KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Eva Garden

Ár:   8260 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Egmakeup.hu-n 8260 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: evagarden, Módosítva: 2017. szeptember 29.

Kiszerelés:   1,5 ml
Vedd meg online: Egmakeup.hu, 8260 Ft

Az Eva Garden Makeup Touch Of Light hangsúlyos része az egész Eva Garden nyújtotta élménynek, ami jól megmutatkozik ebben a ragyogást fokozó termékben, mely egy igazi titkos fegyver a ragyogó arcbőrért. Enyhíti a szem körüli karikák mélységét, könnyű textúrája hibátlanul beleolvad a bőrbe, így tökéletes korrekciót és ultratermészetes hatást nyújt. A fáradtság jelei eltűnnek általa, a bőrt újra frissé és sugárzóvá varázsolja. Egyetlen pillantás alatt kölcsönzi a 8 órás alvás eredményét.

Ár: 8260 Ft, Eladó: Egmakeup.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat