KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Eucerin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gemesi, Módosítva: 2011. január 25.

Lelőhely:   patikák

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Lilia84

2017. május 16.

Több éven keresztül használtam ezt a krémet, nagyon elégedett voltam vele. Számomra nagyon bevált, valóban tisztította a pórusokat, rendszeres használat mellett láthatóan szebb lett a bőröm. Felkenés után néhány órával néha picit zsírosnak tűnik a bőr, de nekem úgy tűnt azért, mert valóban kioldotta a pórusokból a zsírt és a szennyeződéseket. Nem utolsó sorban szerintem az illata is remek, visszafogott, krémes, tiszta illata van. Aztán váltottam, mert egy ideig nagyon problémás lett a bőröm valószínűleg hormonális problémák miatt, így már nem volt elég a bőrömnek, lecseréltem egy "brutálisabbra". Rég elfelejtettem már ezt a krémet, pár napja pakolászás közben ráakadtam egy tubusra, még volt benne egy kevéske, elhasználtam, és most még jobban bevált, mint régen. Már a második napon teljesen tisztává és láthatatlanná váltak a pórusaim, miközben a bőröm hidratált, selymes. Szóval sürgősen akartam utánpótlást keresni, de szomorúan látom, hogy már sehol nem kapni. Egy webshopban találtam, meg is rendeltem gyorsan, de írtak, hogy sajna tévesen szerepelt a webáruházban, már nem tudnak ilyet szállítani :( Esetleg valaki tudja, lehet-e még kapni, és ha igen, hol?

Lilia84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

Brock-baba

2014. július 8.

Sajnos nekem sem hozott látványos eredményt! Nekem borzasztóan zsírosodott tőle az arcom, szinte elviselhetetlenül, ragacsos is volt, bármilyen picit kentem, szinte lefolyt rólam! A nap végére alig vártam, hogy lemoshassam! Soha nem venném újra!

Brock-baba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 8.

britta

2012. szeptember 29.

A leírás szerint 3 hét után látható javulást kellene érzékelni a bőrömön, de több mint 1 hónap után sincs kedvező változás: ugyanúgy naponta jön 1-2 újabb patti, bár az is igaz, hogy nem rontott a helyzeten. Egy jó pont, hogy sminkalapnak jó, ami nem mondható el akármelyik arckrémről.

britta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 29.

Kiara

2012. március 28.

nekem bejött! Nem irritál, és mattít. Főleg az orromra és az államra kenem.

Kiara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 28.

nekem bejött! Nem irritál, és mattít. Főleg az orromra és az államra kenem.

Lisette

2012. március 22.

Minták alapján próbálom, úgy tűnik, hogy ez nem igazán válik be. Tény, hogy nagyon zsíros a bőröm, de csak igen rövid ideig képes mattítani. A Bioderma sokkal jobban vizsgázott...

Lisette
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 22.

Morci

2011. október 3.

Az én kombinált bőrömet nagyon kiszárította, szerintem inkább csak a nagyon zsíros bőrre válhat be. Bár végülis arra szánták.

Morci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 3.

zuleica

2011. augusztus 14.

Miután a La Roche Effaclar-ral nagyon pórul jártam, többféle mintát kaptam más termékekből a gyógyszertárban, és utána döntöttem ennek a megvásárlása mellett. Jó az állaga, könnyen beszívódik, egyenletes matt lesz a bőrfelszín. Megnyugtatta az irritált bőröm és használat után rögtön szebbnek tűnt. Nagyon kevés kell belőle. A párom szerint viszont gyógyszer illata van.

zuleica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. augusztus 14.

Antioxidánsok: Alanine
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, Lactic Acid, Alanine
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Alanine a I h

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.