KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Estée Lauder Perfectly Clean Multi-Action Foam Cleanser/ Purifying Mask (Normál/Kombinált Bőrre)

Estée Lauder

Ár:   8500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: umpalumpa, Módosítva: 2015. június 20.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A frissítő hab gyengéden, de alaposan tisztítja meg a bőrt. Használja naponta, vagy 3 perces tisztító maszkként. Új generációs tisztító technológiánkkal.

Estée Lauder Perfectly Clean Multi-Action Foam Cleanser 30ml
Ár: 2500 + posta/foxpost , Eladó: sheder5
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: előreutalás után posta/foxpost vagy személyes átvétel Budapesten

Connie13

2018. november 4.

Hirtelen felindulásból vásároltam, miután az előző arctisztitóm 2 használat után taccsra vágta az arcom. (Azért ezt a márkát vettem “vakon” mert èszrevettem, hogy macskám az EL termékek illatát kifejezetten kedveli... amitől a cica korábban hunyorgott és elszaladt, az kiütött napokon belül. Fogalmam sincs mit érezhet bizonyos krémeken, de azóta a mintákat megszagoltatom vele. :D)
Az illata 5 csillag, az àllag szintén. Sminklemosó után Shiseido arctisztitó kefével hasznàlom, nagyon kellemesek együtt. Pakolásként szintén szuper. Száritó hatásárol beszámolni nem tudok, mert a használata után azonnal krémezek. Irritációt nem okoz, kíméletesen tisztit, két hónap elteltével szinte észrevehetetlen a fogyás napi használat mellett. Újraveszem!

Connie13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 4.

anetthegyi

2018. október 23.

Kellemesen habzó, kellemes illatú. Picit kiszárította a bőrömet de más probléma nem volt vele.

anetthegyi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 23.

Lencse

2018. február 14.

Nagyon kellemes krémesen habzó arctisztító. Bár sokáig elég egy tubus, drágának találom. Ezért mindig próbálok alternatívát keresni. De most újra visszatérek ehhez a termékhez, mert másokkal ellentétben semmilyen irritaciót még nem okozott. Az én bőrömet nem szárítja, inkább feltölti egy kicsit. Maszkként nem szoktam használni.

Lencse
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 14.

Kaboo

2018. január 26.

Nagyon sokáig elég egy tubus több mint fel év. Tisztit ez biztos!!! Hogy kíméletesen ezzel lehet, hogy vitatkoznék. Ezt úgy értem hogy szárított engem. Persze akinek pl zsíros a bőre annak valóban kíméletes. Szóval ha csirgosan tiszta bőrre vágysz megbízható terméktől és ugyan nekem tényleg kicsit szarito volt de bátran ajánlom. Kifezetten szeretem a csomagolást jól zar egyszerű használni bírja a bőröndben való nyomorgast.

Kaboo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 26.

nygigi

2017. november 13.

A kis kiszerelésű van belőle, én meg vagyok elégedve vele, szeretem a krémes állagú arctisztítókat és ez is ilyen, az illata nagyon kellemes. Jól leszedi a sminket, maszkként még nem próbáltam. Nekem kicsit szárítja az érzékeny bőröm, ezért levonok egy csillagot.

nygigi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 13.

Kedi81

2017. június 23.

Már vagy fél éve megvan,bontatlanul hevert a szekrényben,mert mindig volt más lemosó,amit el "kellett" használni,de ma végre kipróbálhattam....
Elsőre az tűnt fel,hogy milyen sűrű és milyen finom illata van,kicsit sokat is használtam belőle,nem tudtam,hogy ilyen krémes és így habzik,de ez valami eszméletlen jó:-)
Nagyon finom,puha és tiszta érzetű lett az arcom a használata után és még az arckrémet is gyorsabban szívta be,eddig nagyon elégedett vagyok,később a hosszabb távú hatásáról is véleményezek,de elsőre megkapja a maximális 5 csillagot :-)))

Update:
Minden nap használom,és tartom a véleményemet,hogy nagyon jó termék,nagyon-nagyon kevés kell csak belőle,így igaz,hogy nem a legolcsóbb lemosó,de sokáig fog tartani,nagyon jól habzik és finom,tiszta és puha lesz használata után az arcom,sőt azt vettem észre,hogy a pattanások pirosságát csökkenti és mintha kicsit előbb is elmúlnának tőle,nagyon elégedett vagyok,marad a maximális csillag:-)))
Maszkként még nem is próbáltam.....kíváncsi leszek úgy hogy teljesít:-)

Kedi81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 23.

