Eucerin

Ár:   4800 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timeej, Módosítva: 2018. május 14.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Fényvédelem zsíros és aknéra hajlamos bőrre

A megbízható UV-szűrőket, biológiai sejtvédelmet és faggyútermelődést szabályozó technológiát alkalmazó ultrakönnyű krém-gélt kifejezetten zsíros, pattanásokra hajlamos bőrre fejlesztették ki. Az eredmény: a legmagasabb szintű dermokozmetikai fényvédelem, azonnali és hosszan tartó matt arcbőr.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

labanczlaura0502

2018. szeptember 3.

Ez az első kifejezettem arcra való napvédőm,miután komolyabban elkezdett érdekelni a bőrápolás és utánaolvastam,hogy a napsugarak milyen rossz hatással lehetnek a bőrre szinte egyből rohantam is a patikába. Erre a krémre esett a választásom,mert nagyon jó véleményeket olvastam róla és a patikában is ajánlották. Nagyon szeretem,nyáron sminkelés előtt mindig használom. Valóban azt nyújtja amit ígér,szép matt lesz tőle a bőr és a smink is sokkal szebben mutat rajta. Volt,hogy több órát is kint kellett tartózkodnom a napon,de egyszer sem égett le az arcom. Szuper termék!

labanczlaura0502
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 3.

Aniiii

2018. szeptember 3.

A legjobb termék amit valaha használtam. Tényleg azt teszi amit ígér. Itt olvastam el a véleményeket és azok alapján gondoltam teszek egy próbát. És egyáltalán nem csalódtam.

Aniiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

Lorna

2018. augusztus 30.

Tökéletesen teljesít. Minden ami zavaró szokott lenni egy naptejben, az hogy nehéz, zsíros, fényes, hófehér bőrt csinál azt mind gyönyörűen kikerüli. Könnyen beszívódik, lehet rá sminkelni, nem maszkhatású. Nagyon könnyed kellemes formula. Ami fontos egy napkrémnél mert akkor ember tényleg használja minden nap, nem pedig úgy nézegeti a felhőket reggel, hogy talán ma kihagyhatom. Nagy valószínűséggel újra fogom venni.

Lorna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

exhocmomento

2018. augusztus 29.

Tudatosan, az itteni vélemények alapján vásároltam meg.
Nem tudok olyat mondani, amit az előttem szólók ne írtak volna már le. Valóban hibátlanul lehet rá sminkelni. Nem irritál és nem vettem észre azt sem, hogy komedóképző lenne. Hamar bemattul és puha felületet ad. Nem hagy látható, fehér színű réteget maga után. A magas, 50-es faktorszám pedig csodás: jelentem, egyhetes balatoni nyaralásomon még csak meg sem kapta a nap a porcelánfehér arcomat.
Az ok, amiért 5 helyett 4 csillagot adok az, hogy az itteni vélemények alapján egy mattító szupersztárt vártam, és kissé csalódtam, amikor pár óra után a T vonalam mégiscsak átcsillogott. Tény, hogy hőség van és tény, hogy nagyon problémás az arcbőröm, de sokaknak annyira bevált, hogy nem számítottam a viszonylag korai átzsírosodásra. Persze ezt ne úgy képzeljétek el, hogy délre már facsarni lehet az olajat az arcomról. Még átcsillogva is sokkal jobb a helyzet, mint a termék nélkül + egy kis púderes touch up mindent megold. :)
A másik negatívum, ami picit zavar, hogy tartalmaz alkoholt. Emiatt lehet, hogy nem veszem majd rögtön újra, hanem kísérletezem valami mással is.

Up-up-up: Nekem is elkezdett kukacosodni. :'( Nem tudom miért, lehet többet teszek az arcomra belőle, mint eddig, de hát basszuska, a fényvédőből nem lehet/érdemes bébiadagot kenni. Érdekes egyébként, hogy a homlokomon és az orromon nem csinálja ezt, de az arcom összes többi területén igen. Tehát a korábbi "hibátlanul lehet rá sminkelni" mondatomat javítom arra, hogy gilisztafarmot biggyeszt az arcomra. - 1 csillag és alig várom, hogy elfogyjon, annyira körülményes így sminkelni. Vattával kell lesepregetnem az arcom széléről a kis morzsalékokat.

exhocmomento
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

Tudatosan, az itteni vélemények alapján vásároltam meg.

papeerzsepi18

2018. augusztus 21.

Azok közül az arc naptejek közül, amiket próbáltam ez vált be a legjobban. Egyáltalán nem zsíros és nem a megszokott naptej érzést adja, hiper gyorsan beszívódik anélkül hogy csillogna a fejem tőle. Először mintát kaptam belőle párat, behoztam a munkahelyemre, hogy a kolléganőim is próbálják ki. Annyira bevált mindenkinek, hogy csoportosan mentünk a legközelebbi patikába bevásárolni belőle... :)
Ezek mellett pedig nem elhagyagolható az 50 SPF sem, ami ilyenkor nyáron fontos, főleg, hogy az arcbőrünk van a legjobban kitéve a napfényokozta öregedésnek. És mivel nem zsírosítja a bőrt nem izzadom le.

papeerzsepi18
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

nefele99

2018. augusztus 4.

Minden nap radírozom és hidratálok, de igy is kukacosodik. Köszönöm a válaszokat, nem a termék a hibás, egyszerűen az én bőrömmel nem jön ki jól. Smink alá el fogom használni.

nefele99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

Virvatuli

2018. július 25.

Bár nem az én bőrtípusomra való, a normál fényvédőktől fénylik a bőröm nyáron, és az alapozó sem mutat túl szépen rajtuk. Mivel ezt annyian dicsérték, és a melegben alapból kevésbé száraz a bőröm, gondoltam, teszek egy próbát. Amikor felkenem, azonnal becuppan, friss és könnyű érzés, de aztán úgy félóra-óra múlva kezdi elszívni az életet az arcomból, mint valami tubusos dementor. A megoldás, amire csak most jöttem rá, a hialuronos szérum. Most épp a Heliáét használom, ami önmagában elég ragacsos, és megül a bőröm tetején. A kettő együtt viszont remekül kiegészíti egymást, egész nap üde az arcom, nem zsíros, nem szárad, nem feszül. Kezdem azt hinni, hogy a rétegezés az a sufnituning, amivel bármit, de tényleg bármit el lehet használni.

Virvatuli
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 25.

Zsofesz91

2018. július 19.

Ezer éve kerestem már a tökéletes krémet kipattogásra hajlamos arcbőrőmre.Hát most végre megtaláltam!!!!😊Annyira imádom, hogy ezt használom napos és szürke időben egyaránt, nem csak napkrémként!Az 50-es faktor tökéletes védelmet biztosít és a krém textrúrája is nagyon bejön!Csillagos ötös!😃

Zsofesz91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 19.

lexyweaver

Korcsoport: < 18
2018. július 17.

Véd a káros napsugaraktól és még a smink is jól mutat rajta. (Az illata is nagyon finom)

lexyweaver
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 17.

hjuditcrema

2018. július 10.

Abszolút meggyőzőtt, tökéletes sminkalap, rögtön beszívódik. Általában szokott lenni csomagajánlatban, egy 200ml-es szárazolajjal együtt a gyógyszertárakban. Tuti kis kombó!:)

hjuditcrema
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 10.

Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.