KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Eucerin

Ár:   4800 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timeej, Módosítva: 2018. május 14.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Fényvédelem zsíros és aknéra hajlamos bőrre

A megbízható UV-szűrőket, biológiai sejtvédelmet és faggyútermelődést szabályozó technológiát alkalmazó ultrakönnyű krém-gélt kifejezetten zsíros, pattanásokra hajlamos bőrre fejlesztették ki. Az eredmény: a legmagasabb szintű dermokozmetikai fényvédelem, azonnali és hosszan tartó matt arcbőr.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Zsofesz91

2018. július 19.

Ezer éve kerestem már a tökéletes krémet kipattogásra hajlamos arcbőrőmre.Hát most végre megtaláltam!!!!😊Annyira imádom, hogy ezt használom napos és szürke időben egyaránt, nem csak napkrémként!Az 50-es faktor tökéletes védelmet biztosít és a krém textrúrája is nagyon bejön!Csillagos ötös!😃

Zsofesz91
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 19.

lexyweaver

Korcsoport: < 18
2018. július 17.

Véd a káros napsugaraktól és még a smink is jól mutat rajta. (Az illata is nagyon finom)

lexyweaver
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 17.

hjuditcrema

2018. július 10.

Abszolút meggyőzőtt, tökéletes sminkalap, rögtön beszívódik. Általában szokott lenni csomagajánlatban, egy 200ml-es szárazolajjal együtt a gyógyszertárakban. Tuti kis kombó!:)

hjuditcrema
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 10.

bvlgari pour femme

2018. július 8.

Évek óta használom, remélem, még nagyon sokáig kapható lesz. Extra érzékeny, fehér, könnyen megégő bőröm van, plusz bónusz, hogy fényesedik is, melegben pláne.
Ez a kis csoda gyógyír minden problémára, valóban mattít még nagy melegben is, ráadásul munkanapokon remekül lehet rá sminkelni, abszolút alapozó/BB kompatibilis.
Egy szó mint száz, évek óta töretlen szerelem, száz csillag. 😍😀

bvlgari pour femme
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 8.

Egy szó mint száz, évek óta töretlen szerelem, száz csillag. 😍😀

Patimami

2018. július 7.

Végre egy naptej, ami elfogadható áron és pattanásos arcbőrre kapható. Szuper matt hatású, nagyon könnyen gyorsan beszívódik és tetszik hogy nem illatos. És ami a legfontosabb!!! Nem csípi a szememet! Nincs is rosszabb, mint amikor egész nap folyik a könnyem, vörös és csíp a naptejtől. Erre még sminkelni is álom. És ugye a fényvédelem...azért 50 faktor mellett az ember biztonságban van ráncügyileg!
Összeségében imádom!

Patimami
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 7.

Összeségében imádom!

timeam

2018. június 25.

Kezdetben a Vichy és a La Roche Posay azonos célra szánt termékeit használtam és nagyon elégedetlen voltam mindkettővel. Az ígéretekkel ellentétben nálam ragacsos, zsíros és fényes maradt az arcom (a LRP talán egy fokkal jobb volt, zöld csíkos Anthelios XL), így az a maradék kedvem is elment a sminkeléstől, ami a 30 fokos lakásban még maradt volna a nyár beköszöntével. Márpedig napvédelem kell. Ezek után csak most választottam az Eucerin termékét az itteni vélemények alapján és nem is igazán bíztam a csodában, mondván, amiben fényvédő van, az igazán matt már nem lehet. Aztán amikor felkentem, dobtam egy hátast, hogy mégis van napozós csodakrém! Ez tényleg lágy, könnyű textúrájú, egyáltalán nem ragacsos utána a bőröm és még fél nap után is matt volt. A pumpás kiszerelés nagyon praktikus. Eddig ez a legjobb napozókrém, amivel találkoztam. Sminkelni tökéletesen lehet rá és pár óra után is szépen tarja magát. Nálam eddig egyértelműen bevált és az év minden szakában újra fogom venni és persze használni.

timeam
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 25.

ktothkriszti94

2018. június 24.

Nagyon örülök, hogy rátaláltam. Drogériákban nem igazán lehet olyan fényvédőt találni, ami a pattanásokra hajlamos, zsíros bőrre is megfelelő. Ez nagyon szépen teszi a dolgát, valóban mattít, estére sokkal kevésbé fénylik a T-zónám. Először féltem, hogy az alkohol talán kiszárítja az arcom, vagy valamilyen problémát okoz, de így 2 hónap használat után sincs semmi gond. Kevés is elég belőle, nagyon jól el lehet dolgozni, és kitűnően lehet rá sminkelni. Érdemes figyelni a különféle shopping-napok kuponjait, mert akkor szinte ajándék áron lehet hozzájutni :)

ktothkriszti94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 24.

Csilluska

2018. június 20.

Elöször csak a 30-as verzióját tudtam beszerezni, csak az volt a patikában. Azóta már meg van az 50-es is. Ugyanazt tudom elmondani mindkettöröl: nagyon jól véd a leégés ellen, mattít, lehet rá sminkelni, nem okoz pattanásokat, szóval nagyon elégedett vagyok.

Csilluska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

fdorottya

2018. június 19.

Nagyon könnyű, gyorsan eloszlatható krém. Nem marad ragacsos érzés utána, gyorsan beszívódik. Nem éget meg az arcom egyszer sem mikor ezt használtam. Teljesen elégedett vagyok vele. Hozza amit ígér. Ajánlom!

fdorottya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

Nora1234

2018. június 19.

Azért vettem mert az arckrémemben nincs fényvédő, és nyárra amúgy is elég egy színezett krém. Nagyon szeretem. Igaz, hogy az én bőröm száraz, de arckrém mellé használom pluszban így nem szárítja. Nekem fényes marad utána a bőröm, egy pici fixáló elkél.
A színe nagyon szép, az illata remek. Könnyű eloszlatni, egységes lesz az arcszínem, és nem ül be a ráncokba sem.
Trópusi napon is megállja a helyét, megvédi az arcomat. Biztos helye van nálam később is.

Nora1234
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 19.

Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.