KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Evana

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: kittybaby24, Módosítva: 2017. január 12.

Kategória:   Sminkek szájra

Erősen pigmentált, krémes állagú rúzspaletta, amely tartós színt kölcsönöz az ajkaknak. Változatos árnyalatai és kiváló állaga révén rendkívül nőiessé és csábítóvá varázsolja a megjelenést. 15 kiválóan pigmentált színt tartalmaz.

kismano000

2017. február 1.

Szuper az illata és nem szárad ki tőle a szám. Egyenletesen fel tudom vinni, tartósnak mondanám. Szinte az összes színt megtaláltam benne, amiket eddig külön használtam, így összességében megéri az árát. Praktikus a mérete, pont elfér a táskámban.

kismano000
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 1.

andreas

2017. január 30.

Rendkívül jól pigmentált, olyanok a színei a szájra felkenve, mint a dobozban. Az illata nagyon finom gyümölcsös, jól hidratálja a számat. Ha elfogy biztosan újra fogom venni, már eldöntöttem! Nagyon megéri az árát!

andreas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

kittybaby24

2017. január 24.

Isteni az illata, ahogyan kinyitom a palettát azonnal érződik. Nagyon változatosak a színei, ápolja a számat. Kellemes viselni. Ami még pozitívuma, hogy több piros árnyalat is megtalálható benne, ezeken kívül natúr színei is vannak.

kittybaby24
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.