KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Eucerin

Ár:   5900 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: satek123, Módosítva: 2015. március 10.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A termék egy speciális hatóanyagot, symSitive-t tartalmaz, mely segít az érzékeny, nagyon érzékeny bőr megnyugtatásában. A bőr irritáció érzete csökken és az arcápoló hosszú távú ápolást biztosít a bőr számára.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

zsofipazmandi

2016. február 18.

1 hónapja használom, nagyon jót tesz a száraz bőrömnek.Sajnos nincs benne fényvédő ezért csak éjszaka használom ezért csak 4 pontot kap.

zsofipazmandi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 18.

jns.melinda

2015. július 1.

Kaptam mintát a termékből a gyógyszertárban és sajnos már egy próbából tudom, hogy mi nem leszünk jó barátok. A vízhiányos arcomra kerestem vmi mindenmentes krémet. A krém hatása jó, reggelre kisimul a bőröm, viszont nagyon ragacsos és reggelre sem szívódott be. Száraz bőrűek szeretni fogják. Hosszabb használatról nem fogok beszámolni, ez az instant véleményem.

jns.melinda
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

fleur83

2015. június 28.

Egyre ritkábban lövök mellé mióta böngészem a krémmániát, pláne mióta a komedogén indexeket is látni. Ennek ellenére nem tudom, hogy sikerült ezt megvennem. Igaz érzékeny a bőröm és télen szárazabb de a shea vajat nem bírom tele leszek mitesszerekkel, bőr alatti dudorokkal.

fleur83
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 28.

vivitrius

2015. június 1.

Egyelőre teszt- fázisban vagyok, teszterrel. Eléggé száraz a bőröm, ennek ellenére az egyszeri használatra kimért teszter mennyiség (1,5 ml) nekem kicsit sok volt. Meg merem kockáztatni, hogy kicsit zsíros is a krém állaga. Lassan szívódott és vissza is csillogott. Érzésre csöppet mintha csípett volna.... :O Még update-elek, mert végleges véleményt nem merek ennyi idő után írni. Az tuti, hogy árban szerintem a kiszereléséhez képest kicsit drága.

vivitrius
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 1.

zsofiah

2015. május 22.

Illatanyagmentes, vizes, gyorsan beszívódó krém, szeretem. A pumpás kiszerelés praktikus és higiénikus. Az egyetlen hátránya, hogy nincsen benne fényvédő összetevő, emiatt kap 4 csillagot.

zsofiah
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 22.

Gyulladáscsökkentők: 4-T-Butylcyclohexanol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

SymSitive márkanéven árult hatóanyag, ami a bőrirritációt hivatott azonnal (1-3 percen belül) csökkenteni. Az összetevő hatásáról márkafüggetlen irodalmat nem sikerült találni.