KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Eucerin

Ár:   4200 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timeej, Módosítva: 2016. március 25.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Fényvédelem zsíros és aknéra hajlamos bőrre

A megbízható UV-szűrőket, biológiai sejtvédelmet és faggyútermelődést szabályozó technológiát alkalmazó ultrakönnyű krém-gélt kifejezetten zsíros, pattanásokra hajlamos bőrre fejlesztették ki. Az eredmény: a legmagasabb szintű dermokozmetikai fényvédelem, azonnali és hosszan tartó matt arcbőr.

Ár: 3500 Ft , Eladó: creammaniac
Állapot: 90%-ig tele, Helyszín: Budapest XIII., fizetés: személyes átvétel (Forgách utca M)

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Kyttu11

2017. augusztus 24.

Jó kis terméknek tartom, egységesen el lehet oszlatni és szépen mattítja a bőrt, ha szükség volt a nagy melegben is lehetett rá sminkelni, nem kellett félnem, hogy leolvad.

Kyttu11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

Adri994

2017. augusztus 19.

Csomagban vettem meg a szintén 50+faktoros napozó sprayvel együtt (6300ft volt így a 2 termék, de a 3.-4. patika volt, ahol egyáltalán volt belőle még június végén. Az Eucerin facebook oldalán jött fel hirdetésként, hogy lesz csomagban is, de nem reklámozták agyon...:) )
Az én bőrömön sajnos nem lehet segíteni, minden újdonságot alapból úgy próbálok ki, hogy tűzoltásra biztosan jó lesz, de amíg visszább nem vesznek a hormonok, örülök, ha nem romlik az állapota...Lényeg a lényeg: alapból ontja a zsírt a bőröm, de ezzel a gél-krémmel elkezd normálisan viselkedni! Nem fénylik ki 2-3 óra után, és nyilván ugyanúgy zsírosodik bizonyos idő elteltével a bőröm, DE még a masszív zsíros érzeten is változtatott ez a krém. Elnézest a gusztustalankodásért, de nem az a tömény, ragacsos zsír telepszik meg az arcomon, hanem a krém által "könnyebb",folyósabb és könnyebben eltávolítható a faggyú, amit kitermel a bőröm :)
Biztosan újravásárolom, illetve ha lecseng a nyári hőguta, beruházok egy kisebb fényvédős Eucerin termékre is :)

Adri994
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

zalla

2017. augusztus 15.

Sajnos nem találtam a patikában a La Roche-Posay fényvédőt, ami KM kedvenc volt, így második opcióként rá esett a választásom. A kiszerelése pumpás, ami pluszpont a higiénia miatt. A termék enyhén sárgásfehéres színű, könnyen eloszlatható, nem hagy fehér nyomot. Ami egyből feltűnő, az az azonnali hűsítő hatás, amit a benne lévő alkoholnak tudok be. Ami kellemes, de nem igazán szerencsés összetevő. A matt hatást a készítők tényleg nagyon komolyan gondolták. Az, hogy napközben tökéletesen matt bázist biztosít mindennek, az egy dolog. Viszont mikor harmincvalahány fokban, 20 perc futás után mindenhonnan folyt rólam a víz, kivétel az arcomról, az döbbentett meg igazán... Ennek ellenére nem szárítja ki a bőrömet, nem kell utána hanyatt-homlok hidratálni naponta többször (este a The Ordinary NMF pontosan elég). Az ára középkategóriás. Zsíros bőrűeknek szerintem jó választás nyáron.

zalla
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

hajnalcsillag

2017. augusztus 13.

Lassan az első tubus végére érek és már megvettem a másodikat. Vitiligos arcbőröm extra odafigyelést igényel télen-nyáron szóval én kenem hóban, esőben, napsütésben :D Eddig ez a krém vált be a legjobban, egy fikarcnyit sem barnult jobban az arcom, mint amennyit nyáron nem tudok elkerülni. Smink alá használom, szoktam várni 1-2 percet, hogy tuti beszívódjon de már a kenegetésnél másodpercek alatt teljesen megszárad. Szeretem :)

hajnalcsillag
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

reaC30

2017. augusztus 11.

Szuper! Szép bőrképet ad, nem tocsog zsírban a fejem, mint sok fényvédőnél, például a Bioderma Cicabionál, bár nem tudom, hogy az kifejezetten fényvédőnek minősül-e,de arra nem jó az tuti. Ez tényleg nagyon jó kis termék, kombinált, vízhiányos bőrömre tökéletes. Bátran ajánlom mindenkinek!

reaC30
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

tillisilli

2017. augusztus 6.

