Eveline Cosmetics

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   350 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Glowycosmeticsblogspot, Módosítva: 2018. július 10.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

48 óra intenzív regenerálás és kisimítás - száraz, petyhüdt bőrre. Egyedülálló aktív body glow formulája látványosan feszesít és visszaadja a bőr ragyogását. Formulájának tartalma: rózsaolaj, makadámia olaj, argánolaj, marulaolaj, kukui olaj, hialuronsav, ratanhia és kakaó természetes komplex.

Linda77

2018. szeptember 4.

Kellemes az illata, könnyű az állaga. Gyorsan felszívódik nagyon megszerettem.

Linda77
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Kellemes az illata, könnyű az állaga. Gyorsan felszívódik nagyon megszerettem.

rosacea

2018. augusztus 3.

Nagyon jó. Most kezdtem el használni és teljesen elégedett vagyok vele. Az illata finom, nem tolakodó, könnyen felszívódik, izmot nem épít, de tényleg feszesebb tőle a bőr a karomon.

rosacea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 3.