KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Eurovit

Ár:   800 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Lelőhely:   patika, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: médea, Módosítva: 2015. március 6.

Lelőhely:   patika, DM
Kategória:   Szépségvitaminok

A C-vitamin hozzájárul az immunrendszer normál működéséhez, a sejtek oxidativ stresszel szembeni védelméhez és az idegrendszer normál működéséhez. A C-vitamin hozzájárul a normál kollagénképződéshez és ezen keresztül az erek normál állapotának, működésének fenntartásához.

Glycerin h 0 0Ascorbic Acid a I v

Krémmánia Kedvencek a -től
pampamacska

2015. március 7.

Szeretem, mert ha beleteszem az italomba, akkor én szabályzom, hogy mikor és mennyit viszek be a szervezetembe, ami jóval átláthatóbb megoldás, hogy egész napos c vitamin bevitelem legyen, mint a spéci kapszulákkal :) Én speciel béres cseppekkel szoktam szedni :3

pampamacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 7.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid