KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Eveline Cosmetics

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Arcápolók
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: VBabett, Módosítva: 2017. február 27.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Arcápolók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Retinol-Hyaluronsav-Tengeri algák, plusz 6 intenzív tápláló, aktív összetevő, Selyemkivonat-D panthenol-allantoin-A,E,F vitaminok - olivaolaj-urea.

Folyamatosan felszabadítja a retinol aktív formáját, hogy 3 dimenzióban fiatalítsa a bőrt.

1. kisimítja a hám felső rétegét
  2. visszaépíti a megrongálódott kötőszöveti rostokat
  3. javítja a hám és az irha közötti kapcsolatát a jobb bőrtáplálás érdekében

Látható eredmények:

• Simítja a ráncokat és mimikai vonalakat
  • Nagyszerűen hidratálja és mélyen táplálja a bőrt
  • Fenntartja a bőr feszessegét és rugalmasságát

Ardanky

2017. október 27.

Jól funkcionál. De valamiért azt érzem nem tölti fel kellően a bőröm. És ki is ül rá,tehát hagy egy zsiros réteget a bőrön,nem szivodik be cs reggelre,nem zavar mert éjjelre krémezek de nappalra nem ajánlatos esetleg télen. Az allaergén anyagok miatt nem veszem ujra!! Szerencsére nem lett semmi bajom töle.

Ardanky
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 27.

monique001

2017. október 24.

Minden benne van, ami kell a bőrnek. Retinol, vitaminok, alga (ez utóbbi nekem nagyon bevált a megszűnt Scenia krémek kapcsán), ezért nagy boldogsággal vásároltam meg. A bőröm szépen beszívja, illata is jó.
De most látom mennyi "piros" összetevője van, és még urea is, amit utálok. Még gondolkodom újravegyem-e.
Update. Le kellett, hogy fokozzam. Nem csak, hogy nem használ, de csupa pattanás lettem tőle. Az összetevők szerint ennek nem így kellene lennie. Ez a krém sajnos nem jó.

monique001
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 24.

Aanyta

2017. augusztus 30.

Kellemes az illata, a csomagolása volt elsőre megnyerő nálam. Nagyon kevés kell belőle, valóban selymes tőle az arcom. 899-ért vettem akcióban, plusz 10 %-os kupon persze, így egy mukkom sincs, mivel többet hozott mint vártam :) Ha így is marad biztos, hogy újra vásárolom!

Aanyta
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Orsi0401

2017. március 15.

Eddig egészen jó barátságban voltam, az Eveline termékekkel, jó áron, jó minőséget kaptam, ezért mertem látatlanban megvenni ezt az arckrémet. A hatásáról később nyilatkoznék, egy-két napos használat után egyelőre jól megleszünk egymással, úgy tűnik. Szépen símít, nem zsírosít.
Ellenben.
Nem mehetek el szó nélkül amellett, hogy nem szeretem, ha túlméretes papírdobozzal akarnak megvezetni, amelyben ki kell ékelni a tégelyt mert különben lötyögne benne. Ezt még szó nélkül hagytam volna, mert más gyártók is ezt csinálják. De ebben az esetben a tégely is látványosan nagyobb, érezhető, hogy dupla falú valószínűleg, szintén a látványra nagyobb méret érdekében. Ez mondjuk egy szintén 50 ml-es tégely mellé rakva kissé nevetséges...lenne, ha nem lenne szomorú, hogy hülyének nézik az embert. Én megelégednék egy kisebb méretű tégellyel is, ha minőségre a megfelelő tartalmat kapom benne. Kár, hogy ilyesmihez kell folyamodni a nagyobb profit érdekében.

Update: túltettem magam a csomagolás hiányosságain, mert a hatása meggyőzött. Lesimította a bőrfelület egyenetlenségeit annyira, hogy alapozó nélkül is vállalható lett az arcom. Csökkent a zsírossága, selymesebb lett. Valószínűleg veszek egy-két dobozzal, mielőtt ezt is kivonják a forgalomból.

Orsi0401
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 15.

Ellenben.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol, Hydrolyzed Silk, Urea
Vitaminok: Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.