KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Eucerin

Ár:   4200 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timeej, Módosítva: 2016. március 25.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Fényvédelem zsíros és aknéra hajlamos bőrre

A megbízható UV-szűrőket, biológiai sejtvédelmet és faggyútermelődést szabályozó technológiát alkalmazó ultrakönnyű krém-gélt kifejezetten zsíros, pattanásokra hajlamos bőrre fejlesztették ki. Az eredmény: a legmagasabb szintű dermokozmetikai fényvédelem, azonnali és hosszan tartó matt arcbőr.

Ár: 4000 Ft , Eladó: ami2015
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: utalás után postázom
Ár: 2500 , Eladó: Dodicsenko
Állapot: kb. félig van, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy kérésre posta, Foxpost :)

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

jituszka

2017. július 24.

Nagyon jó, pillanatok alatt beszívódik, nem lesz tőle zsíros a bőröm, tökéletesen lehet rá sminkelni. A csomagolása is tetszik, hogy nem kell belenyúlkálni kézzel.

jituszka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 24.

Adricsek

2017. július 22.

Sosem gondoltam,hogy találok olyam fényvédőt ami tényleg rendesen beszívódik,és nem hagy zsíros érzetet,réteget.
De ez bevált,tökéletes.
Annyi negatívuma van,hogy ha izzadok,és belefolyik a szemembe,akkor csíp,de elviselhető.

Adricsek
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 22.

De ez bevált,tökéletes.

Summer39

2017. július 17.

A Pompom nerolijával együtt használtam ma. Ahogy kiléptem a napra, éreztem, mintha befülledne alatta a bőröm. De ahogy odanyúltam, mattnak éreztem, a kellemetlen érzés is csak pár percig tartott. Az is mindenképp a számlájára írható, hogy április óta egyszer sem égtem le vele, mint Pedersen hajója.

Summer39
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 17.

Bridddzs

2017. július 14.

Szerintem jó fényvédő. Nekem halványította a szeplőimet, ez volt az elsődleges ok, hogy megvásároltam (hogy ne jöjjenek mindig elő, ha napra megyek). Nekem pattanásokat nem okozott. Kombinált bőrrel rendelkezem és így kijelenthetem, hogy az oil control hatása nem igazán vát be. Talán nem fénylik annyira az arcom, de az, hogy végig matt a bőr... hát, nem tudom kinek, de nekem nem. Alapvetően nekem bevált, mégis az oil control miatt 4* ot kap, mert aki ez miatt vásárolja meg annak nem úgy fog szerepelni, mint azt elvárná :( Pedig ugye ez a fő szlogen...

Bridddzs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 14.

Hatshepsut

2017. július 10.

Igen igen!!!! Ő a tökéletes fényvédő!!! Extrém zsíros homlokom egész nap matt marad tőle! Nem csíp, tökéletesen véd, remek sminkalap! Imádom!

Hatshepsut
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 10.

Dolores

2017. július 9.

Nekem ez az termék a többi Eucerin naptejjel ellentétben, tökéletesen bejött. Nem ragad, nem büdi, könnyen elkenhető és a városban is használom. Nem leszek pattanásos tőle.

Dolores
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 9.

b0rzi

2017. július 8.

Már egy ideje használom (1-2 hónap), de már kezd röhej lenni.
Egyrészt - oil control? Hol, mikor? Alapjáraton véve semmi baj nincs az arcommal, így elvárná az ember hogy úgy működjön ahogy az meg van írva, de már ahogy bekenem, úgy gyöngyödzik a bajszom, majd az állam, esetleg az egész arcom. Ha arckrémre kenem, nap végére előbújik egy-két ilyen fehér pattanás szerű csoda, ha ezt kenem először és csak aztán az arckrémet, akkor a szemöldököm körül is gyöngyödzik :D, bár legalább nem pattogok ki. Persze ezt mind nyári hőmérsékletben, bár ezek a pattanás-szerű dolgok kevésbé negyvenfokban is előjöttek...
Sminkelni jó rá, gyorsan beszívódik, kevés is elég, és mivel nyáron alapozót nem használok meg semmit, nem tudom, mennyire folyatná el a dolgokat, de tekintetbe véve hogy patakzik az arcom, esélyes, hogy folyna rendesen.
Ja, még nem pirult fel egyszer sem az arcom amióta ezt használom, úgyhogy az is plusz pont.
Mindezért kint repülőtéren adtam ki kb 6k forintnak megfelelő összeget, ha valakinek kell, szívesen továbbadom.

b0rzi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 8.

Már egy ideje használom (1-2 hónap), de már kezd röhej lenni.

vitrolka

2017. július 1.

Szerintem nagyon jó kis fényvédő arcra. Ezt szoktam először felkenni, majd a hidratálókrémet és utána jöhet a smink. Nem jelentek meg pattanások, nem zsírosította az arcomat, tehát mintha nem is kentem volna fel semmi extra krémet. (persze a fényvédő hatásán felül) A napokban voltam elég sokat szabadban tűző napon, és nem égett le az arcom, pedig nem az a kimondott mediterrán típusú vagyok :P. Úgyhogy nyárra szerintem egy nagyon kis tökéletes fényvédő krém. 😊

vitrolka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 1.

Kincspapp

2017. június 26.

Azert csak 4csillag, mert az oil contorol hatasat en nem tapasztaltam, de azert elhasznalom igy nyarra

Kincspapp
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 26.

monikafleischer87

2017. június 21.

1 hónapja használom, nagyon jó fényvédő. Hála istennek nem pattogtam ki tőle (eddig csak fizikai fényvédőt használtam). Délután este felé (kb 10 óra után) picit átfényesedik a bőröm tőle, de nem vészes. Sminkelni és tökéletesen lehet rá (nem folyik le napközben róla semmi). Hófehérke vagyok, és még a 35 fok meleg és a tűző nap se tudta hazavágni (nem égtem meg). Nyári pajtásom marad :)

monikafleischer87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin

Más néven Ethylhexyl Methoxycinnamate. Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-350 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Napfényvédő képessége viszonylag gyenge, önmagában használva nem nyújt kellő védelmet. Viszont nagy stabilitású összetevő, mely megvédi a többi fényvédőt az UV-sugárzás okozta károktól. (Sok fényvédő az UV-sugarak hatására lebomlik, és nem véd többet a fénytől.) Az octocylene viszonylag könnyen beszívódik a bőrbe, és felmerült a gyanú, hogy ott elősegíti a káros szabad gyökök keletkezését. Egy 2010-es kutatás szerint egyre gyakoribb, hogy az octocrylene fény hatására előjövő kontakt dermatitiszt (bőrgyulladást) vált ki különösen gyerekekben és kétoprofénre allergiás felnőttekben. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.