Eucerin

Ár:   3949 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gina77, Módosítva: 2018. május 3.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az innovatív formulájú Eucerin DermoPure Bőrmegújító szérumot kifejezetten úgy fejlesztették ki, hogy csökkentse a mitesszerek, pattanások megjelenését, valamint halványítsa az aknés foltokat. Hármas hatást fejt ki: a 10% Hidroxi-komplex hámlasztó hatású savak – glikolsav, szalicilsav és glükonolakton – rendkívül hatékony kombinációját tartalmazza, ezáltal segít megújítani a bőr felszínét, felszabadítja a pórusokat, csökkenti a baktériumok számát, eltávolítja az elhalt hámsejteket és meggátolja, hogy újabb bőrhibák alakuljanak ki. A formula licochalcone A-t is tartalmaz, ami bizonyítottan csökkenti a gyulladásokat és segít enyhíteni az irritációt.

A szérum hatása már egy hét után kezd megmutatkozni: a bőr állapota javul, és idővel egyre tisztább és bársonyosabb megjelenésű lesz.

Gyógyszeres aknekezelés alatt nem alkalmazható.

300 Ft! új Eucerin DermoPure Bőrmegújító Szérum
Ár: 300 Ft , Eladó: e.m.e.s.e
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Postázom vagy személyes átvétel Budapesten az M2/M4 vonalán, illetve az Apor Vilmos téren.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

papeerzsepi18

2018. augusztus 21.

Kombinált bőröm van, így kiszoktam a zsíros bőrre való termékeket is próbálni. A termék állaga megfelelő és az illata is, bár meglepő módon sárga színű...(zöldre vagy fehérre számítottam a csomagolás színvilága után)
Szeretem esténként ezt használni, mert könnyen beszívódik és nem hagy zsíros érzést a bőrön.

papeerzsepi18
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Kence123

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 21.

Csak az előttem szólókat tudom erősíteni, valóban szépen egységesíti a bőrt, eltünteti a pattanásokat.Este használtam és másnap reggelre puha lett az arcbőröm.Az egyetlen negatívum, (nekem) hogy van benne parfüm.

Kence123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

fridaylover

2018. július 8.

Nálam csodakrém. Egy este alatt lehúzza a pattanást, gyulladást. Mást nem hiszem, hogy csinál, de ha valakinek ez a célja vele, egy percig se gondolkodjon azon, hogy megveszi-e. Nagyon sokáig elég.

fridaylover
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.

Kicsijó

2018. július 2.

1 hónapja használom 1-1 nap kihagyásával éjszakára. IMÁDOM! Amit az arcommal tett az maga a csoda. 1 hónap alatt olyan széppé tette az arcom amiről addig álmodni se mertem. Kaptam egy egységes bőrképet, a pattanásokat amik néha kijönnének a fejemen szépen leviszi (ha valahol látom,hogy támadna pattanásúr akkor oda kenek reggel is egy kevés krémet!) sőőőt azóta annyira nem is akarnak előbújni. Használom egész arcon és T-vonalon (ott napi szinten) is,de éppen hogyan kedvem van. A régebbi pattanások utáni foltokat is gyönyörűen halványítja amin meglepődtem. Szóval egy szó mint száz ha elfogy biiztos újra veszem.

Kicsijó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 2.

Andrea1992

2018. július 1.

Az itteni vélemények alapján vásároltam meg , de egy pillanatra sem bánom. az arcom puha, és egységes lett pár használat után. nem durván hámosít, nem csíp , nem irritál. 5 csillag

Andrea1992
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

fdorottya

2018. június 20.

Hát-hát nem is tudom. T-vonalon használom inkább. A normál részeknél nem igazán hatásos. T-vonalon viszont nem olyan rossz. Kisebb pattanásokat leviszi, sajnos a nagyobbakkal nem igazán bánik el. Valamiért nem az a huha kategória!

fdorottya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

beeleaf

2018. június 15.

Elég vacak a bőröm, ezért sok kenceficét kipróbáltam már, de jelenleg ez viszi a prímet. Estére szoktam felrakni, nem kell belőle sok, így több hónapig elég. A kisebb pattanásokat nekem egy éjszaka alatt leviszi, habár a nagyobb, gyulladt ciszta-szerűekkel sajnos ez sem tud mit kezdeni. Ettől függetlenül mindenképp újra megveszem ha elfogy.

beeleaf
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 15.

Effi

2018. június 12.

Tök jó kis cucc. Egy egészen pici borsónyit szoktam arctisztítás után esténként felvinni a kényesebb területekre (orr, orcák, homlok, áll), pikkpakk beszívódik és fantasztikusan matt és sima lesz a bőröm. Két hete használom és már látok javulást a katasztrófa sújtotta fejemen.

Helyesbítés: Tök jó kis cucc mindaddig, amíg nem 35 fokos melegben használom. Ugyanis ebben az esetben az orrom és a homlokom átváltozik zsírban tocsogó, tükörfényes borzalommá. A mellkasomon pedig aprócska pattanásszerű képződmények bújtak elő tőle. Télen újra megpróbálom, hátha.

Effi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 12.

missouri

2018. március 19.

Párom mellkasán és hátán használtuk ami újabban tele volt pattanásokkal. Szépen lehúzta, ráadásul egy nagyon jól kezelhető állagú, átlátszó, könnyen beszívódó, jól kenhető folyadék. Először minden nap fürdés után, majd pár nap múlva amikor lehúzódtak a pattanások már csak heti egyszer használja. Nagyon kevés kell belőle, gazdaságos.

missouri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 19.

neelcus

2018. március 17.

Teljesen elégedett vagyok a termékkel, nem okoz komedókat, nem pirosodik ki tőle a bőröm. Tartósabb használata mellett a bőröm egyre szebb és szebb. Imádom!

neelcus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Salicylic Acid