KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Eucerin

Ár:   4300 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lenarta23, Módosítva: 2014. november 20.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Zöld pigmentet tartalmazó színsemlegesítő nappali arcápoló 25-ös fényvédő faktorral.

A termék egy speciális, kifejezettten bőrpírra, hirtelen  kipirosodásra, rosaceára hajlamos arcbőrre kifejlesztett nappali arcápoló. A SymSitive hatóanyag az irritáció csökkentésében nyújt segítséget, a Licochalcone A hatóanyag pedig segít a bőr pirosságát hatékonyan csökkenteni.

• A zöld pigmentek az arcbőr pirosságát azonnal elfedik, ezáltal bőre egyenletes tónusú lesz
  • A bőr megnyugszik és csökken az irritáció érzése
  • Hosszú távú bőrnyugtató hatással rendelkezik

Tartósítószer-, paraben-, paraffin-, illatanyag- és alkoholmentes.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

PKitty

2017. október 29.

Nagyon jó a csomagolása, a krém nem érintkezik levegővel. Pár nap/ hét kell neki, mire igazán hatni kezd. Nekem nagyon szépen minimalizálta a kipirosodást. Valószínűleg a fényvédő miatt eléggé átfényesedik az arcom, de ez más fényvédős termékeknél is tapasztalom, úgyhogy e miatt nem vonnék le pontot. Patikai márkához képest az ára is jó.

PKitty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

MariannKonkoly

2017. október 12.

Hiperérzékeny rosaceas bőröm van, az összetétele miatt és a zöld színe miatt vásároltam. Enyhe pirosságot remekül elfedi, jó az állaga, könnyen felvihető.

MariannKonkoly
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

ylexe

2017. október 7.

2017.10.07. UD: Ismét venni fogok egy tubussal, nagyon ajánlom!

2016.03.13. UD: Még mindig imádom, és bár jó rég óta nyitva van, semmi baja nincsen. Már vár egy bontatlan csomag, hogy legyen, ha ez elfogy. :)

2015. június 26. UD: NAGYON szeretem, teljesen megérte az árát. Az enyhe pirosságot az arcomon csökkenti, hidratál, nincsenek pattik és mitesszerek tőle. Az összetétele is bejövős. Újra fogom venni, ha elfogy, mindig kell belőle a polcomra! :)

Megvettem minták próbálgatása után. Egyelőre elégedett vagyok, jövök majd updatelni.

ylexe
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 7.

2017.10.07. UD: Ismét venni fogok egy tubussal, nagyon ajánlom!

Timicat

2017. augusztus 30.

Nekem viszonylag bevált, viszont zsíros bőrre nem ajánlom, legalábbis nyáron nem. Zsíros, nehéz krém, fénylik, le kellett púdereznem. A fedése eléggé halovány, akinek problémás a bőre, kell fölé az alapozó. Szerintem nem veszem újra, de csak a zsírossága miatt. Alapvetően egy jól hidratáló krém, plusz pont a fényvédelem miatt!

Timicat
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 30.

hahota

2017. július 8.

Egy bőrgyógyász által végzett! kozmetikai gépi kezelés után erősödtek fel a rozáceás tüneteim. Pedig, ahogy meglátott a bőrgyógyász egyből mondta, hogy rozácea. Előtte csak sejtettem, akkor vált bizonyosság. Kezdeti stádiumban volt a rozáceám, de a kezelés után előjöttek a kiütések, folyamatosan irritált volt. Elképzelhető, hogy az akkor használt alapozóm is ludas volt a dologban. Megvettem ezt a krémet, elkezdtem használni, elhagytam az alapozót is, kb. egy hét után gyönyörűen rendbe tette az ábrázatomat. Nagyon jól nyugtatja a bőrt, és megfelelően elfedi a pirosságot is. Azóta is ezt használom, a pirosság gyakorlatilag eltűnt, a kiütések pedig teljesen. Én egyenlőre teljesen elégedett vagyok a készítménnyel, megkapja az öt csillagot.

hahota
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 8.

ibizavickii

2017. április 28.

