KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Eucerin

Ár:   5190 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: darkbeforestorm, Módosítva: 2015. december 14.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nappalra és éjszakára egyaránt használható arcápoló, mely azonnal enyhíti a hiperérzékeny bőr kellemetlen érzeteit.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

galagonyanya

2017. július 29.

Nappali krémnek használom, minden nap, időtlen idők óta megvan, nagyon kevés elég belőle. Nem irritál, nem zsírosít, megfelelően hidratál. Itt vettem Krémmánián, ezért nem szívom a fogam az ára miatt, mert olcsóbb volt, mintha gyógyszertárban vettem volna - de hogy mi lesz ha elfogy, fogalmam sincs... tényleg sajnálnék érte 6000 forintot adni, az már egy fél üveg parfüm ára... :)

galagonyanya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 29.

ClassyGirl

2017. május 30.

Én is csomagban, arctejjel együtt vettem még ősszel. Őszre/télre nekem kicsit kevés volt, próbáltam is (a már jól bevált) pár csepp jojoba olajjal "megoldani" a problémát,de sajnos nem sikerült. Végül anyukámnak adtam aki viszont már újra is vette.

ClassyGirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 30.

lzsoficim

2017. május 17.

Update: Valamiért irdatlanul kiszáradt a bőröm, így éjjel-nappal őt kenem:) Olyan megnyugtató, olyan tápláló, úgy szeretem..bár hozzáteszem, igencsak megdrágult,mert én 6500 Ft-ért jutottam hozzá tegnap.

Éjszakára kerestem krémet,ami picit testesebb s megfelelően hidratál. Kihívás ilyen minden mentes krémet találni, azt hiszem, de nagyon örülök, hogy ráleltem. ha reggel és este is ezt használnám, sok lenne a kombinált bőrömre, de így, hogy csak este, arctisztítás és hámlasztás után kenegetem, tökéletes! nem pirosodom ki tőle, nem tömíti el a pórusaim, nem ég az arcom tőle, nem pattogok ki tőle, nyugtat!
Érzékeny bőrű testvéreim, próbáljátok ki,nem csalódtok:)

UI: tudom, hogy elvileg nem kifejezetten éjszakára való, de azért nekem így vált be.

lzsoficim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 17.

Érzékeny bőrű testvéreim, próbáljátok ki,nem csalódtok:)

Mona01

2017. április 20.

Akciósan vettem én is, csomagban, arctejjel együtt. Csúcsszuper, egy-két nap alatt rendbe hozta a nagy hidegek miatt eléggé megviselt arcbőrömet. Igyekszem kipróbálni majd a márka többi tagját is, nagy reményekkel vagyok.

Mona01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 20.

Nory08

2016. június 1.

Én csomagban vettem meg az arctisztító tejével együtt, így a kettő került annyiba, mint az arckrém maga. Először próbálom, és szerintem nagyon jó. Nekem extra száraz, és extra érzékeny bőröm van, ha nem tetszik neki valami krém, vagy az első, vagy a második felkenésnél készen van (viszket,csíp...stb) mit mondjak kételkedtem, de kellemes meglepetést okozott az, hogy nem okozott allergiát. :) Most nyáron pont elég. Gyorsan beszívódik hiába nem könnyű állagú krém. Kellőképpen hidratálja a bőröm. Allergiát nem okozott.Inkább szaga van méghozzá műanyag, de elfogadható engem abszolút nem zavar meg el is illan hamar. Felváltva használom a másik krémemmel, mert túl drága, hogy hamar elfogyjon, úgyhogy majd csak akkor veszem újra, ha akcióban lesz.

Nory08
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 1.

FantasyLandia

2016. március 2.

Nem régóta használom ezt a krémet, így érdemben korai lenne minősíteni.
Eddigi tapasztalatom csak pozitív! Könnyű állagú, gyorsan beszívódó krém, ami illatanyag-mentes! - és ettől nagyon kellemes a bőrömnek és nekem :)
4-5 hét használat után visszanézek, akkor tudok majd igazán releváns véleményt alkotni, hogy szerette-e az érzékeny-, enyhén rosaceás bőröm...

FantasyLandia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 2.

Nem régóta használom ezt a krémet, így érdemben korai lenne minősíteni.

ursaminor

2016. február 7.

Az egyetlen krém, amely a rozaceára hajlamos bőrömnek tökéletes. Szeretem. :)

ursaminor
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 7.

Az egyetlen krém, amely a rozaceára hajlamos bőrömnek tökéletes. Szeretem. :)

gergan

2016. január 9.

Nekem az allergiás arcbőrömet gyönyörűen helyerhozta egy héten belül. Olyan puha lett mint a baba.... Az vettem még eszre, hogy halványultak a régebbi pigmentfoltok is.
Nekem 5*

gergan
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 9.

Nekem 5*

Gyulladáscsökkentők: 4-T-Butylcyclohexanol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Squalane eo 1 0

SymSitive márkanéven árult hatóanyag, ami a bőrirritációt hivatott azonnal (1-3 percen belül) csökkenteni. Az összetevő hatásáról márkafüggetlen irodalmat nem sikerült találni.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.