KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Etude House

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet feltöltötte: souzanna, Módosítva: 2017. szeptember 12.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Az Etude House innovatív szem patasza hatékonyan juttatja be a célzott bőrfelületre a tápláló alapanyagokat. A kollagén és 24 K arany szemcsék feszesítik és hidratálják a szemkörnyéket.

A hőmérsékletérzékeny hidrogél tapasz csak a bőr felületével érintkezve bocsátja ki a szérumot magából.

souzanna

2017. október 8.

Imádom a maszkokat, de szemkörnyék ápoló maszkok közül idáig egy sem nyűgözött le.

Az Etude House márkát szeretem, habár szerintem én már nem a célközönségébe tartozom, mégis amikor megláttam ezt a terméket tudtam, hogy mindenképpen meg fogom rendelni :D

Maga a csomagolás gyönyörű, szép a doboz, maga a tégely is, amiben a maszkok vannak, jár hozzá egy kis kanál is, úgyhogy nem kell ujjal nyúlkálni.

Maga a maszk szilikonból készült, tocsog az elixírben és könnyen felhelyezhető.
Kb. 30 + perc után szoktam eltávolítani, a bőröm gyönyörűen feltöltődik és látszik is, hogy a maszk papírvékonnyá és könnyűvé válik (elméletileg a meleg bőrfelülettel való érintkezés hatására bocsátja ki a benne lévő szérumot).

Nagyon szeretem, 30 pár van egy tégelyben úgyhogy az árát is bőven megéri. Újra fogom rendelni.

souzanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 8.

Maga a maszk szilikonból készült, tocsog az elixírben és könnyen felhelyezhető.