KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Eucerin

Ár:   3949 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gina77, Módosítva: 2018. május 3.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az innovatív formulájú Eucerin DermoPure Bőrmegújító szérumot kifejezetten úgy fejlesztették ki, hogy csökkentse a mitesszerek, pattanások megjelenését, valamint halványítsa az aknés foltokat. Hármas hatást fejt ki: a 10% Hidroxi-komplex hámlasztó hatású savak – glikolsav, szalicilsav és glükonolakton – rendkívül hatékony kombinációját tartalmazza, ezáltal segít megújítani a bőr felszínét, felszabadítja a pórusokat, csökkenti a baktériumok számát, eltávolítja az elhalt hámsejteket és meggátolja, hogy újabb bőrhibák alakuljanak ki. A formula licochalcone A-t is tartalmaz, ami bizonyítottan csökkenti a gyulladásokat és segít enyhíteni az irritációt.

A szérum hatása már egy hét után kezd megmutatkozni: a bőr állapota javul, és idővel egyre tisztább és bársonyosabb megjelenésű lesz.

Gyógyszeres aknekezelés alatt nem alkalmazható.

Ár: 3500 , Eladó: kkniki
Állapot: 1-2 alkalommal használt, Helyszín: Debrecen, fizetés: banki átulalás,foxpost/posta küldöm

jucsi

2018. december 8.

Az itteni vélemények alapján csodát vártam tőle. Annyira nem nagy durranás számomra.

jucsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 8.

opauszkililla

2018. november 27.

Egy hete használom körülbelül. A bőrömet nem irritálja, szépen eloszlatható. Egyelőre még eredményt nem látok, de jónak tűnik.

opauszkililla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

asszembocicsoki

2018. október 31.

1 szó: ZSENIÁLIS! :)
Mostanában borzasztó érzékeny, ekcémás, pattanásos és kivörösödő a bőröm. Amikor kinőnek olyan Himalája-méretű dombok az arcomon (amik fájnak is) felkenem. Reggelre fele akkora és fájdalmatlan lesz a dombocska. Hosszú távú használatban pedig puhul a bőr, tisztulnak a pórusok, szebb a bőrkép.

asszembocicsoki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 31.

1 szó: ZSENIÁLIS! :)

edinaa225

2018. szeptember 29.

Szuper kis krém! Ha van az arcomon pattanás az reggelre el is tünteti szépen.
Igazából néha mikor felkenem olyan érzés mintha apró pici tűvel szurkálná az arcom , de csak a hatása érződik, persze ez a kis szúró érzés pillanatokon belül elis múlik.
Reggelre ahogy írták többen is egységes lesz az arcbőr, megéri az árát! :)

edinaa225
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Szuper kis krém! Ha van az arcomon pattanás az reggelre el is tünteti szépen.
Reggelre ahogy írták többen is egységes lesz az arcbőr, megéri az árát! :)

papeerzsepi18

2018. augusztus 21.

Kombinált bőröm van, így kiszoktam a zsíros bőrre való termékeket is próbálni. A termék állaga megfelelő és az illata is, bár meglepő módon sárga színű...(zöldre vagy fehérre számítottam a csomagolás színvilága után)
Szeretem esténként ezt használni, mert könnyen beszívódik és nem hagy zsíros érzést a bőrön.

papeerzsepi18
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Kence123

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 21.

Csak az előttem szólókat tudom erősíteni, valóban szépen egységesíti a bőrt, eltünteti a pattanásokat.Este használtam és másnap reggelre puha lett az arcbőröm.Az egyetlen negatívum, (nekem) hogy van benne parfüm.

Kence123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

fridaylover

2018. július 8.

Nálam csodakrém. Egy este alatt lehúzza a pattanást, gyulladást. Mást nem hiszem, hogy csinál, de ha valakinek ez a célja vele, egy percig se gondolkodjon azon, hogy megveszi-e. Nagyon sokáig elég.

fridaylover
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.

Kicsijó

2018. július 2.

1 hónapja használom 1-1 nap kihagyásával éjszakára. IMÁDOM! Amit az arcommal tett az maga a csoda. 1 hónap alatt olyan széppé tette az arcom amiről addig álmodni se mertem. Kaptam egy egységes bőrképet, a pattanásokat amik néha kijönnének a fejemen szépen leviszi (ha valahol látom,hogy támadna pattanásúr akkor oda kenek reggel is egy kevés krémet!) sőőőt azóta annyira nem is akarnak előbújni. Használom egész arcon és T-vonalon (ott napi szinten) is,de éppen hogyan kedvem van. A régebbi pattanások utáni foltokat is gyönyörűen halványítja amin meglepődtem. Szóval egy szó mint száz ha elfogy biiztos újra veszem.

Kicsijó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 2.

Andrea1992

2018. július 1.

Az itteni vélemények alapján vásároltam meg , de egy pillanatra sem bánom. az arcom puha, és egységes lett pár használat után. nem durván hámosít, nem csíp , nem irritál. 5 csillag

Andrea1992
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

fdorottya

2018. június 20.

Hát-hát nem is tudom. T-vonalon használom inkább. A normál részeknél nem igazán hatásos. T-vonalon viszont nem olyan rossz. Kisebb pattanásokat leviszi, sajnos a nagyobbakkal nem igazán bánik el. Valamiért nem az a huha kategória!

fdorottya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Salicylic Acid