KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Evana

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: kittybaby24, Módosítva: 2017. január 12.

Kategória:   Sminkek szájra

Erősen pigmentált, krémes állagú rúzspaletta, amely tartós színt kölcsönöz az ajkaknak. Változatos árnyalatai és kiváló állaga révén rendkívül nőiessé és csábítóvá varázsolja a megjelenést. 15 kiválóan pigmentált színt tartalmaz.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Enszi

2018. április 20.

Leértékelve vettem meg a palettát, ami nagy öröm volt számomra. Teljesen elégedett vagyok vele, nagyon jól pigmentáltak a színek, szépen felvihető ecsettel. Én sokszor a Catrice ajakrúzs mattítóját szoktam rá használni, együtt a kettő szerintem nagyon jó eredményt nyújt. Nem maszatolódik el, és egész nap fennmarad, nagyon tartós! Imádom!

Enszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 20.

Lovemakeup

2017. szeptember 25.

Eddig csak jókat tudok írni erről a palettáról. Szép,változatos szíei vannak, pigmentáltak, könnyen építhetőek anélkül, hogy csíkozódnának és az illatuk valami mennyei, még párom is megjegyezte. :) Valóban nem szárítja az ajkakat és viszonylag tartós is.

Lovemakeup
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

kismano000

2017. február 1.

Szuper az illata és nem szárad ki tőle a szám. Egyenletesen fel tudom vinni, tartósnak mondanám. Szinte az összes színt megtaláltam benne, amiket eddig külön használtam, így összességében megéri az árát. Praktikus a mérete, pont elfér a táskámban.

kismano000
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.

andreas

2017. január 30.

Rendkívül jól pigmentált, olyanok a színei a szájra felkenve, mint a dobozban. Az illata nagyon finom gyümölcsös, jól hidratálja a számat. Ha elfogy biztosan újra fogom venni, már eldöntöttem! Nagyon megéri az árát!

andreas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

kittybaby24

2017. január 24.

Isteni az illata, ahogyan kinyitom a palettát azonnal érződik. Nagyon változatosak a színei, ápolja a számat. Kellemes viselni. Ami még pozitívuma, hogy több piros árnyalat is megtalálható benne, ezeken kívül natúr színei is vannak.

kittybaby24
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.