...:-(

Svetlana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 13.

erika81

2013. március 15.

Egyszer vettem meg, de szerintem be volt száradva. Nagyon drága volt, pont ezért elég felháborítónak tartom, hogy pár próbálkozás után ki is dobhattam. Semmit nem csinált a szempilláimmal, ami mégis ráragadt, az le is hullott a szemem alá 1-2 órán belül.

erika81
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 15.

tuzgyujto

2013. február 9.

Sajnos csak egy mintám van belőle, és most jutottam el addig, hogy használjam is. Alapjáraton dús pilláim vannak, viszont extrán rövidek, soha egyetlen szempillaspirál nem dúsítja a pilláimat, már nem is számítok rá. Eddig viszont ezzel értem el a legszebb hatást, enyhén dúsabbak lettek, és írtózatosan hosszúak. Nem ragadtak össze, már-már műszempilla-hatású.

tuzgyujto
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 9.

katii

2012. november 16.

Nem mondanám, hogy annyira megvastagítaná a szempillákat. Tényleg vastagabb lesz és szép egyenes, nem csomósodik össsze, és nem is ragadnak egymáshoz a pilláim. Igazából nem ez a legjobb szempillaspirál, általában más spirálokhoz szoktam használni a fejét :D

katii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Silk Amino Acids, Propylene Glycol
Peptidek: Pantothenic Acid Polypeptide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emolliensek: Isododecane, Cyclopentasiloxane, Stearic Acid, Glyceryl Stearate
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Ammonium Shellacate, Polysorbate 20, Sorbitan Tristearate, Glyceryl Stearate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Polysorbate 20, PEG-100 Stearate
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum, Isopropyl Alcohol
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Ultramarines, CI 42090, CI 77400, CI 42090, Yellow 5 Lake / CI 19140, Aluminum Powder / CI 77000, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Carmine / CI 75470, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Quaternium-15, Chlorphenesin, Sorbic Acid, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben

Kaolin 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

PVP 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.