KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Eveline Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2011. május 16.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Megszünteti a pattanásokat és meggátolja kialakulásukat. Nyugtatja a bőrirritációkat. Meggátolja a baktériumok elszaporodását. Koncentrált formula. Azonnali antibakteriális hatás. Cink + Aktív javító komplex. Egyedi és újszerű golyós megoldás. Könnyű és kényelmes használat. Gyors enyhítő és csillapító hatás.

Ár: 300 Ft , Eladó: DianaS
Állapot: Kb. 3x használt, Helyszín: Tápióság, Budapest, fizetés: Személyes átvétel a 7-es busz vonalán Keleti és a Gellért tér között, de a Móricz Zsigmond körtérnél is megoldható, illetve a Keleti-Szolnok vonalon. Postázok is ajánlva, banki átutalás után.

tamara23

2016. június 18.

A nyár elején apró kis pattanások jelentek meg a dekoltázsomon és szinte mindennel próbálkoztam kisebb-nagyobb sikerrel. Nekem ez a termék nagyon bevált, az összes kis gyulladt foltot eltüntette, sőt amikor azt veszem észre, hogy kialakulóban van egy pattanás már használom is és esélye sincs előbújni! Az illata nagyon jó, a golyós megoldás viszont tényleg fölösleges. A Washinggel + peeling + mask termékkel kombinálva használva csodákat művelt a bőrömmel!

tamara23
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 18.

luluka92

2015. június 5.

Az illata nagyon nagyon finom, de igazából pattanáskezelésre felesleges. Minden használat előtt (és van, amikor használat közben is) fejjel lefelé erősen meg kell rázni, és akkor jön a gél. Kár, hogy nem volt nálam a telefonom, amikor megvettem, a vélemények alapján nem vettem volna meg, és valóban, nem is fogom újra megvenni. Talááááán meggátolja a pattik kialakulását (azt ugye sose tudom meg, hogy egyébként, a krém nélkül a pirosság végül patti lett-e volna), de a már kialakult pattanásokkal nem sok mindent csinál.... az illatán kívül nem nagyon van szegénynek jó tulajdonsága. Elhasználom, de nem veszem újra.

luluka92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 5.

Csilla91

2015. január 30.

Semmit nem csinál a pattanásaimmal. Szerintem abszolúlt felesleges, jó érzés mikor a hideg golyó hozzáér az arcomhoz és ennyi, ezzel véget is ért a várva várt csodás hatása.

Csilla91
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 30.

Zsannus

2014. szeptember 14.

Kettős véleményt alakított ki bennem! Valamikor szépen teszi a dolgát és valóban lehúzza a pattanásaim, valamikor viszont semmit sem csinál!
Pozitív nálam, hogy hűsít , valamint imádom az illatát!!!
A kiszereléssel semmi problémám nem akadt, szerintem csak tudni kell használni!
(Használat előtt jól rázzátok fel, fejjel lefelé tartva!!)
Mindent egybevève 4csillag, és megeshet, hogy újraveszem!

Zsannus
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 14.

Pozitív nálam, hogy hűsít , valamint imádom az illatát!!!
A kiszereléssel semmi problémám nem akadt, szerintem csak tudni kell használni!
(Használat előtt jól rázzátok fel, fejjel lefelé tartva!!)
Mindent egybevève 4csillag, és megeshet, hogy újraveszem!

matefidalmabrigitta

2014. július 18.

Nem igazán használt, a roll-on része pedig nem működött, ezért le kellett szednem és ujjal nyúlkálni a tégelybe, ami nem éppen szívderítő. Egy idő után kidobtam :/

matefidalmabrigitta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 18.

Dorka93

2014. június 4.

