KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Eucerin

Ár:   $7.99   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Winger, Módosítva: 2016. július 12.

Ár:   $7.99
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gyengéden tisztítja még a száraz vagy érzékeny bőrt is.

• nedvességben gazdag habot képez, mely puha és tiszta bőrt hagy maga után
  • könnyen, maradéktalanul leöblíthető, a bőr felfrissül tőle
  • szappan- és illatmentes, nem komedogén

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Bubucim

2018. május 20.

Már majdnem a flakon aljánál járok. Iherbről rendeltem, kb. 1600 Ft-ért. Nagyon zsíros volt az arcom, göbös pattikkal. Bőrgyógyász javaslatára kerestem illatmentes lemosót. A zöld Eucerin helyett találtam ezt az alternatívát. Nem tisztít csikorgósra, de én ezt nem is bánom. A lényeg, hogy mérsékelte a csillogást, nem okozott még nagyobb gyulladt pattanásokat. Nagyon praktikus a pumpás kiszerelése, a flakonos Eucerin arctisztítóból úgy kellett kiimádkozni, ha már a felénél jártam. Ára is alacsonyabb. Biztosan újra fogom még venni. :)

Bubucim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.