KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Eveline Cosmetics

Ár:   390 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dóri13, Módosítva: 2013. január 28.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Koncentrált glicerines kéz és köröm krém. Bio aloe + karité vaj. Intenzív, hosszantartó hidratálást biztosít a bőrnek. Még a nagyon tönkretett és kiszáradt kezek is, különösen puhák és szaténosan simák lesznek. A különleges formula tökéletesen véd a káros külső hatásoktól. A krém erősíti a körmöket és a körülötte lévő bőrt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

bernadettu

2018. július 12.

Az itteni jó értékelések miatt vettem meg, korábban nem is ismertem a márkát. Gyorsan beszívódik és nem okozott irritációt de valahogy mégis kevés a kiszáradt kezemre. Sajnos én nem vagyok emiatt elragadtatva tőle, de ha valakinek nem extrém száraz a keze, akkor teljesen korrekt krém.

UPDATE: elkiabáltam, egy hét használat után mégis kiütéseket okozott nálam, a címkéje szerint kb minden kézmosás után használtam, de valamiért nem volt elég a hidratálása, pedig mogyorónyi mennyiséget nyomtam, (lehet ez okozta végül a kiütést?), az viszont igaz hogy a kézfejemet remekül hidratálta. Sajnos le kell pontozzam a kiütések miatt. Ha hajlamos ilyesmire a kezed akkor ne ezt vedd meg.

bernadettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

chrsss

2018. június 13.

I-MÁ-DOM! Fantasztikus illat, gyors beszívódás, és kedvező ár. Ki nem állhatom az olyan kézkrémeket, amiknek a használata után kb semmihez nem lehet hozzányúlni. Ezt csak felkenem, és pillanatok alatt felszívódik, szuper illatot hagyva maga után. Nálam állandó versenyző.

chrsss
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 13.

Kinguska09

2018. június 10.

NAGYON JO! :)

1. Az allaga nem tul zsiros konnyen kenheto
2. hamar beszivodik nem lesz utana “zsiros ragacsos” erzes
3. Kellemes illata van
4. Nem draga de annal jobb
5. Mivel ha jol lattam 100 ml es a kiszerelese igy tovabb tart mint mas kezkremek
6.nem okozott semmifele irritaciot

Tobb fele van majd azokat is kiprobalok :)
Ajanlom mindenkinek !

Kinguska09
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 10.

NAGYON JO! :)

1. Az allaga nem tul zsiros konnyen kenheto
2. hamar beszivodik nem lesz utana “zsiros ragacsos” erzes
3. Kellemes illata van
4. Nem draga de annal jobb
6.nem okozott semmifele irritaciot

Tobb fele van majd azokat is kiprobalok :)
Ajanlom mindenkinek !

nyuszmok

2018. május 30.

Kellemes illata van, gyorsan beszívódik. Egyszerű és nagyszerű kézkrém. Munkahelyen szoktam használni napközben.

nyuszmok
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

biabari

2018. február 12.

Nagyon jó könnyen gyorsan beszívódik nincs utàna zsíros hatás. Az illata is finom.

biabari
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

Katka0716

2018. január 12.

Páromnak vettem, de néha csenek belőle :) Finom kis krémecske, könnyen beszívódik, nem hagy zsíros érzetet, utána puha és sima a kezem.

Katka0716
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

kistusi77

2017. november 3.

Nagyon szeretem! Nálam ez a favorit, mióta rátaláltam!!!

kistusi77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 3.

Nagyon szeretem! Nálam ez a favorit, mióta rátaláltam!!!

Lutra

2017. július 27.

Az igazi nyári kézkrém. Könnyű, nagyon hamar felszívódik és nem hagy maga után semmi kellemetlen érzetet. Ñagyon sokáig kitart.

Lutra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 27.

nashko77

2017. május 4.

Hamar beszívódik, finom az illata, jól hidratál. Este és reggel használom.

nashko77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 4.

Hamar beszívódik, finom az illata, jól hidratál. Este és reggel használom.

anabela

2017. április 9.

én ezt nagyon szeretem, könnyed, hamar beszívódik, semmi zsírosság, kellemes, friss illata van, napközben, az irodába tökéletes. viszont aki izmosabb hidratálásra vágyik, annak nem javaslom.

anabela
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Allantoin
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Glycerin, Betaine, Hydrolyzed Collagen
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Retinyl Palmitate

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.