Már régóta a polcom lakója.. sokáig szenvedtem vele mert hol jött belőle a görgőn keresztül a zselé hol nem.. módszerek amik használtak: fejjel lefelé tárolás, használat előtt fordítottan tartva jól megrázni és az utolsó pedig a melegítés addig dörzsölgetem a kezeim között amíg kicsit felmelegszik és elkezd elindulni kifele..
Na DE ezt meguntam.. mit szenvedjek vele?? próbáltam letekerni a görgős részt ..nem akart lejönni így jó ráharaptam mintha ez lett volna a nyitás kulcsa szépen lejött.. :D
Kukába a görgő, tasakra az eredeti fedőkupak vissza.. Fülpiszkálóval kiszedem és szépen felkenem.. Szépen tüntetgeti el a pattikat szóval 5-öst érdemelne.. De amint feljöttem és rákerestem az összetevők listája nagyon sok nem, hogy sárgát.. ejnye-bejnye HANEM pirosat tartalmaz.. jó a parfüm..szokásos piros.. (bár szerintem az ki is maradhatott volna..mert egy ilyen készítménybe MINEK??) na de triclosant és DMDM tartalma miatt leveszek belőle 1*..meg érdemelné ha 2* is.. de legyen 4* formaldehid.. háát.. ilyet.. -.-

Dorka93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 4.

jud678

2014. május 9.

nekem hatásos, éjszakára egy-két pöttyre teszek belőle és csak nagyon keveset, így még biztos sokáig kitart. reggelre kisimul a bőröm, anélkül, hogy irritálná vagy szárítaná.

a görgője a második használatkor "beragadt", így leszedtem azt a kis műanyagot, ami tartja, most vattapálcikát használok hozzá.

jud678
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 9.

kvitta.girl

2013. augusztus 21.

Nagggyon örvendek hogy kifogtam egy hibás darabot :/
Én szeretem ezeket a görgős pattanástalanítókat, nem csodaszerek de nyugodt lelkiismeret hogy teszek a bőrömért és azért nyugtatnak meg segítik a gyógyulást.
De ezt mikor kibontottam már nem tetszett hogy fém a görgő. Teljes 10 percig szórakoztam vele de semmi nem jött belőle,ráztam,csavargattam semmi,talán egy nagyon picit de nem jó a görgő.
Szuper mondom dobozát már kidobtam,vissza se tudom vinni így páromhoz fordultam segítségért mert a körömcsipeszes feszegetés nem vált be:D
Na ő leszerelte a műanyagot róla ami tartja a görgőt így látszott a cucc benne ami amúgy gél állagú érdekes,nem folyékony nem csoda hogy nehezen jut át a görgőn.
Így úgy használom hogy párom leszerelgeti nekem esténként,és kisujjal felkenem a pattira majd visszapattintom a műanyagot.
Ez se csodaszer,ragad is,de antibakteriális hatása miatt gyorsabban gyógyul a bőröm.
De nagyon mérges vagyok a hülye kialakításra,nem veszem meg többet pedig szeretem az eveline márka legtöbb termékét.
Ha valakit még idegesít a görgő próbálja leszedni a műanyagot és kézzel vagy fültisztító pálcikával felvinni a gélt.

kvitta.girl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 21.

Nagggyon örvendek hogy kifogtam egy hibás darabot :/

nyau89

2013. június 7.

Nem csinált semmit se a pattanás kezdetén, se utána, akkor se ha sokszor kenem. Nehezen indul meg a lötty a görgőn át, ragacsos. Az illata jó, de semmi haszna. :(

nyau89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 7.

bocica

2013. április 16.

Nekem bevált:)Ha kijön valami csúnyaság, rögtön kenegetem vele, amikor csak eszembe jut és 1-2 nap alatt el is tűnik nyomtalanul. Nem szárít, nagyon jó illata van, viszont a csomagolás nem a legjobb szerintem, néha sokáig kell görgetni hogy meginduljon a folyadék/gél, ráadásul van egy olyan rossz érzésem használat közbe hogy kenegetés közben szépen görgeti magába a kis baktériumokat a bőrömről/pattanásról..Hatását tekintve 5-ös, de a csomagolás miatt le kell hogy vonjak tőle egy pontot:(:)

bocica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 16.

Antioxidánsok: Salvia Officinalis Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Zinc PCA
Vitaminok: Panthenol

Orvosi zsálya kivonat, mely hatásos antioxidáns. Kámfor és fenol (illatanyagok) tartalma miatt azonban potenciális bőrirritáló.

Orvosi szappanfű, tajtékzófű néven ismert gyógynövény. A Wikipédia információi alapján a növény vörös színű gyökere sok szaponinvegyületet és flavonoidokat tartalmaz, és mivel szaponinok csökkentik a víz felületi feszültségét, ezért mosószerként is használják (innen származik a növény neve).

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.