Kíváncsi voltam, hogy a "piros" fejemmel mit művel... Nos, egy hónapja használom, és végre ki merek menni az utcára smink nélkül. :) Komolyan! Jó, kell rá egy leheletnyi camouflage (Artdeco) púder, de van, hogy az sem, jót tett a bőrömmel, az biztos. Lehet, hogy nyáron sok lesz, de az őszi időben tökély. Amúgy csökkentek a pattijaim, a mitesszerek is, pedig sminkelek rá sajnos rendszeresen, a meló megkívánja. :D Primernek nekem szuper, gyorsan beszívódik, estig bírja az alapozóm is, T zóna talán kifényesedik, de minimálisan. Egyszóval imádom, nagyon bevált, pedig picit féltem, mert a Vichy Aqualia Thermal éjszakai rich krémet nem tudtam, hogy überelheti valami. 5*!

Update: Jó fél év után is elégedett vagyok, imádom a nyomós kiszerelést, szerintem nagyon praktikus. A bőröm még mindig szereti, viszont a jó idő miatt szüneteltetem kicsit, kezd sok lenni a smink alatt. Vichyhez visszatérek egy pár hónapra, de ő is marad a piperepolcon. Must have :)

ibizavickii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

Cseni

2017. január 7.

rosacea elleni jótékony hatása ugyanúgy megvan, mint a nem színezett változatnak, bár nekem kicsit zsírosabbnak tűnik és a szemem is érzékeny rá, ezért ha tehetem a másikat választom. az adagolási technikája viszont a legjobb, amivel eddig találkoztam, emiatt maradéktalanul el lehet használni a krémet.

Cseni
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

Matilda

2016. november 12.

Az enyhén zöldes színe tökéletes bőrpír ellen, nem csinál hullaarcot, pont elég ahhoz, hogy kiegyenlítse a pirosságot. Viszont az én bőröm hamar kifényesedik tőle, ezért inkább keresek mást helyette, mert így nem éri meg.

Matilda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 12.

zsofula

2016. július 28.

Nem egy hűdehűha sajnos, kissé nehézkes, zavaró, naptejszerű. Negyven fokban nem kellemes...elhasználgatom, de újra nem veszem.

zsofula
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

redernegabi

2016. április 7.

Most vettem 1 hete a krémet bőrgyógyász javaslatára és eddig nekem nagyon jó! Látványosan csökkenti a vörösséget az arcomon(nagyon jó ez a zöldes szín, szép egyenletes arcszínt ad az arcomnak), nyugtatja, és hidratálja. Reggel felkelés után használom. Ha szükséges akkor napközben utánkrémezem az arcom. Estére a bőrgyógyász által felírt Rozex krémet használom. A kettő krém együtt nekem nagyon bejött eddig.

redernegabi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 7.

Gyulladáscsökkentők: 4-T-Butylcyclohexanol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Más néven Ethylhexyl Methoxycinnamate. Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-350 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Napfényvédő képessége viszonylag gyenge, önmagában használva nem nyújt kellő védelmet. Viszont nagy stabilitású összetevő, mely megvédi a többi fényvédőt az UV-sugárzás okozta károktól. (Sok fényvédő az UV-sugarak hatására lebomlik, és nem véd többet a fénytől.) Az octocylene viszonylag könnyen beszívódik a bőrbe, és felmerült a gyanú, hogy ott elősegíti a káros szabad gyökök keletkezését. Egy 2010-es kutatás szerint egyre gyakoribb, hogy az octocrylene fény hatására előjövő kontakt dermatitiszt (bőrgyulladást) vált ki különösen gyerekekben és kétoprofénre allergiás felnőttekben. Részletesebb információ a smartskincare-en.

SymSitive márkanéven árult hatóanyag, ami a bőrirritációt hivatott azonnal (1-3 percen belül) csökkenteni. Az összetevő hatásáról márkafüggetlen irodalmat nem sikerült találni.

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.