KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Eucerin

Ár:   4200 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timeej, Módosítva: 2016. március 25.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Fényvédelem zsíros és aknéra hajlamos bőrre

A megbízható UV-szűrőket, biológiai sejtvédelmet és faggyútermelődést szabályozó technológiát alkalmazó ultrakönnyű krém-gélt kifejezetten zsíros, pattanásokra hajlamos bőrre fejlesztették ki. Az eredmény: a legmagasabb szintű dermokozmetikai fényvédelem, azonnali és hosszan tartó matt arcbőr.

Ár: 4490 Ft , Eladó: e.m.e.s.e
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Postázom vagy személyes átvétel az M2 vonalán, illetve az Apor Vilmos téren
Ár: 4000 Ft , Eladó: ami2015
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: utalás után postázom
Krémmánia Kedvencek a -től
Csiimi

2017. május 23.

Sokat utána jártam mire kiválasztottam ezt a fényvédőt és remek vétel volt! Teljesen beszívódik, nem fényesedik át és ráadásul semmi pattanást nem okozott nálam pedig hajlamos rá a bőröm. Nem irritált annak ellenére sem hogy kémiai fényvédő. Igazi Hófehérke vagyok, percek alatt megkap a nap, de ez a krém megvédett a leégéstől Cipruson is és ott aztán tűzött a napocska. A sminket is nagyon jól viseli.

Csiimi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 23.

Adora

2017. május 20.

Gyorsan felszívódik, nem zsírosít, és külön pluszpont a praktikus csomagolás, higiénikus és könnyű adagolni.

Adora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 20.

gingerbloo

2017. május 20.

Eddig eléggé el vagyok keseredve.
Sokáig gonfolkodtam, hogy ezt vegyem-e vagy egy máikat, de végülis erre esett a választásom mert épp le volt árazva és mert ez cf.
Az állagam, csomagolása, ára nagyo9n jó, nem fényesedik át a bőröm, nem szárít de viszont azonnal pattanásokat okozott. Konkrétan már aznap fájdalmas kis kelések nőttek a bőrömön, amik nem is igazán gyulladtak be pattanésnak. Amint abbahagytam a használatát, egyaből elmúltak. Hiába van ráírva, hogy nem komedóképző, kémiai fényvédő léte miatt irritálja az aknés és érzéken bőrt. Nagyon szerettem volna szeretni, még nem tudommit kezdek vele. Akinek nem pattanásos a bőre, az nyugodtan használja.

gingerbloo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 20.

Eddig eléggé el vagyok keseredve.

Jotunderkeresztanyu

2017. május 19.

Kihozza a pattanásaimat, mitesszereket, fénylik tőle a bőröm. Anyumnak bevált egyébként...

Jotunderkeresztanyu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 19.

zagnes89

2017. május 19.

Már használom egy ideje és nagyon elégedett vagyok vele, hámlasztás miatt minden nap használom. Alapnak kiváló de hidratálásra szerintem alkalmatlan de eleve nem ez a szerepe. Általában nem hidratálok alá, de ha mégis (alverde gyógyvizes) akkor sincs probléma, talán még mattabb lesz az eredmény (kicsit fura mert a hidratálótól meg alapból fényes az arcom). Seperc alatt felszívódik, és nem tapad/ragad tőle a bőr. Sminkelek felé, ami szépen rajta marad (loreal, catrice alapozók). A pár éve minden nyáron megjelenő pigmentfoltoknak egyelőre nyoma sincs, ezért nagyon bízom benne, hogy idén végre el is maradnak. Szép bőrűeknek elég lehet ez esetleg, később egy kis púder. Egyébként nem fényesedik annyira a bőröm mióta használom (vízhiányos de kombinált - zsíros t zóna + szárazabb/normál orca).

zagnes89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 19.

Nittuska

2017. május 19.

2800 Ft-ért sikerült hozzá jutnom és áhh nagyon jó tényleg, szépen mattit, nem ragad
Végre nem kell Japánból fényvédőt rendelnem 😊
Teljes áron is Újra veszem majd :)

Nittuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 19.

Végre nem kell Japánból fényvédőt rendelnem 😊
Teljes áron is Újra veszem majd :)

umpalumpa

2017. május 8.

