KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Eucerin

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mstindigo, Módosítva: 2016. január 24.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Kézkrém a különösen száraz, kirepedezett kéz bőrének mindennapos ápolására

• könnyen, gyorsan beszívódik
  • használatával a száraz, berepedezett bőr sima, lágy tapintásúvá válik
  • segít megőrizni a bőr nedvességtartalmát

bugeyes

2018. március 27.

A hideg időszakban kb. minden nap ezt használtam, de nem vagyok elájulva sajnos. Persze valamennyire karban tartotta a kezeimet, de a Bioderma kézkrémje, amit tavaly vásároltam, sokkal hatásosabb volt.

bugeyes
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

Jennyfer1990

2017. október 12.

Sokkal többet vártam ettől a krémtől, a patikus ajánlotta, pedig én a La Roche-Posay krémjét szerettem volna, csak az nem volt. Cserébe ez még drágább is, és egyáltalán nem teszi a dolgát. Esténként kenem be vele a kezem, mert napközben nem tudnám elviselni, olyan furcsa réteget képez a bőrön. Reggel még 2-3 kézmosásnál is érzem ezt a réteget, utána viszont szárazabb a kezem mint volt, szinte még a tenyerem is hámlik, pedig semmi komoly bőrproblémám nincs, csak a hideget nem bírja a kezem. A 400Ft-os Avonos kézkrém is jobban teljesít ennél...

Jennyfer1990
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

Lina1105

2017. június 29.

Büdös. Nagyon. Viszont a hidratáló hatása tényleg jó... nem hiába, az urea egy jó kis hatóanyag! :) Sajnos gyorsan fogy, és ehhez képest nem olcsó. Negatívum még, hogy felkenés után egy fura zsíros réteget hagy, így csak éjszakára szoktam használni. Nem fogom újravenni, van ami nekem jobban bevált.

Lina1105
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 29.

SzBori

2017. január 17.

Nagyon szeretem, mert télen a száraz kezem teljesen hidratált lesz tőle. Az egyetlen rossz dolog, hogy gyorsan fogy. Ha elfogy biztos, hogy újraveszem.

SzBori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

Knubbel

2016. március 23.

Ekcemas a kezfejem es telen nagyon ki tud szaradni pirosra, feherre es repedezettre. Kb semmilyen kezkrem nem hasznalt. De ez igen! Ket-harom alkalom utan teljesen rendbejott a kezem. Foleg ugy csinalom, hogy este bekenem jo vastagon es ugy fekszem le aludni. Masnap reggel is bekenem indulas elott es utana teljesen jo a kezfejem. Mar nem is hasznalom minden nap, hetente-kethetente kb egyszer szintentartas vegett.

Knubbel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 23.

dibo

2016. január 7.

rendszeres használattal igen jo kis krém, egy alaklom nem tesz csodát de fél tubus után érzni a külöbséget ( ekcémás kezem van )

dibo
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 7.

kontrakcio

2015. május 23.

Szerintem igen jó kis kézkrém ez, illatmentes, jól hidratál, hamar beszívódik, kellemes használni. Ami miatt nem fogom újravenni az az ára... ha fele ennyibe kerülne akkor esetleg, de nálam túl gyorsan fogy ahhoz a kézkrém, hogy ennyit kiadjak rá.

kontrakcio
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 23.

MikesneBetti

2014. október 13.

Hamar beszívódik és szuperül hidratál: a táskám állandó darabja. Egy csillagot viszont levonok, mert hiányzik egy kis illat belőle ahhoz, hogy maximálisan tudjam szeretni.

MikesneBetti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 13.

Jane

2013. április 1.

Jó kis krém, sokan szeretik de akadnak olyanok, akiknek valamiért (?) tényleg alkalmatlan. Amikor én használtam, nekem tökéletesen bevált. Az már egy másik kérdés, hogy azóta találtam jobbat :)

Jane
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 1.

Silene

2013. március 22.

Gyógyszertárban ezt ajánlották a sebesre száradt kezeimre, de sajnos nekem egyáltalán nem vált be. Nem csak az INCI-je nem tetszik, meg hát ennyi pénzért nem szerencsés, hogy 15-20 percenként kenni kellene a kezeimet... Ráadásul fura ragacsos.

Silene
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 22.

Hidratálók: Glycerin, Urea, Cyclomethicone, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid