KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Eszter falusi portékái

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Esszé, Módosítva: 2012. augusztus 12.

Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A kecsketej nagyon sok bőrprobléma gyógyírt hoz és ha van is olyan amit nem mulaszt el teljesen, a tüneteket megszünteti, így hoz enyhülést ezekkel a kellemetlen bőrproblémákkal küszködőknek.  A kecsketejpor és a zabpehelyliszt, a Holt-tengeri só mellett gyógynövényeket tartalmaz, frissen őrölt borókabogyot, ciromfüvet, borsmentát, levendulát, csalánt, kamillát, körömvirágot.

Kiszerelés: 0.5 kg