KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Eucerin

Ár:   7300 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: bmariann, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. május 22.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Pillanatok alatt látható eredmény: a hialuronsav gyorsan helyreállítja a bőr teltségét és láthatóan csökkenti a ráncokat. Ráncfeltöltő hatás belülről: a bioaktív glükozid szaponin stimulálja a bőr saját hialuronsav-szintézisét a mélyebb rétegekben. Feltölti a ránc alatti mélyebb kötőszövetet. A ráncokat - még a mélyebbeket is - belülről tölti fel.

SPF 15 fényvédő faktorral.

Ár: 9000 , Eladó: Evolintentz
Állapot: új, bontatlan, ezüst színű neszesszerben, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, postázás, foxpost előre utalás esetén
400 ft Eucerin,Paula's Choice, La Roche-Posay, Ziaja minták egyben
Ár: 400 ft , Eladó: zsofia960217
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

annroi

2018. április 6.

Csak termékmintám van belőle, egyébként nem venném meg, mivel még szerencsére nincs szükségem ráncfeltöltésre. ☺️
Ettől függetlenül kipróbáltam, mivel száraz bőrre van, nekem meg extrán kivolt száradva a bőröm. Az illata nekem sok volt egy arckrémhez, nem tetszett. Ahogy felkentem egyből fénylett az egész fejem, mert annyira sűrű krém, legalábbis először ennek tudtam be...de közelebbről nézve apró csillámokat fedeztem fel...😖 Minek egy arckrémbe csillám?! Még csillámos szájfényt se veszek, nemhogy krémet😓 Egyből le is mostam micellás vízzel, de így se szabadultam meg teljesen a csillámoktól😣 Bocsi, hogy ennyi használat után így lehúzom, de nekem nagyon nem jött be.

annroi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 6.

Leander

2018. április 5.

Szépen hidratál, jót tesz a bőrképnek, de borzalmasan nehezen kenhető, ragacsos, nem szívódik be rendesen és horror rá sminkelni. Mivel sokaknak bejött, ezért feltételezem, hogy a fő probléma szimplán, hogy nem az én bőrtípusomnak való - kétségtelenül inkább normál, mint száraz a bőröm.

Leander
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

Anne74

2018. február 17.

Kellemes , könnyed krém. S oly gyönyörűen teszi a dolgát... vagyis remélem, hogy nemcsak én látom így :)
Újraveszem... teljesen megvagyok elégedve vele.

Anne74
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 17.

Újraveszem... teljesen megvagyok elégedve vele.

Enc

2017. október 1.

Életem krémje ez az Eucerin! Lehet, hogy sok másik olcsóbb termék is van a piacon, de ez annyira sűrű és tartalmas krém, hogy biztosan újraveszem. A vízhiányos, száraz bőrömet jól hidratálja és könnyen beszívódik. Nem hagy maga után ragacsos érzést. Erős illata van, de én azt is szeretem, szerintem kellemes. Szerintem 5*-ot érdemel.

Enc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 1.

Elizabeth86

2017. szeptember 26.

Nagyon akartam szeretni, de szörnyen tömény, az illata az állaga. Estére kentem fel, mert nappalra képtelenség volt. Pattanásokat is okozott, úgyhogy problémás bőrre nem ajánlom.

Elizabeth86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

luli81

2017. február 16.

Olyan két éve használom rendszeresen.Jól hidratál,gyorsan beszívódik és sokáig elég.Ránc ügyben nem vettem észre nagy változást,bár szerencsére nincs sok,viszont a bőr szárazságot teljesen megszüntette.
Biztos van nála jobb is,de egyenlőre maradok ennél.

luli81
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 16.

Biztos van nála jobb is,de egyenlőre maradok ennél.

Rivendell

2017. január 12.

Testes, sűrű hidratálókrém, bizony elkél a hideg, téli napokra. Könnyű elkenni, hamar beszívódik, egy kis egészséges bőrfényt hagy maga után, amit imádok. Általában meg szoktam támogatni az arckrémemet argánolajjal, de ennél felesleges, önmagában is megállja a helyét. Az illata szerintem borzalmas, de ezért nem vonok le pontot, mert ezt szinte mindenben kifogásolom.

Rivendell
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 12.

poussemousse

2016. június 11.

Jó kis nappali krém - minden nap használom reggelente és kimondottan élvezem, hogy fényvédö is van benne. Úgy gondolom, hogy mindent tud, amit egy ilyen krémnak tudnia kell. Nem szagos (pardon, parfümös), lágy és diszkrét - nagyon kevés is elég belöle. Felkenés után pár percet ( 2-3 várok), amíg beissza és ilyenkor, ha kell - akár sminkelni is lehet rá. De smink nélkül sem csillog - teljesen szalonképes. Külön öröm, hogy a rozaceás azonnal berobbanó (széltöl, naptól, hidegtöl, kozmetikumoktól) arcom is barátságban van vele. (Egyébként a krémet a börgyógyászom javasolta). A ráncfeltöltö hatását nem tudom egyetlen dologként visszaigazolni. Amúgy sem vagyok ráncos - de hogy emiatt vagy az esti (sheavajas) krémem miatt, az talány.

poussemousse
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 11.

sminktudatossag

2016. április 18.

Hónapokig használtam, most átmenetileg félretettem, egy intenzív hidratáló kipróbálása miatt. Tapasztalat: illat kiváló, kedvelem a "testesebb" állagot nappali verzióban is, sminkelni is remekül tudok rá. Rendszeres használata mellett a ráncok láthatósága az ajkam körül csökkent. Szem alá, napi korrektorozáshoz használom most is, pár percet várok a kettő közt.

sminktudatossag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 18.

madaras

2014. június 19.

Tegnap voltam a patikában azzal a céllal,hogy ebből a krémből kérjek termékmintát.,a majdan létező ráncaim feltöltésére. Kíváncsi voltam mit reagál az arcom? Ma reggel felkentem,először jónak tűnt.Könnyen kenhető,hamar beszívódik,jó az illata. DE egy idő után elkezdett húzódni a bőröm, aztán elkezdett viszketni,így lekellet mosnom.Az én arcbőröm egy ultra érzékeny "termék". A krémet nem akarom lepontozni,mert ahogy olvastam a hozzászólásokat nagyon pozitívak. Így adok neki egy jó erős hármast.

madaras
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 19.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Szójabab csíra kivonat. A szójababról részletesebben lásd szójaglicin.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.