KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Estée Lauder

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Estee Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: skata, Módosítva: 2014. március 26.

Lelőhely:   Estee Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Sminklemosó tartós és vízálló smink eltávolítására.

Ár: 2000 , Eladó: Orsi92*
Állapot: Vadiúj, Helyszín: IV., 15. és 13. kerület, fizetés: Személyesen vagy előreutalással.
Ár: 1200 Ft , Eladó: KezdoManias
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Posta vagy személyesen a Hősök terénél
kneva

2017. március 5.

Lehet, hogy nem a termék hibája, hanem az enyém, de a bőröm szomjasan szívta magába. Nem igazán sikerült jól letörölni vele az alapozót, mert a krém egyszerűen felszívódott. Szemről, szájról én kétfázisúval szoktam letörölni a festéket, erre nem is próbáltam. Az arcomat meg mindig két korong micivízzel törlöm át elsőnek, és utána használom a sminklemosó krémet. Kipróbáltam micivíz nélkül is, hátha az alkalmazásban volt a hiba, de hiába tettem akár nagyobb mennyiséget a krémből, nem nagyon sikerült áttörölgetni rendesen, mert felszívódott, és szinte szárazzá váltak a vattakorongok. Úgy éreztem, csak a festék maradványokat súrolom a bőrömön ide-oda, brrrr.....
Amúgy az állaga, az illata, a színe nekem megfelelt, amúgy szeretem az EL termékeket, de ez nem jött be sajnos.

kneva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 5.

Hanna83

2017. február 19.

Vásárlás mellé kaptam mintát, nem vált be, biztosan nem veszem meg teljes kiszerelésben. Nem birkózik meg a sminkkel , inkább csak elmaszatolja, a micellás víznek utána még bőven van dolga..

Hanna83
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

SzaszaK

2016. november 21.

Szörnyű, rossz, borzasztó!
Nagy reményeket fűztem hozzá, mert alapjáraton nem vennék ilyen drága terméket meg.
Kis kiszerelés van meg belőle, de jobb is, hogy csak ez a méret...
Azt írják, hogy száraz bőrödre kell felvinni....na úgy 0, nem ér semmit.
Vizes bőrömre viszem fel, mintha egy krém lenne, körülbelül SEMMIT nem hoz le a sminkből...nemhogy a vízállóból. Kész vicc. A normális szempillaspirált sem hozza le, az államig fekete leszek, úgy hogy alig lehet leszedni utána az arcomról. Alapozót, ilyen hasonló jó dolgokat sem tud eltávolítani.
Illata az after shave-hex hasonló, férfias.
Nagyon rossz termék (pedig nem szoktam ilyeneket mondani).
Még az ellenségemnek sem adnám oda :D

SzaszaK
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 21.

Szörnyű, rossz, borzasztó!
Kis kiszerelés van meg belőle, de jobb is, hogy csak ez a méret...
Azt írják, hogy száraz bőrödre kell felvinni....na úgy 0, nem ér semmit.
Illata az after shave-hex hasonló, férfias.
Nagyon rossz termék (pedig nem szoktam ilyeneket mondani).
Még az ellenségemnek sem adnám oda :D

2016. november 17.

Kis kiszerelést (30 vagy 50 ml, nem emlékszem) használtam el belőle, és hát azt kell mondjam hogy nagyon nem jött be. A sminket leszedi, de a szememet iszonyúan csípi, és az arcbőrömet kifejezetten száraznak, húzódónak érzem a használata után. Elhasználtam a kis kiszerelést, de eszem ágában sem lenne venni. Sokkal olcsóbban sokkal jobb sminklemosók vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 17.

Aidyn3

2016. október 14.

Hát.. lehet hogy én használom rosszul - még sosem volt dolgom ilyen krémes sminklemosóval... Az EL Pure Color folyékony rúzsára próbálgattam, tulajdonképpen csak szétkente, de le nem sikerült szednie. Ráadásul használata után furcsa, szilikonos (pedig nincs benne..) érzetet hagy a bőrömön, amit nem tudok elviselni. Így muszáj utána habzó lemosóval is átmosnom az arcom. Nekem totális pénzkidobás.

Aidyn3
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 14.

erika81

2015. december 17.

Neszeszeres akcióban kaptam kis kiszerelést ebből a sminklemosóból. Vattakorongra teszek belőle, ráteszem a szemhéjamra és rövid idő múlva szépen letörlöm vele a sminket. Utána micellás vízzel, vagy sminklemosó kendővel még áttörlöm az arcom, mert marad még rajta egy kis festék. Jó, de nem hiszem hogy teljes méretben is megveszem.

erika81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 17.

umpalumpa

2015. június 16.

Kis kiszerelést szereztem próbának, mert az EL üzletekben ilyenből kapok, ha arcot, vagy kézfejet kell letörölni. Ott mindig nagyon tetszett.
Kipróbáltam vízálló spirálhoz, viszonylag könnyen lehozta. DW Light alapozóhoz, azt is szépen leszedte. Sajnos a szememet csípi, amit nagyon nem szeretek. Innentől csak az arcom egyéb részein fogom használni. Vízálló sminket amúgy is ritkán teszek fel. Nagy kiszerelésben már nem vágyom rá. Maradok az "occsó" micellás vizemnél, ami ugyanennyit tud, csak több vattakoronggal, de még így is jobban megéri (pláne, ha nem leszek piros szemű, mint egy fehér nyuszi).

umpalumpa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 16.

Morci

2015. április 1.

erika0325 egy az egyben leírta a véleményem. :-) A habzó lemosójuk sokkal jobban bevált.

Morci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 1.

Ildie

2015. február 27.

Kis 30 ml-esem volt belőle nagyon szerettem. Ha majd lesz ajcsineszeszer, ami itt lassan lesz, akkor megveszem majd nagyban is. Egymagában, hát, nem biztos.
4,8at adnék szívem szerint, mert tényleg nagyon szuper, de mondjuk a ROC hasonló terméke is majdnem ilyen jó negyed áron.
Kellemes krémes, sűrű anyag, nem szükséges utána arcot mosni, olyan kis puha lesz tőle az arc. Volt, hogy belekerül a szemembe, de nem lett tőle semmi bajom.

Ildie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 27.

erika0325

2014. július 5.

Nem igazán jött be, fura fémes az illata, és nem is tudom, olyan "száraz" pedig krémes az állaga, de furán viselkedik a bőrön, nem kellemes, mintha eltűnne az arcomról, mire odaérek a vatta koronggal, és keresem, a vatta szívta be vagy az arcom? és végül úgy érzem hogy szárazon pacsmagolom a vatta korongot, de végül mégiscsak letisztítja a sminket. Teszi a dolgát, és elhasználom nagy nehezen, de biztos nem veszem újra.

erika0325
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 5.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Squalane eo 1 0

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Színező anyag. (Zöld)