Update:
Maszkként még nem is próbáltam.....kíváncsi leszek úgy hogy teljesít:-)

kisnyuszi83

2017. május 31.

Ritkán írok rosszat egy termékről. De Estee Lauder ide vagy oda, most egy jo kis kritika következik. Eloszor is tularazott, szinte minden termekuk. Jo legyen draga, de akkor cserébe minőségét várok el. Es mit kapok? Egy vacak, hasznalatatlan állagú kremszerű valamit. Lemosonak sűrű, pakolasnak viszont keves. Arrol nem is beszélve, hogy mitesszeres lett tole a borom. Lemosas utan zsíros utoerzet, jaj epp most fogyott el, mert sajnáltam kidobni. Soha tobbet

kisnyuszi83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 31.

Sammi1986

2017. április 20.

Szérum mellé kaptam.2 hónapig hevert bontatlanul.Egye fene,kipróbáltam,és milyen jól tettem!Ez király.Olyan jó érzés utána.Friss,üde arc.Nekem szerencsére még a szemem sem csípi,pedig mindig ezzel van a gond,hogy a legtöbb kozmetikum marja a szemem.Biztos,hogy újra fogom venni!

Sammi1986
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

myvettsoprano

2017. március 12.

Érzékeny, pirosodásra hajlamos bőröm van, engem egyáltalán nem irritál, hanem kellemes érzetet ad használat után, zsírmentesen tiszta, puha bőr. Mindennapi és színpadi sminket is viselek, az utóbbi eléggé igénybe veszi bőrömet. Sminklemosó után nedves bőrre viszek fel egy kis mennyiségű krémet, felhabosítom és langyos vízzel lemosom. Maszkként is használom hetente 1x. Teljesen elégedett vagyok.

myvettsoprano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 12.

erika81

2016. augusztus 12.

Vásárláshoz kaptam ajándékba. Elég magas az ára, így nem hiszem hogy megvettem volna magamtól.
Maszkként használom bőrradírozás után heti 1 alkalommal.
Hihetetlenül puha lesz tőle a bőröm, illetve a pattanásokat is szépen lehúzza. Szembe jutva valóban csíp, de ezt igyekszem elkerülni.
Szerencsére elég lassan fogy.

erika81
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

Maszkként használom bőrradírozás után heti 1 alkalommal.
Szerencsére elég lassan fogy.

Antioxidánsok: Silybum Marianum (Lady’s Thistle) Extract
Gyulladáscsökkentők: Silybum Marianum (Lady’s Thistle) Extract
Hidratálók: Glycerin, Sucrose, Algae Extract, Sodium Hyaluronate, Sorbitol, Zinc PCA

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Lauric Acid ti I eu 4 1

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

máriatövis kivonata. A máriatövisnek orvosilag is elismert és bizonyított májvédő, májtisztító hatása miatt elsősorban a szájon át történő használata a jellemző, kozmetikai készítményekben viszont ritka összetevő, ha mégis, általában olajos készítményekben, és szérumokban találkozhatunk vele. Bár a legtöbb tanulmány elsősorban a szájon át történő bevétel hatásait vizsgálja, szerencsére készült néhány bőrön való hatásait tanulmányozó is. Paula Begoun péládul úgy tudja, hogy az összetevő szilibinin tartalma révén azon túl, hogy rendkívül hatékony antioxidáns (antioxidáns tartalma többszöröse az E- és C-vitaminnak) és gyulladáscsökkentő hatással bír, segít megóvni a bőrt  leégéstől valamint növeli a fényvédő összetevők hatékonyságát. Az összetevő gazdag még linolsavban és olajsavban is, amik a bőr természetes védőrétegének fontos elemei, így a bőr számára hasznos összetevők.

Sorbitol h 1 1

Kaolin 0 0