KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Eucerin

Ár:   5490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lenarta23, Módosítva: 2014. november 20.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Nappalra és éjszakára egyaránt használható arcápoló hiperérzékeny bőrre, mely azonnali bőrnyugtató és bőrpír csökkentő hatással rendelkezik.

Krémmánia Kedvencek a -től
Lumikello

2017. május 23.

Az itteni vélemények alapján vettem meg a krémet és nagyon elégedett vagyok vele, ár-érték arányban remek. Nagyon jó krém rozáceás bőrre. Valóban nyugtatja a bőrt, a krém zöld színe ellensúlyozza a pirosságot (de nem fedi el teljesen, bár ez szerintem egy krémtől nem is elvárható). A kombinált bőrömet a T-vonalban sem zsírosítja. Nagyon sokáig elég, egy tégely mindennapos használattal (csak nappalra használom) majdnem egy évig elég volt.

Lumikello
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 23.

syandr

2017. március 20.

Könnyű. jó krém, de egy kicsit többet vártam tőle - az arc pirosság csökkent, de nem múlt el.

syandr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

Cseni

2017. január 7.

szuper krém. :) roseacás bőrömnek azonnal enyhülést nyújt. évekkel ezelőtt anyukámtól kaptam ajándékba (neki is rosaceás a bőre), mert neki bevált, azóta csak azt használom. bár az ára kicsit borsos, viszont úgy, hogy csak nappalra használom, nekem egy fél évig kitart. kuponos napokon szoktam beszerezni, amikor 20% kedvezmény van rá, úgy még jobban megéri. ;)
az adagolási technikája viszont a legjobb, amivel eddig találkoztam, emiatt maradéktalanul el lehet használni a krémet.

Cseni
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

Matilda

2016. november 18.

Meg vagyok vele elégedve. Arcra éjszakára teljesen jó, rajtam kicsit ragad, ezért nappalra nem használnám. Dermaroller és szőrtelenítés után szoktam többnyire használni. Jól nyugtat és hidratál.

Matilda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 18.

budacsikevi

2016. augusztus 16.

Most ezt használom, mert elég borsos az ára, és mintha tényleg csökkent volna a pír az arcomon. De az én bőrömnek kevés, kell még valami hidratálás mellé.

budacsikevi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

windy

2015. február 20.

Éjszakára használom (de szerintem nappalra is tökéletes) mert testes krém. Kevés kell belőle, remekül hidratál, nyugtat, a száraz, húzódó érzést néhány napon belül eltünteti. Határozottan látom az arcomon a javulást (nappalra a Bioderma Sensibio AR krémét használom), ki tartás kell hozzá, aki rozaceával küzd ne adja fel, szerintem ez segíteni fog.

windy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 20.

Gyulladáscsökkentők: 4-T-Butylcyclohexanol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

SymSitive márkanéven árult hatóanyag, ami a bőrirritációt hivatott azonnal (1-3 percen belül) csökkenteni. Az összetevő hatásáról márkafüggetlen irodalmat nem sikerült találni.