Estrea

Ár:   400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   80 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   illatszer boltok, drogériák, patikák, online, Bijo, Mediline, Béres Egészségház   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: balzs.simon, Módosítva: 2015. június 23.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Mediterrán olíviaolaj hatóanyagaiban gazdag krém. Vitalizálja a szövetsejteket, lágyítja, feszesebbé teszi a bőrt. Az olívaolaj antioxidáns, véd a káros szabad gyökök ellen, öregedést gátló hatású. Mélyen táplálja a bőrt, szabályozza a hidratáltságát.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Lauramakeup

2018. július 12.

Hihetetlen egy 350ft-s krem.
Imadom. Hidratal, nekem nem oregasszonyos illatu, en inkabb "tisztasag" illatnak neveznem.
Az osszes tobbi arckremem lekorozi.
Nevetseges, de vagy ezt, vagy az estee lauder szerumat hasznalom :D

Lauramakeup
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 12.

Hihetetlen egy 350ft-s krem.
Az osszes tobbi arckremem lekorozi.
Nevetseges, de vagy ezt, vagy az estee lauder szerumat hasznalom :D

clover12

2018. április 21.

Igazából nekem tetszik az illata, de talán kicsit tényleg "öregasszonyos" :D de nem igazán zavar
19 éves vagyok, a feszesítő hatását ilyenkor nem hiszem, hogy lenne hol látnom, de jól hidratál szerintem.

clover12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 21.

Dorbita

2018. április 17.

Nagyon jó kis krém ez...!!! Eredetileg kézkrémet kerestem, nem igazán találtam, aztán rám mosolygott ez a krém a polcról és gondoltam, hogy ha jó az arcomra, akkor a kezemre is megteszi. És milyen jól tettem, hogy elhoztam!!
Nagyon könnyen beszívódik, nem ragacsos, finom lágy a textúrája. Az illata kifejezetten tetszik, olyan halvány púderes illat, amit én nagyon szeretek... Persze az arcomon is kipróbáltam és nem csalódtam. Reggelre pihepuha arcbőrrel ébredtem. Nappali krémnek is fogom használni, bár most, hogy jön a jóidő inkább éjszaka fogom kényeztetni magam vele, mert ugyebár nincs benne fényvédő... De annyi baj legyen...
Azóta már visszamentem az üzletbe és elhoztam az Aloe Verás és Rózsás testvérét is, biztos, ami biztos... Hát, mondanom sem kell, hogy azokban sem csalódtam...
Csajok! Magyar, olcsó, hozza amit ígér, próbáljátok ki feltétlenül... Az ára meg egyenesen röhej... Szerintem nálam mindig lesz itthon....!!!

Dorbita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 17.

feketemau

2018. február 16.

Kicsit "öregasszonyos" szaga van. Azt, hogy feszesít-e, nem tudom megállapítani.

feketemau
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

csibike100

2016. június 22.

Anyukámnak vettem meg, de bár ne tettem volna. Borzasztó volt a szaga és irritálta is a bőrt.

csibike100
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 22.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Lanolin, Caprylyl Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cholesterol eo I eu 0 0