KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Eucerin

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gina77, Módosítva: 2018. április 3.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A szappan- és illatanyagmentes Eucerin DermoPure Mélytisztító arclemosó zselé nem mitesszerképző, mindennapos használatra szánt arclemosó, melyet a pattanásképződésre és aknéra hajlamos bőr számára fejlesztettek ki. 6%-os amphotensid hatóanyagtartalmával gyengéden tisztít, mégis hatékonyan eltávolítja a szennyeződéseket, a sminket és a fölösleges faggyút. Antibakteriális tulajdonságainak köszönhetően a zselé megszabadítja a bőrt a baktériumoktól és meggátolja további szaporodásukat.

Ár: 4000 Ft , Eladó: sminkdoboz
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten az M2 és az M4 vonalán lehetséges vagy előre utalás után postázom a terméket (Magyar Posta, Foxpost).
300 Ft! Eucerin DermoPure Mélytisztító Arclemosó Zselé
Ár: 300 Ft , Eladó: sminkdoboz
Állapot: új, bontatlan , Helyszín: Budapest, fizetés: Postázom vagy személyes átvétel az M2/M4 vonalán, illetve az Apor Vilmos téren

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

franciska.papp18

2018. május 17.

IMÁDOM! Az eucerinnek használom ezeket a géles/zselés lemosóit évek óta, szerintem már 5-6 flakonnal tuti elhasználtam belőlök. (Ha nem többet) Legutóbb ezt a brutál nagy 400 ml-es kiszerelést vettem meg. November eleje óta használom és még mindig van benne egy kicsi, ami még legalább 2 hétre elegendő lesz. Tudni kell rólam, hogy kb minden nap sminekelek és nagyon nem spórolok ennek a használatával. Így volt elég ennyi ideig ez a nagy kiszerelés. Szerintem a legjobb lemosó amit valaha használtam, természetesen még a bioderma micellás vizével átmegyek a szememnél, illetve az egész arcomon, de kb már alig marad valami a vattakorongon a sminkből. Szuper az ár/érték aránya és egyáltalán nem irritálja az amúgy érzékeny bőrömet. Aki pedig sokallja egy kicsit az árát, az gondoljon bele, hogy ez egye hatalmas kiszerelés, ami rengeteg ideig elég. Újravevős még nagyon sokadjára is.

franciska.papp18
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

Zsanci02

2018. május 4.

A Glamour napokon vásároltam meg, de még a régi 200 ml-s kiszerelést. Kb. 3 hete használom, és meg vagyok vele elégedve. Szépen tisztít, a piros pattanásokat halványítja és szárítja. Arcmosás után matt, illetve puha lesz az arcbőröm. Egyetlen negatívum, hogy pár óra múlva a T-vonalam kifényesedik, ezért 4 csillagot adok.

Zsanci02
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 4.

creamforcream

2018. május 2.

Közepesen habzó gél, ami az arctisztítás második lépéseként tökéletesen eltávolít minden megmaradt szennyeződést/ sminket az arcról, kellemes matt érzést hagyva maga után. A pumpás kiszerelés megkönnyíti az adagolást; érdemes a gélt még a felvitel előtt felhabosítani (szivaccsal) és utána körkörös mozdulatokkal eloszlatni a habot az arcon majd bő vízzel lemosni. Nagyon jól tisztít, semmilyen allergiás reakciót nem okozott, mindennapos használatra csak ajánlani tudom.

creamforcream
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 2.

reni24

2018. április 21.

Tesztelésre kaptam én is az arctisztitó zselét, a mattitó fluidot és a bőrmegújító szérumot. A 3 termékből nekem csak ez a arclemosó zselé vált be. Nagyon szeretem vele mosni az arcomat, gyorsan meg van, nagyon könnyű használni, valamint az én extra érzékeny börőmet sem irrítálja. A legjobb arclemosó zselé amit valaha használtam.

reni24
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 21.

Rebek

2018. április 10.

Ehhez a termékhez már írtam egyszer véleményt, de valahová elveszhetett....
Tesztelésre kaptam az Eucerin dermopure termékcsaládot (mélytisztító arclemosó zselé, mattító fluid, bőrmegujító szérum). Az arclemosót, miután az én bőröm nagyon zsíros, így reggelre és estére is beépítettem a napi rutinjaim közé. 1 pumpálás az adagolóból nekem bőven elég, így ár-érték arányban is jó, sokáig kitart. Gyorsan habzik, a bőröm egyáltalám nem irritálja és tisztaságérzetet hagy maga után.

Rebek
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 10.

Ehhez a termékhez már írtam egyszer véleményt, de valahová elveszhetett....

Barbi89

2018. április 6.

Hosszabb idejű használat mellett sokat segített a bőrömön, használtam mellette Dermopure arckrémet is. Tetszik, hogy illatmentes, könnyű vele lemosni az arcom, a pumpás kiszerelés ehhez nagy segítség - használat után nem kell bajlódnom a visszazárással. Akinek kicsit is problémás az arcbőre, érdemes kipróbálni az olcsóbb megoldások helyett.

Barbi89
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

missouri

2018. március 19.

Párommal közösen használjuk már hetek óta, és még alig fogyott a hatalmas flakonból! Nagyon gazdaságos, imádom a pumpás kiszerelést. Egy áttetsző könnyű illatmentes lemosó, de mégsem a híg-szétfolyós féle. Könnyen-gyorsan le lehet mosni, kellemes érzés utána a bőrnek. Tényleg mondhatni tökéletes arclemosó.

missouri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 19.

neelcus

2018. március 17.

Teljesen elégedett vagyok a termékkel, nem okoz komedókat, nem pirosodik ki tőle a bőröm. Tartósabb használata mellett a bőröm egyre szebb és szebb. Imádom!

neelcus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

Percoon

2018. március 16.

Második lemosónak használom, szépen eltünteti a smink maradványokat és egyéb szennyeződéseket, kellemes a használata, enyhén engem szárít, de cserébe nagyon jól tisztít, és utána úgyis krémet használok. Összességében élvezem a használatát.

Percoon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

adrikovi

2018. március 15.

Tesztelésre kaptam a termékcsaládot és imádom. :) A lemosó tisztítja a bőröm és pihe puhává varázsolja. Nagyon sokáig elég a flakonban lévő arctisztító, sminket is jól le tud mosni, de szerintem jobb a sminket micellás vízzel lemosni és utána használni ezt a csodaszert.

adrikovi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 15.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol