KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Eucerin

Ár:   3949 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gina77, Módosítva: 2018. május 3.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az innovatív formulájú Eucerin DermoPure Bőrmegújító szérumot kifejezetten úgy fejlesztették ki, hogy csökkentse a mitesszerek, pattanások megjelenését, valamint halványítsa az aknés foltokat. Hármas hatást fejt ki: a 10% Hidroxi-komplex hámlasztó hatású savak – glikolsav, szalicilsav és glükonolakton – rendkívül hatékony kombinációját tartalmazza, ezáltal segít megújítani a bőr felszínét, felszabadítja a pórusokat, csökkenti a baktériumok számát, eltávolítja az elhalt hámsejteket és meggátolja, hogy újabb bőrhibák alakuljanak ki. A formula licochalcone A-t is tartalmaz, ami bizonyítottan csökkenti a gyulladásokat és segít enyhíteni az irritációt.

A szérum hatása már egy hét után kezd megmutatkozni: a bőr állapota javul, és idővel egyre tisztább és bársonyosabb megjelenésű lesz.

Gyógyszeres aknekezelés alatt nem alkalmazható.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

fdorottya

2018. június 20.

Hát-hát nem is tudom. T-vonalon használom inkább. A normál részeknél nem igazán hatásos. T-vonalon viszont nem olyan rossz. Kisebb pattanásokat leviszi, sajnos a nagyobbakkal nem igazán bánik el. Valamiért nem az a huha kategória!

fdorottya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

beeleaf

2018. június 15.

Elég vacak a bőröm, ezért sok kenceficét kipróbáltam már, de jelenleg ez viszi a prímet. Estére szoktam felrakni, nem kell belőle sok, így több hónapig elég. A kisebb pattanásokat nekem egy éjszaka alatt leviszi, habár a nagyobb, gyulladt ciszta-szerűekkel sajnos ez sem tud mit kezdeni. Ettől függetlenül mindenképp újra megveszem ha elfogy.

beeleaf
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 15.

Effi

2018. június 12.

Tök jó kis cucc. Egy egészen pici borsónyit szoktam arctisztítás után esténként felvinni a kényesebb területekre (orr, orcák, homlok, áll), pikkpakk beszívódik és fantasztikusan matt és sima lesz a bőröm. Két hete használom és már látok javulást a katasztrófa sújtotta fejemen.

Helyesbítés: Tök jó kis cucc mindaddig, amíg nem 35 fokos melegben használom. Ugyanis ebben az esetben az orrom és a homlokom átváltozik zsírban tocsogó, tükörfényes borzalommá. A mellkasomon pedig aprócska pattanásszerű képződmények bújtak elő tőle. Télen újra megpróbálom, hátha.

Effi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 12.

missouri

2018. március 19.

Párom mellkasán és hátán használtuk ami újabban tele volt pattanásokkal. Szépen lehúzta, ráadásul egy nagyon jól kezelhető állagú, átlátszó, könnyen beszívódó, jól kenhető folyadék. Először minden nap fürdés után, majd pár nap múlva amikor lehúzódtak a pattanások már csak heti egyszer használja. Nagyon kevés kell belőle, gazdaságos.

missouri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 19.

neelcus

2018. március 17.

Teljesen elégedett vagyok a termékkel, nem okoz komedókat, nem pirosodik ki tőle a bőröm. Tartósabb használata mellett a bőröm egyre szebb és szebb. Imádom!

neelcus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

Percoon

2018. március 16.

Én is tesztelésre kaptam a terméket, én csak a T-vonalon használtam, mert leginkább csak ott olajos a bőröm, és észre vettem, hogy a kevésbé problémás területeknek annyira nem tesz jót. Ahol kell, ott viszont szépen mattít, enyhén hámlaszt. Kicsit ragacsos érzetet hagy maga után, de éjszakára annyira nem zavar.

Percoon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

adrikovi

2018. március 15.

Tesztelésre kaptam a trnd-től és nagyon szépen leszárítja a pattanásaim. Szuper kis termék. Biztosan újra veszem a termékcsaládot.

adrikovi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 15.

Korina22

2018. március 14.

Oda kell figyelni arra, hogy tényleg csak a problémás területekre kerüljön belőle, mert az ‘ép’ részeket hajlamos túlszárítani. DE pattikra nagyon jó, tapasztalat alapján kb 2 este rákenem bő rétegben, és a 3. Napra semmi nyoma nem marad

Korina22
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 14.

ritabokros

2018. március 14.

Szebb a bőrképem, és kevésbé piros a bőröm mióta használom. Sajnos a többi DermoPure termékkel kezdtem el használni, így nem tudom, melyik hozta az igazi változást, de előszeretettel nyúlok ezután a szérum után esténként, pláne, mivel hamar beszívódik.

ritabokros
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 14.

Viki986

2018. március 13.

Terméktesztelésre kaptam, aminek nagyon örültem. Sokat hallottam már az Eucerin termékeiről, hogy mennyire hatásosak, de mindig úgy voltam vele, hogy mi van ha még sem és csak sok kidobott pénz lenne. Ennek a trnd-nek hála kitudtam próbálni ezt a szérumot és nagyon örülök neki, mert sokat segített. Lehet, hogy a mattító fluiddal együtt hasznosult, de úgy gondolom, hogy ezt a terméket újra vásárolom. Szerencsére nekem a mellékhatások közül egyik sem jelentkezett, még szolárium alatt sem. :)

Viki986
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 13.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Salicylic Acid