KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Etude House

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök

A krémet feltöltötte: seppunkata, Módosítva: 2017. október 25.

Kategória:   Szépítő eszközök

My Beauty Tool ovális arctisztító szivacs - az első lépés érzékeny bőrőd védelméhez. Ez a puha textúrájú szivacs eltávolítja az elhalt hámsejteket és a szennyeződéseket.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

seppunkata

2017. október 25.

Szerettem volna egy olyan tisztító eszközt, amivel le tudom mosni a sminkem, anélkül, hogy folyton szemetet termelnék az eldobható vattakorongokkal. Nos, erre esett a választásom, és több mint elégedett vagyok vele. A sminkemet a Banila Co Clean it Zero-val szoktam lemosni ami ilyen olajos vazelines cucc, szépen letörli és könnyen ki is tudom öblíteni belőle. Utána habzó arctisztítóval szoktam lemosni az arcom (Skinfood Egg White Pore Foam), és ezt is ezzel a kis szivaccsal törlöm le, ha nincs kedvem hajolgatni a mosdókagyló felett. Talán annyi negatívumot tudok mondani, hogy a szempillaspirál nagyon nagyon halványan beszürkítette a közepén, azt annyira nem tudtam kimosni, szóval a szemem jobb ha kézzel mosom le. Egyébként nagyon kis puha, enyhén radírozza is a bőröm, és mikor teljesen megszárad kő kemény lesz, de ha a csap alá tartom, rögtön megszívja magát. Szállítani meg úgy szoktam, hogy visszarakom a kis műanyag tasakjába, amiben jött. Azt hiszem a Tonymoly-nak van még szinte ugyan ilyenje, csak fehér (ez talán azoknak jobb, akik jobban szeretnék látni, mennyi szennyeződés maradt a szivacsban). Illetve láttam már occsó kínai változatokat is belőle, de én biztosra mentem és márkásat rendeltem. Szóval szupi, én csak ajánlani tudom.

seppunkata
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 25.