KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Evana

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: dfanny, Módosítva: 2018. június 7.

Ez a sűrű, folyékony, rendkívül pigmentált formula metálfényes ragyogást biztosít. Kiváló textúrája egyszerű használhatóságot, valamint egységes bőrfelszínt eredményez. Felvihető arccsontra, szemöldökcsontra, az ajkak felső ívére, dekoltázsra. Intenzívebb eredmény érdekében alkalmazható önmagában, nagyobb bőrfelület fedéséhez pedig alapozóba, bőrápoló krémbe keverve. Minél több cseppet használsz, annál csillogóbb hatást érhetsz el.

3 árnyalatban kapható

kittybaby24

2018. június 10.

Már több Evana terméket vásároltam, meglepően jő minőségűek, mint ez az illuminator is. Nekem a Sunlight lover árnyalat van meg. Csak egy apró pöttynyi szükséges a használatakor, mert nagyon sűrű. Fantasztikusan szépen csillog az arcomon és egészen természetes hatású. A bőrbe szépen bele lehet dolgozni, nem foltos.

kittybaby24
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 10.