KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Eucerin

Ár:   2589 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cofffi, Módosítva: 2011. április 9.

Lelőhely:   patikák

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

zsani1332

2018. április 20.

Nekem eddig ez a bőrradír vált be a legjobban, vannak benne kisebb meg nagyobb szemcsék is, kíméletes és nem szárította ki a bőrömet.
Pattanásokra, miteszerekre semmilyen hatással nem volt.
Manapság már kémiai hámlasztókat használok, de ha mégis visszatérnék a fizikaira akkor ezt venném újra, még annak ellenére is hogy nehezen beszerezhető, kissé drága és viszonylag gyorsan elhasználtam.

zsani1332
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 20.

Pattanásokra, miteszerekre semmilyen hatással nem volt.

blackprincesss

Korcsoport: < 18
2018. január 28.

Pattanásokat kicsit összehúzta, miteszerek nem tűntek el tőle. Nem egy csodaszer, de a célnak megfelel. Ára nagyon jó, és egy fárasztó nap után nagyon jó érzés használni a bőrömre.

blackprincesss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. január 28.

Nashuaaa

2018. január 21.

Nem túl erős radír, nem is túl nagyok benne a szemcsék, de ez nálam a pozitívumai közé tartozik. Mostanában nem annyira szeretem használni,mert a fizikai hámlasztásról próbálok leszokni, de valószínüleg azért elhasználom majd. Második flakonnál járok egyébként, ez nálam nagy szó. Csodát nem tesz, de szerintem azt kb semmi, viszont a dolgát teszi. Szépen tisztít, engem nem szárított, bár hidratálni szoktam utána, nem tünteti teljesen el a mitesszereket, de valamelyest igen, puha utána a bőröm. Én szerettem anno is, most is, de még nem tudom mi lesz hosszútávon a sorsa.

Nashuaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 21.

Lina1105

2017. június 29.

Kellemes babapopsi bőrt varázsol, jól tisztít, az illata is egész tűrhető. A szemcsék mérete picit tényleg apró, de a célnak még épp megfelel. Viszont van sokkal jobb termék a piacon hasonló kategóriában.

Lina1105
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 29.

bdori98

2017. március 23.

A szemcsék elég kicsik benne, de a használata után tiszta és puha lesz a bőr.

bdori98
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 23.

A szemcsék elég kicsik benne, de a használata után tiszta és puha lesz a bőr.

bendi13

Korcsoport: < 18
2016. december 30.

Imádom. Használata után puha és selymes lesz a bőröm. Tényleg csökkenti a mitesszerek számát. Csak ajánlani tudom.

bendi13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. december 30.

redheadvrouw

2016. október 19.

Ritkán adok egy csillagot itt bármire is, de ez most megérdemli. Kezdjük ott, hogy ez nem is arcradír, inkább egy zselé, a kis gömbök csak dísznek vannak benne, nem radíroz ez fikarcnyit sem.
De még lemosónak sem jó, a használata után kb. óránként mehettem arcot mosni, mert úgy ömlött a zsír a bőrömből szó szerint. Pedig az én bőrtípusom a normál és a száraz között mozog.Valahogy képez egy alig érezhető, kissé ragacsos réteget, ami elkezd zsírosítani. Nagy csalódás, örülök, hogy csak ajándékba kaptam és nem fizettem érte egy lyukas garast sem.

redheadvrouw
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 19.

Izabel

2016. június 23.

Most fogyott el az Eucerin Dermopurifyer mélytisztító arclemosó zselé, amit nagyon megszerettem, de félek attól, hogy túlságosan hozzászokik a bőröm. Ezért választottam a termékcsalád egy másik tagját, plusz a mélytisztító zselé mellett is használtam arcradírt. Eddig nagyon tetszik, jól tisztít. A hosszú távú hatásairól majd még beszámolok :)

Izabel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 23.

szilvia84

2016. május 28.

Egy tubussal elhasználtam, szerette a bőröm, nem száradt ki tőle, finom puha lett, így lelkesedéssel megvettem egy másikat is de közben áttértem a kémiai hámlasztásra és a kettő együtt sok lenne a bőrömnek. Ha valakit érdekel van egy vadi új (nem lett felbontva) bőrradírom eladó :)

szilvia84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 28.

Tekka

2016. március 21.

Az én bőrömnek sajnos nem elég a radírozó hatása, bár utána mindig frissnek és puhának érzem a bőrömet. Még egyszer nem fogom újravenni, mert összességében nagy javulást sajnos nem vettem észre, a bőrhibáim száma sem csökkent, nálam a se nem árt se nem használ kategória. Csalódott vagyok mert nagy reményeket fűztem hozzá.

Tekka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 21.

Hidratálók: Lactic Acid, Mannitol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.