KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Eve Lom

Ár:   £40   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sziszus_, Módosítva: 2016. február 22.

Ár:   £40
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál

Könnyű tisztító balzsam értékes olajokkal

Pöti

2017. május 24.

Egy csomagban kaptam, magamtól nem vettem volna meg, és most már nem is szándékozom megvenni. Először is botrányos szaga van. Nem tudom melyik összetevő és biztosan valamilyen gyógynövény illatozik így, szóval emiatt csillagot nem veszít. Na szóval ez egy tisztító balzsam, elvileg vízzel szépen leoldható. Azt mondjuk nem értem, hogy miért reggeli balzsam, hiszen reggel azért annyira nem koszos a pofink, mint mondjuk este, lehet azért furcsa nekem, mert én már átszoktam a hideg vizes arcmosásra (nekem bevált). Ezért én este használom, smink lemosására. Eddig minden ilyen jellegű lemosó ötösre vizsgázott nálam, az olajos balzsamos, majd vízzel leöblíthető cuccok maradék nélkül leszedik a koszt és sminket. De ez nem. Fura réteg marad utána, a szaga sem illan el, nehéz lemosni, pedig vízoldékony ez tuti, hiszen a sima balzsamokat nem oldja a víz, ez meg nagyjából lejön, de csak nagyjából. A fehér törülközőn nyoma marad, emiatt nálam már csillagokat veszít. De többször is nekifutottam, hogy elhasználjam (mégis csak egy vagyon lett volna, ha veszem). De szinte minden egyes alkalommal tiszta kiütés lett az arcom. Nem a piros pöttyös fajta, hanem amikor végigsimítom az arcomat és érzem a puklikat. Szóval nálam elérte a kuka szintet, pedig ehhez komolyan kell teljesíteni, én elég ritkán adok egy csillagot.

Pöti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 24.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate

Lanolin Oil eo I eu 1 0
Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Papain 0 0

Papayából kivont fehérjebontó enzim, melyet elsősorban hámlasztó hatása miatt alkalmaznak kozmetikumokban. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló, valamint bőr- és hajkondícionáló hatása van. Egy 2015-ös kutatás alátámasztotta, hogy az összetevő erőteljes allergiás reakciókat válthat ki a bőrből és sérülhet tőle a bőr barrier funkciója is, ezért érzékeny bőrűeknek mindenképpen érdemes kerülni.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!