KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Eucerin

Ár:   4200 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timeej, Módosítva: 2016. március 25.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Fényvédelem zsíros és aknéra hajlamos bőrre

A megbízható UV-szűrőket, biológiai sejtvédelmet és faggyútermelődést szabályozó technológiát alkalmazó ultrakönnyű krém-gélt kifejezetten zsíros, pattanásokra hajlamos bőrre fejlesztették ki. Az eredmény: a legmagasabb szintű dermokozmetikai fényvédelem, azonnali és hosszan tartó matt arcbőr.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

kislulu

2018. április 17.

Imádom az Eucerin család minden termékét! Társaival együtt csodát művel a bőrömmel! Arcra és testre is használom! Nincs pattanás utána,ez nekem remek hír! Imádom!

kislulu
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 17.

Miamo

2018. április 16.

Egyszerűen fantasztikus! Tavaly nyáron vettem, és bevált minden szempontból. Tényleg matt tőle az arcbőr! Ez nagy szó, mert eddig bármit próbáltam, ami mattítást ígért, az nem működött rajtam. Sminkelni is nagyon jól lehet rá, nem fényesedik át az alapozó. És persze napvédelem szempontjából is szuper :-)

Miamo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 16.

Berberis

2018. március 18.

Úgy szerettem volna szeretni, sőt, szerettem is, de be kellett látnom, hogy ez egy egyoldalú kapcsolat, mert ő nem szeret engem. Eddig minden fényvédő, amivel próbálkoztam, nagyon zsíros hatást keltett a bőrömön, ez a kis drága volt az első, aki teljesen vállalható módon nézett ki rajtam púder nélkül is, ráadásul minden sminkemmel kompatibilisnek bizonyult. Viszont amikor használtam, pár nap elteltével előjött itt-ott egy kicsi, dehogyis kicsi, egy nagy, bőr alatti-kinyomhatatlan pattanás/pukli, ami néha még fájt is. Gondoltam, nyár van, az én bőröm meg amúgy is zsíros és problémás, nem lehet ezen csodálkozni. Aztán elkezdtem rá gyanakodni, utánaolvastam és találtam néhány véleményt, ahol mások is hasonlóról számoltak be. Onnan kezdve elkezdtem kerülni, nem mertem felkenni, inkább valami mást használtam, ami fényes volt és tocsogtam, de a pattik elmúltak. Viszont múlthéten, amikor a tavasz még úgy csinált, mint aki már megérkezett, eszembe jutott, hogy elő kéne ásni egy rendes fényvédőt és a kezembe került. Gondoltam, nézzük, mi lesz, ha felrakom. Hát egy nem túl ékes kinövés a szám alatt, az lett. Nagyon nehéz így pontoznom, legyen egy 3-as, mert haragszok rá, de azért mégsem egy rossz termék, ha valaki nem érzékeny valamelyik összetevőjére, annak nagyon jó barátja lehet.

Berberis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

VanityFair

2018. március 10.

Végre találtam egy olyan napvédőt a szuper zsíros bőrömre, ami sem a hidratálómmal, sem a primerrel ill. alapozóval nem veszik össze. A pumpás kiszerelést külön imádom, biztos hogy újra fogom venni!

VanityFair
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 10.

Preciosa

2018. március 9.

Denat. alkohol a 7. összetevője, ami szárítja a bőrt. Ez persze instant tetszik egy zsíros bőrűnek, de azt olvastam, hogy hosszútávon mégsem tesz neki jót, bár magamon nem vettem észre negatívumot, pedig nyáron elég sokat volt rajtam. Amúgy jó érzés az arcon, nem nehéz, nem zsíros, könnyen eloszlik, pattanást sem képez (úristen mióta kerestem már ilyet, és mennyi sz*t kipróbáltam előtte, amiktől vakolat fejem lett, de legalább bio-k voltak, stb.!), még munkába is feltettem, addig amíg nem veszek egy kifejezetten nappali spf-es hidratáló krémet. Szép bőrrel, leégés nélkül túléltem vele egy vízi sportos, fesztiválozós meleg nyarat. Úgyhogy alapjában véve nagyon elégedett vagyok vele. Eredetileg az alkohol miatt csak 4 csillagot akartam adni, de mivel nekem nem okozott szemmel látható panaszt, és szeretem is, ezért 5-ös! Még a pasim is mindig elkérte tőlem, aki nyáron sokat vízilabdázott, és eddig minden naptej "kiütötte" :)

Preciosa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 9.

heva1991

2018. január 8.

Sieléshez vittem magammal. Jól felszívódik, nem lesz ragacsos a bőröm tőle. Nem csillog az arcom tőle.

heva1991
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

Pocoknyusz

2017. december 12.

Imádom! Fényvédőt kerestem még nyáron, ami nem ragacsos. Ez a krém tökéletes. Nagyon könnyű krém, hamar beszívódik, és valóban mattít. És nagyon lassan fogy! Újra fogom venni. Már tél van, de reggel még mindig ezt használom smink alá, inkább egy éjszakai krémet keresek a plusz hidratáláshoz, de ezt nem engedem el.

Pocoknyusz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

Lili28

2017. december 6.

Impulzív vásárlás volt, de nagyon belenyúltam a tutiba. Nagyon jó az állaga, nem leszek tőle fehér, könnyű eloszlatni.... Ha egyszer elfogy, biztos ezt veszem újra.

Lili28
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 6.

Kyttu11

2017. augusztus 24.

Jó kis terméknek tartom, egységesen el lehet oszlatni és szépen mattítja a bőrt, ha szükség volt a nagy melegben is lehetett rá sminkelni, nem kellett félnem, hogy leolvad.

Kyttu11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

Adri994

2017. augusztus 19.

Csomagban vettem meg a szintén 50+faktoros napozó sprayvel együtt (6300ft volt így a 2 termék, de a 3.-4. patika volt, ahol egyáltalán volt belőle még június végén. Az Eucerin facebook oldalán jött fel hirdetésként, hogy lesz csomagban is, de nem reklámozták agyon...:) )
Az én bőrömön sajnos nem lehet segíteni, minden újdonságot alapból úgy próbálok ki, hogy tűzoltásra biztosan jó lesz, de amíg visszább nem vesznek a hormonok, örülök, ha nem romlik az állapota...Lényeg a lényeg: alapból ontja a zsírt a bőröm, de ezzel a gél-krémmel elkezd normálisan viselkedni! Nem fénylik ki 2-3 óra után, és nyilván ugyanúgy zsírosodik bizonyos idő elteltével a bőröm, DE még a masszív zsíros érzeten is változtatott ez a krém. Elnézest a gusztustalankodásért, de nem az a tömény, ragacsos zsír telepszik meg az arcomon, hanem a krém által "könnyebb",folyósabb és könnyebben eltávolítható a faggyú, amit kitermel a bőröm :)
Biztosan újravásárolom, illetve ha lecseng a nyári hőguta, beruházok egy kisebb fényvédős Eucerin termékre is :)

Adri994
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.