KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Eucerin

Ár:   7300 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: bmariann, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. május 22.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Pillanatok alatt látható eredmény: a hialuronsav gyorsan helyreállítja a bőr teltségét és láthatóan csökkenti a ráncokat. Ráncfeltöltő hatás belülről: a bioaktív glükozid szaponin stimulálja a bőr saját hialuronsav-szintézisét a mélyebb rétegekben. Feltölti a ránc alatti mélyebb kötőszövetet. A ráncokat - még a mélyebbeket is - belülről tölti fel.

SPF 15 fényvédő faktorral.

Kata2017

2018. szeptember 9.

Nem rég kipróbáltam,először csodaszernek bizonyult,de egy idő után már nem tüntette el a száraz részeket az arcomról,nem itta be a bőröm.lehet hogy hozzászokott. Most váltottam Hélia D re,meglátjuk.

Kata2017
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Kremcica

2018. július 15.

Termékmintát kaptam belőle amit háromszor tudtam is használni. Már elsőre is feltűnt hogy picit erőteljes az illata és töményebb, masszívabb az állaga. Viszont az is, hogy nagyon szép kinézetű és hihetetlenül puha lett ettől a bőröm. A harmadik alkalommal éjszakára raktam fel (ilyen töménységű krémeket én nappalra nem szeretek használni gondoltam kipróbálom estére is) mikor lefekvés előtt leitattam a bőrömet láttam hogy full csillámos lett a papírzsebkendőm. No mondom, wtf?!? Oké nappali krém, fényvédővel biztosan van benne fizikai fényvédő az lehet. De sajnos nem, ott az inciben a mica/csillámpala ez a kis bűnös a felelős azért hogy lényegében csillámot kenünk a fejünkre. Ergo látszólag, optikailag szép a bőr de valójában nem. A ráncfeltöltő hatását nem tudom értékelni, ennyiből nem tudom megállapítani és nem is lenne sok dolga. Amúgy sem hiszek abban hogy egy krémmel csodamód eltűnnek a ráncok, ahhoz több kell. Mint hidratálókrém majdnem csillagos 5-os hatású, de ez a csillám... Az Octocrylene-t se tartom a legjobb fényvédő összetevőnek. Kap egy gyenge 3-ast, mert nem bántotta a bőrömet és végül jól hidratált de ennél sokkal jobb krémeket is lehet kapni jóval olcsóbban is.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 15.

yvettke777

2018. május 29.

Imádom :) Teljesen feltöltötte az apró kis ráncaimat, és hidratálta is bőrőmet. Semmi zsíros hatást nem eredményezett. Biztos, hogy újraveszem :)

yvettke777
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 29.

Hygi

2018. május 14.

1 hónapig használtam a szemem alatti kis ráncokra, és teljesen megvagyok elégedve a hatásával. Szinte teljesen feltöltötte őket. Biztos újra fogom vásárolni!

Hygi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 14.

annroi

2018. április 6.

Csak termékmintám van belőle, egyébként nem venném meg, mivel még szerencsére nincs szükségem ráncfeltöltésre. ☺️
Ettől függetlenül kipróbáltam, mivel száraz bőrre van, nekem meg extrán kivolt száradva a bőröm. Az illata nekem sok volt egy arckrémhez, nem tetszett. Ahogy felkentem egyből fénylett az egész fejem, mert annyira sűrű krém, legalábbis először ennek tudtam be...de közelebbről nézve apró csillámokat fedeztem fel...😖 Minek egy arckrémbe csillám?! Még csillámos szájfényt se veszek, nemhogy krémet😓 Egyből le is mostam micellás vízzel, de így se szabadultam meg teljesen a csillámoktól😣 Bocsi, hogy ennyi használat után így lehúzom, de nekem nagyon nem jött be.

annroi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 6.

Leander

2018. április 5.

Szépen hidratál, jót tesz a bőrképnek, de borzalmasan nehezen kenhető, ragacsos, nem szívódik be rendesen és horror rá sminkelni. Mivel sokaknak bejött, ezért feltételezem, hogy a fő probléma szimplán, hogy nem az én bőrtípusomnak való - kétségtelenül inkább normál, mint száraz a bőröm.

Leander
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

Anne74

2018. február 17.

Kellemes , könnyed krém. S oly gyönyörűen teszi a dolgát... vagyis remélem, hogy nemcsak én látom így :)
Újraveszem... teljesen megvagyok elégedve vele.

Anne74
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 17.

Újraveszem... teljesen megvagyok elégedve vele.

Enc

2017. október 1.

Életem krémje ez az Eucerin! Lehet, hogy sok másik olcsóbb termék is van a piacon, de ez annyira sűrű és tartalmas krém, hogy biztosan újraveszem. A vízhiányos, száraz bőrömet jól hidratálja és könnyen beszívódik. Nem hagy maga után ragacsos érzést. Erős illata van, de én azt is szeretem, szerintem kellemes. Szerintem 5*-ot érdemel.

Enc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 1.

Elizabeth86

2017. szeptember 26.

Nagyon akartam szeretni, de szörnyen tömény, az illata az állaga. Estére kentem fel, mert nappalra képtelenség volt. Pattanásokat is okozott, úgyhogy problémás bőrre nem ajánlom.

Elizabeth86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

luli81

2017. február 16.

Olyan két éve használom rendszeresen.Jól hidratál,gyorsan beszívódik és sokáig elég.Ránc ügyben nem vettem észre nagy változást,bár szerencsére nincs sok,viszont a bőr szárazságot teljesen megszüntette.
Biztos van nála jobb is,de egyenlőre maradok ennél.

luli81
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 16.

Biztos van nála jobb is,de egyenlőre maradok ennél.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Szójabab csíra kivonat. A szójababról részletesebben lásd szójaglicin.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.