KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Eucerin

Ár:   5490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lenarta23, Módosítva: 2014. november 20.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Nappalra és éjszakára egyaránt használható arcápoló hiperérzékeny bőrre, mely azonnali bőrnyugtató és bőrpír csökkentő hatással rendelkezik.

Ár: 4000Ft , Eladó: mono777
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel lenne a legjobb, de a többi is lehetséges
Ár: 4000 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta ill. Bp-en személyesen

Eszterga

2018. május 3.

Pár alkalom után is látványos eredményt hozott, nem hogy alapozóra, de bb krémre sincs igazán szükségem, csak egy kis korrektorra. Így pláne megéri az árát, hiszen a bb krémet is megspórolom mellette!

Eszterga
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 3.

FruzsinaR

2018. április 7.

Több mint egy hónapja használom minden este. A hideg miatt tél végére mindig tetőzik a rozaceám, és elkeseredettségemben visszatértem a jól bevált Eucerinhez (mint már eddig többször pl ekcéma esetén). Azonnal nyugtatja a bőrt, hamar beszívódik, nem zsírosít. Egy pár nap után javított a pirosságon: ami csak a hideg miatt jött elő azt eltüntette. Van azonban az arcomon már egy kevés, ami sajnos mindig ott van, azon még nem segített, de remélem folyamatos használat mellett az is menni fog. Simán tud annyit ez a krém, mint a nála 3x drágábbak (próbáltam már többet is).

FruzsinaR
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

zsuzska78

2018. március 22.

Ez a krém nekem is fehér színű. A hidratáló hatása elég kevés, a pirosság nem fokozódott, de nem is csökkent. Hogy szokták mondani? Kárt nem tett bennem..Csak azért a 2 csillag mert Eucerin.

zsuzska78
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 22.

Livomivo

2018. január 19.

Az itt olvasható pozitív vélemények hatására vettem meg, ami rozácea esetén mindig rizikó, sosem tudni, mire lesz érzékeny a bőröm.
Remekül hidratál, csökentette a pirosságot. Kevés összetevőjű, higiénikus csomagolású. Újravettem, alap.

Livomivo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 19.

Blizz4rd

2017. december 2.

Azt hiszem, végre megtaláltam az ideális (de mindenképpen az eddigi legjobb) krémet az arcbőröm kipirosodására. El sem akartam hinni, annyi szenvedés után mennyire hatásos volt már egy-két használat után.
A hidratáló hatása talán egy fokkal lehetne erősebb, de nekem még így is sikerült annyira rendbe raknia az arcomat, hogy csak este kell ezzel bekennem, míg korábban egy délután alatt két-három tocsogós szintig arckrémezés után is másnap már korán könyörgött az arcom hidratálásért.

Blizz4rd
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 2.

twentylessone

2017. november 10.

1 hete használom, kevés kell belőle pedig nagyon száraz a bőröm. Végre egy illatmentes cucc rozáceára! Jól lehűt, és semmi nincs benne ami az amúgy nagyon érzékeny bőrömet irritálná. Venni fogom újra.

twentylessone
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 10.

szendi03

2017. július 16.

Egyelőre elégedett vagyok vele, de még csak pár napja használom, úgyhogy majd frissítem a véleményem a tapasztalataim alapján.
Ami zavarba hoz, hogy itt többen azt írtátok, hogy zöld a színe... Az a termék, amit én vettem, az nem zöld, hanem fehér. Ez akkor valami megújított termék lehet, vagy én tévedek?

szendi03
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 16.

Lumikello

2017. május 23.

Az itteni vélemények alapján vettem meg a krémet és nagyon elégedett vagyok vele, ár-érték arányban remek. Nagyon jó krém rozáceás bőrre. Valóban nyugtatja a bőrt, a krém zöld színe ellensúlyozza a pirosságot (de nem fedi el teljesen, bár ez szerintem egy krémtől nem is elvárható). A kombinált bőrömet a T-vonalban sem zsírosítja. Nagyon sokáig elég, egy tégely mindennapos használattal (csak nappalra használom) majdnem egy évig elég volt.

Lumikello
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 23.

syandr

2017. március 20.

Könnyű. jó krém, de egy kicsit többet vártam tőle - az arc pirosság csökkent, de nem múlt el.

syandr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 20.

Cseni

2017. január 7.

szuper krém. :) roseacás bőrömnek azonnal enyhülést nyújt. évekkel ezelőtt anyukámtól kaptam ajándékba (neki is rosaceás a bőre), mert neki bevált, azóta csak azt használom. bár az ára kicsit borsos, viszont úgy, hogy csak nappalra használom, nekem egy fél évig kitart. kuponos napokon szoktam beszerezni, amikor 20% kedvezmény van rá, úgy még jobban megéri. ;)
az adagolási technikája viszont a legjobb, amivel eddig találkoztam, emiatt maradéktalanul el lehet használni a krémet.

Cseni
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

Gyulladáscsökkentők: 4-T-Butylcyclohexanol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

SymSitive márkanéven árult hatóanyag, ami a bőrirritációt hivatott azonnal (1-3 percen belül) csökkenteni. Az összetevő hatásáról márkafüggetlen irodalmat nem sikerült találni.