KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Eucerin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: DawnMelody, Módosítva: 2017. február 21.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Csökkenti a bőrpírt és táplálja az érzékeny bőrt.

Gyulladáscsökkentők: 4-T-Butylcyclohexanol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

SymSitive márkanéven árult hatóanyag, ami a bőrirritációt hivatott azonnal (1-3 percen belül) csökkenteni. Az összetevő hatásáról márkafüggetlen irodalmat nem sikerült találni.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.