KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Evana

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: asszembocicsoki, Módosítva: 2018. december 6.

Erősen pigmentált, rendkívül selymes, gyöngyházfényű highlighter púder. Intenzív fényhatásának köszönhetően ragyogóvá varázsolja az arcot és friss, üde színt kölcsönöz a bőrnek. Nagy méretének köszönhetően könnyedén használható arcra, szemre, testre egyaránt. Highlighterként és szemhéjfestékként is tökéletesen alkalmazható. Kiváló textúrájának köszönhetően egyszerűen eldolgozható, satírozható. Egyedi fejlesztésű műanyag csomagolása révén rendkívül könnyű, és kis helyen elfér.

2 árnyalatban kapható

Annacska25

2018. december 6.

Szemhéjfestékként és fénypúderként is nagyon bevált. Rendkívül aprók a szemcséi, ezért nagyon szépen eldolgozható. Nekem mindkét színem meg van belőle. Univerzális termék, nem irritálja a bőrömet. Közepesen fénylik, ezért én főleg nappalra használom az arcomon.

Annacska25
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.