KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Eubiona

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Organicharmony.hu-n 1950 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2017. március 17.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   külföld, online
Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Organicharmony.hu, 1950 Ft

Volumennövelő sampon vékony szálú hajra, kamilla és kiwi kivonatával.

Ár: 1950 Ft, Eladó: Organicharmony.hu
Személyes átvétel a belvárosban, FOXPOST, DPD Futárszolgálat, PPP.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

natasa

2017. június 11.

Jó illata van,nagyon jól habzik. Ennyit tudok róla mondani.Eleinte nagyon lelkes voltam, de végül nem használtam el. Teljesen átlagos sampon, semmi extra. Ahhoz meg túl drága, ráadásul rendelni kell.

natasa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 11.

Eta38x

2017. május 19.

Szeretem ezt a sampont. Csak tiszta kozmetikumokat használok, ezért fontos volt a sampon választásnál, hogy ne legyen benne káros összetevő. Vékonyszálú a hajam, dúsított rajta. Nem azt mondom, hogy oroszlánysörényem lett :) De! Nem zsírosította be, könnyen kezelhető, jó az illata és az összetevője. Ajánlom. Ára is remek szerintem.

Eta38x
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 19.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Sodium Lactate, Lactic Acid