KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Eveline Cosmetics

Ár:   870 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 870 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yolanda, Módosítva: 2016. február 3.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 870 Ft

• Alaposan eltávolítja a sminket.
  • Tisztítja az arcot, szemeket, ajkakat.
  • Kisimítja a ráncokat.
  • parabén és illat mentes
  • Komplex ránctalanító ápolás, gazdagítva

Ár: 870 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Noah27

2017. április 13.

Se ezzel,se a rózsaszín hyaluronossal nem vagyok jóban...irritálja a szembőröm,ragacsos érzetet hagy.,a szennyeződéseket+kb le se viszi az arcbőrről,igy ujra kell tonikozni...
Amúgy leviszik a sminket,de mintha csiszolópapîrral mentem volna végig. Ja és hamar fogy...

Noah27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 13.

szivi81

2016. december 12.

Akinek erzekeny a szeme, ne vegye meg, amikor mosnam le a sminket (merthogy azzal nem birkozik meg pl maybelline tegelyes tus, catrice szemhejtus csak maszatolodik pandamaci szemme, masnap is fent van meg a 20%) csip nagyon. Az arcomon jo, nincs ragacsos erzes. Csalodas! Tuti nem veszem ujra, 2 csillagot azert kap, meg nem vagtam ki a kukaba 😀

szivi81
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 12.

zsj

2016. november 8.

Jaj, neeeem. Kifejezetten azért vettem, hogy valamivel a szemfestéket és az alapozót is el tudjam tüntetni, dehát ez annyira csípte a szemem, hogy rettenetes. Plusz még nem is szedte le jól a sminket. Az arcomra nem volt rossz, de nem tudtam az egészet elhasználni, remélem nemokoztam vele bajt a szememnek...

zsj
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 8.

0808

2016. február 3.

JAAAAJ ne! Borzasztó élmény volt vele!! Azt éreztem, hogy szétmar, totál kipirosodott tőle az arcom és rettentően égetett, igaz percek múlva enyhült a pír de nem volt kellemes érzés, nem beszélve arról, hogy iszonyatosan csípte a szemem ill. a szemem sarkát alaposan kimarta.
Alapvetően "jó bőröm van" nem allergiás semmire, sosem szoktam kipattogni semmitől, nem érzékeny, jól reagál mindenre stb... szóval bírja a kiképzést de ez a termék kikészített.
Úgy jártam vele mint még soha semmilyen kozmetikummal. Na elég is volt belőle.!!! Ja és a sminkeltávolítás terén sem tökéletes, de ez már számomra abban a helyzetben mellékes is volt.
Épp a ráncok miatt szerettem volna használni, hialuron és társai, de alaposan elbírt velem és padlóra fektetett:) Ez egy nagy 0 !!!!!

0808
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 3.

Yolanda

2016. január 19.

Nekem határozottan szebb lett a bőröm tőle! Már használom egy ideje és érezhető változást tapasztalok: simább, rugalmasabb a bőröm és a fáradtság jelei sem olyan látványosak. :) Nem irritál, nem csípi a szemem, nem ragad és egy vattával minden smink és koszmaradvány letörölhető vele. (Előtte én használok más arctisztítót is.) Mivel nem változtattam sem arckrémet, sem tisztítót, többet sem alszom :), ezért csak ettől lehet a változás. Én jó szívvel ajánlom!

Yolanda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Glycerin, PEG-40, Methyl Gluceth-20, Butylene Glycol, Betaine, Propylene Glycol, Acacia Seyal Gum, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Retinyl Palmitate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Vízmegkötő és bőrjavító (skin conditioning) szer. A bőrön alkalmazva selymes és lágy érzetet nyújt.

A kígyógyökerű keserűfű gyökerének kivonata. A gyártó által megadott információ alapján klinikailag bizonyítottan javítja az arcszínt, a bőr ragyogását és szerkezetét, valamint szignifikánsan csökkenti a ráncok megjelenését, megerősíti a DEJ (dermal-epidermal junction) szerkezetét és növeli a kapillárisok áteresztőképességét, ezen kívül elősegíti a bazális membrán regenerációját mind az irhában, mind a felhámban.

Linolsav vagy más néven omega-6 zsírsav. Telítetlen zsírsav, melyet bőrpuhító (emollient) anyagként használnak a kozmetikumokban. Paula Begoun és Leslie Baumann szerint is a linolsav segít a bőr természetes védőrétegének (natural skin barrier) fenntartásában, antioxidáns és gyulladáscsökkentő. A linolsav hasznos összetevő lehet a pattanásokkal kűzdők számára is, mert gyulladáscsökkentő hatása van a pórusokon belül is és folyékonyabbá teszi a sébumot (faggyú), ami így kisebb valószínűséggel tömíti el a pórusokat, e szerint a tanulmány szerint pedig jelentős mértékben képes csökkenteni a melasma méretét és súlyosságát is.