Etude House

Ár:   $9   Kategória:   Fényvédők

A krémet feltöltötte: viragi, Módosítva: 2018. szeptember 28.

Ár:   $9
Kategória:   Fényvédők

Könnyű állagú, nem zsírosító gél, amely védi a bőrt az UV sugárzástól, a környezetszennyező anyagoktól (por), valamint hidratálja is. Spirulinát tartalmaz.

viragi

2018. szeptember 19.

Összetevők listája: http://www.cosdna.com/eng/cosmetic_95cc227161.html

Több mintát is kaptam belőle ebay-es vásárláskor. Könnyű textúrájú, gyorsan beszívódó naptej, amelynek -nem zavaróan- virágos illata van, de ez csak felkenéskor érezhető. Nem irritál és nem okoz pattanásokat, persze fénylik tőle az arcom, de a zsírosabb részeken púderrel simán eltüntetem. Amíg vártam, hogy megérkezzen a A'PIEU naptejem, addig használtam, igazából meg vagyok vele elégedve, csak azért nem tértem át rá, mert ebben elég elől van az összetételnél a parfüm, amit igyekszem kerülni, de még előtte van pl. az ázsia gázló kivonat, és ez 50 faktoros, szóval még az is előfordulhat, hogy valamikor fogok venni belőle egy teljes kiszerelést.

viragi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Összetevők listája: http://www.cosdna.com/eng/cosmetic_95cc227161.html