Update (2017Aug): idén nyáron már a második flakont használom. Újravevős. Szeretem az 50 faktoros védelmet a "nincs is rajtam naptej" érzéssel. Vállra és dekoltázsra is használom, mert nem kenődik a ruhára, és nem hagy foltot. Ha túl száraznak érzem, rákenek egy fényvédő nélküli BB krémet pluszba, de ált. ez se szokott kelleni.

2016:
Száraz a bőröm, úgyhogy nálam elmegy hogy egy "szokványos" azaz elég zsíros naptejet használok smink alá (eddig Garnier Amber solaire Sensitive Advance 50+ arcra). De a melegben még az én arcom is tud fényleni - max nem érdekelt, mert fontosabb, hogy védve legyen.
Utálom a matt termékeket, pont mert szárítanak, de ez a kis csoda megért minden centet (16.50€-ért vettem és ez itt leértékelt ár!). Remek sminkalap, és nem szárít, de kellemesen matt marad, mintha nem is lenne rajtam semmi - kb el se hiszem!
Ha ezt tudom, nem szenvedtem volna a zsírosító arcra való napvédőkkel éveken át. Azokat meghagyom a vízpartra (oda kell a vízálló), meg télre amikor a hideg miatt jobban kell a zsír.
Negatívum mondjuk, hogy ha véletlenül a szemembe kerül, kegyetlenül csíp és irritál, ezt még soha nem tapasztaltam semmilyen krémnél ennyire. Szoval ezzel vigyázni kell. De a pozitívumok egyértelmüen fölényben vannak.

tillisilli
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

2016:

Vigike

2017. augusztus 3.

Előttem kb mindent elmondtak már erről a kis csodáról, amit én is meg tudok erősíteni. Könnyű texturájú, gyorsan beszívódó krém aminek enyhén naptej illata van. Kevés kell belőle, így nem annyira vészes az ára. Imádom a csomagolását, a hatását. Amíg át nem törlöm az arcom este, addig matt marad a bőröm. Egész napos strandolás alkalmával is tesztelve lett. Egyszer kentem újra, amikor már úgy éreztem lefürödtem az egészet. Mondanom sem kell, nem égtem le, csak szép egységes szint kaptam. Max pont.

Vigike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

jituszka

2017. július 24.

Nagyon jó, pillanatok alatt beszívódik, nem lesz tőle zsíros a bőröm, tökéletesen lehet rá sminkelni. A csomagolása is tetszik, hogy nem kell belenyúlkálni kézzel.

jituszka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 24.

Adricsek

2017. július 22.

Sosem gondoltam,hogy találok olyam fényvédőt ami tényleg rendesen beszívódik,és nem hagy zsíros érzetet,réteget.
De ez bevált,tökéletes.
Annyi negatívuma van,hogy ha izzadok,és belefolyik a szemembe,akkor csíp,de elviselhető.

Adricsek
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 22.

De ez bevált,tökéletes.

Summer39

2017. július 17.

A Pompom nerolijával együtt használtam ma. Ahogy kiléptem a napra, éreztem, mintha befülledne alatta a bőröm. De ahogy odanyúltam, mattnak éreztem, a kellemetlen érzés is csak pár percig tartott. Az is mindenképp a számlájára írható, hogy április óta egyszer sem égtem le vele, mint Pedersen hajója.

Summer39
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 17.

Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin

Más néven Ethylhexyl Methoxycinnamate. Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-350 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Napfényvédő képessége viszonylag gyenge, önmagában használva nem nyújt kellő védelmet. Viszont nagy stabilitású összetevő, mely megvédi a többi fényvédőt az UV-sugárzás okozta károktól. (Sok fényvédő az UV-sugarak hatására lebomlik, és nem véd többet a fénytől.) Az octocylene viszonylag könnyen beszívódik a bőrbe, és felmerült a gyanú, hogy ott elősegíti a káros szabad gyökök keletkezését. Egy 2010-es kutatás szerint egyre gyakoribb, hogy az octocrylene fény hatására előjövő kontakt dermatitiszt (bőrgyulladást) vált ki különösen gyerekekben és kétoprofénre allergiás felnőttekben. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.