Nem tudtam kivárni a Joy-napokat, megvettem webáruházból, ahol akció keretében ajándékba kaptam egy mici vizet hozzá. Így nem jártam rosszul. Kellett már a fényvédő, mert nem akartam minden nap púderrel, vagy bb krémmel az arcomon létezni, mert ha fedést adó dolgot kenek fel, akkor színezni is kell mellé (rúzs, pirosító, spirál), hogy ne legyek túl sík-arcú.
Egy pumpálásra elég sok jön ki, de nem baj, mert így nem felejtem el bekenni a nyakamat és dekoltázsomat azzal, amit a képem már nem képes felvenni. Tetszik a könnyedsége, hamar beszívódik és kellemes tapintású lesz a bőröm. A homlokom talán tovább bírja zsírosodás nélkül ezzel a kencével. Egész napos mattítást nem várhatok tőle, mert igazán zsíros a t-vonalam a melegebb időszakban. Néhány óra után fényleni kezd, de az érzete kellemes marad sokáig, nem ragacsos.
A szemem köré is fel tudom tenni, vigyázva, hogy ne kerüljön túl közel. Nem irritálta.
Amire számítottam azt kaptam eddig. Remélem nyáron is jó érzéssel fogom használni.

umpalumpa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 8.

hedgehog

2017. április 28.

Még Glamour-kuponnal vettem, de eddig nem akartam véleményezni. A pumpás feje nekem nagyon tetszett, ennek örültem. A krém-gél állag megjelölésből a gép részt teljesen hiányolom, ez egy sima,fehér krém. Fölösleges átverés, hogy tetszetősebb legyen, a gél szó bele. Felkenés után hamar beszívódik, nem ragad utána a bőröm, szinte azonnal lehet rá, nagyon jól sminkelni. Viszont nagyon-nagyon fényes hatást hagy beszívódás után, konkrétan képtelenség magába használni, muszáj rá tenni valamit. Vannak olyan helyzetek, amikor nem akarnék alapozót és púdert is használni (kutya sétáltatás az erdőben), de akkor vagy nem használom ezt a terméket, vagy bizony jönnie kell a többi rétegnek is. Szerencsére illat az nincs. Nehéz véleményezni egy olyan terméket, aminek láthatatlan a fő munkája (fényvédelem). A fényesedés (azonnal) szöges ellentétben áll az ígéretével, a gél meg átverés, így legyen 3. Ha nyáron tűrhetően viselkedik, lehet kap majd 4 csillagot.

hedgehog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

szeende

2017. április 23.

Közel egy hónapja használom, minden nap. Nemrég kattantam rá a bőrápolásra (úgyhogy még jócskán van mit tanulnom) de ez az elsők között volt amit megvettem. Maga a termék szépen mattit (ebben a tavaszi-télben túlságosan is, alája kell hidratáljak). Nyárra szerintem ideális lesz. Sminkelni szépen lehet rá. 4* kap az alcohol miatt.

szeende
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

marinti

2017. április 15.

Tökéletes fényvédő! Könnyű állagú krém, nagyon kellemes viselni, olyan mintha nem is lenne rajtam semmi. És működik...szóval tartósan mattít, nem irritál, nem szárít, (habár én mindig aláhidratálok) és sminkelni is remekül lehet rá. A pumpás kiszerelése nagyon praktikus. Eddig mindig akciósan sikerült beszereznem, de teljes áron is újravenném, megéri!

marinti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 15.

Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin

A HMS az FDA által jóváhagyott, nemzetközileg használt fényvédő összetevő, mely elsősorban az UVB sugarak ellen védi a bőrt. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatása is van, és UV absorber, vagyis magát a terméket is óvja az UV sugárzástól. Jelenléte a termékekben maxium 15%-os koncentrációban engedélyezett.  Paula Begon szerint nincs érzékenyítő vagy toxikus hatása a bőrre. Az összetevővel leggyakrabban SPF30-as vagy annál magasabb faktorszámú napvédő termékekben találkozhatunk.

Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-350 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Napfényvédő képessége viszonylag gyenge, önmagában használva nem nyújt kellő védelmet. Viszont nagy stabilitású összetevő, mely megvédi a többi fényvédőt az UV-sugárzás okozta károktól. (Sok fényvédő az UV-sugarak hatására lebomlik, és nem véd többet a fénytől…)  Az octocylene viszonylag könnyen beszívódik a bőrbe, és felmerült a gyanú, hogy ott elősegíti a káros szabad gyökök keletkezését. Egy 2010-es kutatás szerint egyre gyakoribb, hogy az octocrylene fény hatására előjövő kontakt dermatitiszt (bőrgyulladást) vált ki különösen gyerekekben és kétoprofénre allergiás felnőttekben. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.