KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Eucerin

Ár:   2589 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cofffi, Módosítva: 2011. április 9.

Lelőhely:   patikák

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Lina1105

2017. június 29.

Kellemes babapopsi bőrt varázsol, jól tisztít, az illata is egész tűrhető. A szemcsék mérete picit tényleg apró, de a célnak még épp megfelel. Viszont van sokkal jobb termék a piacon hasonló kategóriában.

Lina1105
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 29.

bdori98

2017. március 23.

A szemcsék elég kicsik benne, de a használata után tiszta és puha lesz a bőr.

bdori98
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 23.

A szemcsék elég kicsik benne, de a használata után tiszta és puha lesz a bőr.

bendi13

Korcsoport: < 18
2016. december 30.

Imádom. Használata után puha és selymes lesz a bőröm. Tényleg csökkenti a mitesszerek számát. Csak ajánlani tudom.

bendi13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. december 30.

redheadvrouw

2016. október 19.

Ritkán adok egy csillagot itt bármire is, de ez most megérdemli. Kezdjük ott, hogy ez nem is arcradír, inkább egy zselé, a kis gömbök csak dísznek vannak benne, nem radíroz ez fikarcnyit sem.
De még lemosónak sem jó, a használata után kb. óránként mehettem arcot mosni, mert úgy ömlött a zsír a bőrömből szó szerint. Pedig az én bőrtípusom a normál és a száraz között mozog.Valahogy képez egy alig érezhető, kissé ragacsos réteget, ami elkezd zsírosítani. Nagy csalódás, örülök, hogy csak ajándékba kaptam és nem fizettem érte egy lyukas garast sem.

redheadvrouw
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 19.

Izabel

2016. június 23.

Most fogyott el az Eucerin Dermopurifyer mélytisztító arclemosó zselé, amit nagyon megszerettem, de félek attól, hogy túlságosan hozzászokik a bőröm. Ezért választottam a termékcsalád egy másik tagját, plusz a mélytisztító zselé mellett is használtam arcradírt. Eddig nagyon tetszik, jól tisztít. A hosszú távú hatásairól majd még beszámolok :)

Izabel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 23.

szilvia84

2016. május 28.

Egy tubussal elhasználtam, szerette a bőröm, nem száradt ki tőle, finom puha lett, így lelkesedéssel megvettem egy másikat is de közben áttértem a kémiai hámlasztásra és a kettő együtt sok lenne a bőrömnek. Ha valakit érdekel van egy vadi új (nem lett felbontva) bőrradírom eladó :)

szilvia84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 28.

Tekka

2016. március 21.

Az én bőrömnek sajnos nem elég a radírozó hatása, bár utána mindig frissnek és puhának érzem a bőrömet. Még egyszer nem fogom újravenni, mert összességében nagy javulást sajnos nem vettem észre, a bőrhibáim száma sem csökkent, nálam a se nem árt se nem használ kategória. Csalódott vagyok mert nagy reményeket fűztem hozzá.

Tekka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 21.

Piri11

2015. október 29.

Mivel több mint egy hónapja használom, így bátran írok véleményt. Szerintem nagyon jó termék, nagyon szépen és hatékonyan tisztít. Teljesen elégedett vagyok a radírozó hatásával, kellemesen "dörzsöl" és jól tisztít. Amióta ezt használom (heti 2-3 alkalommal) azóta jelentősen csökkent a miteszereim száma és nem volt patti a bőrömön. Használat után nekem egy kicsit húzódik a bőröm, de bekrémezve semmilyen kellemetlenséget nem tapasztaltam. Nagyon tetszik a zöldes illata is. Részemről újravevős lesz :)

Piri11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 29.

Lorigil

2015. augusztus 4.

Elég gyenge arcradír, nincs utána olyan érzésem, mint akár egy olcsóbb arcradírnál is, hogy pihe-puha a bőröm. És nem is lettek kevesebbek se a pattik, se a mitesszerek.

Lorigil
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 4.

vegyesz001

2015. május 30.

Én is jó véleménnyel vagyok róla. Mindennap használom és szerintem így is ki fog tartani kb. 1,5 hónapig. Ahhoz gyengének érzem a radírozó hatását, hogy csak heti 1-2 alkalommal használjam, minden napra viszont tökéletes.Próbáltam a legkedvezőbb áron hozzá jutni, így jó pár gyógyszertárat és webshopot megnéztem és arra jutottam, hogy a Pingvin Patika webshopjában lehet a legolcsóbban megvásárolni, mégpedig 2330 Ft-ért (akciósan kb 2000 Ft-ért). Amennyiben kiszállítási helynek egy Pingvin Patikát kérsz, úgy 0 Ft a szállítási költség. Biztos, hogy újra fogom vásárolni.

vegyesz001
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 30.

Hidratálók: Lactic Acid, Mannitol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cellulózból (legfontosabb növényi rost) származó töltőanyag. A CosIng besorolása szerint még csomósodás elleni, emulzió stabilizáló, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó segédanyag is.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.