Eveline Cosmetics

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: DawnMelody, az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. július 25.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Bőröregedés

"Nagyobb, feszesebb és formásabb melleket, illetve dekoltázst szeretne? A gyönyörű, feszes mell és dekoltázs nem álom többé, ha a legújabb fejlesztésű mezoterápiás mellápoló krémet választja! Ez a szérum a forradalmi Mezoterápia Anti-Aging Complex™ technológiának köszönhetően már az első használat után garantálja a látványos eredményeket. Megemeli és látványosan formázza a kebleket, teltebbé és kerekebbé teszi őket. Különlegesen erős mellfeltöltő hatással bír. Most sebészeti beavatkozás nélkül lehetnek feszesek és dúsak a keblei!"

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Sziszi2

2018. augusztus 28.

Nagyon jó krém, szépen feszesít!
Az összetevők közt nem szerepel parabén, ez nekem különösen fontos. Megnéztem a tubuson is az összetevők listáját, biztos ami biztos alapon, és sajnos ott négy féle parabén van feltüntetve.

Sziszi2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Nagyon jó krém, szépen feszesít!

IdunLilith

2018. június 13.

Nekem nagyon bevált, akciósan vettem kb 1,5 hónapja, nagyon gazdaságos, nem kell sok belőle, napi 2 használattal (reggel és este) látom a pozitív változást. Még fogok venni. Nem azt mondom, hogy csodaszer, de megéri az árát (főleg leárazva :D) Nem kell lemosni, mert jól beszívódik a bőrbe.

IdunLilith
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

laracroft

2018. május 23.

Eszméletlen jó illata van!
Csak feszesítés céljára vettem, arra be is vált, sőt, megkockáztatom, formál is. Viszonylag hamar beszívódik, nem kell sok belőle, és egész hatásos. Ár-érték arányban szerintem 5*.

laracroft
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

Eszméletlen jó illata van!

nicolekitti

2018. május 1.

Szerintem jobb, mint a 3D társa volt, hamarabb beszívódik, nincs benne parabén (az utóbbi nekem eléggé fontos) Csodát nem várok tőle, nem is használom rendszeresen.

nicolekitti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

Timea22

2018. május 1.

Akciosan vettem a Rossmannban sok remenyt nem fuztem hozza. Szepen feszesit, mintha kicsit nagyobb is lenne a mellem. Csodaszernek nem mondhato, de akciosan vegulis megerte :)

Timea22
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 1.

szeronik

2018. április 5.

Picit mintha feszesítene, de nem vagyok elájulva a terméktől, 1 hónapja használom, valószínű, hogy nem veszem újra.
Az illata tényleg kellemes.

szeronik
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

Az illata tényleg kellemes.

oklaudia

2018. január 11.

Egész jó krém. Egy kicsit valóban feszesít, az illata pedig isteni. Hihetetlen, hogy milyen jó az illata. 1 csillagot sajnos azért vonok le, mert használat után szinte egész nap ragad a bőröm és az összes szösz ráragad a mellkasomra.

oklaudia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

annajeney

2017. december 6.

Egyetlen hasonló készítmény, ami valóban hatásos. Pedig nem sok reményt fűztem hozzá, mikor megvettem. Már az első használatnál érződik a változás. A kiszerelés nagyon gazdaságos, csak keveset kell használni belőle. Azt hiszem, ilyen egy igazi csodaszer.

annajeney
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 6.

melcsikee95

2017. október 31.

Őszintèn megvallva, nem sok sikert vártam ettől a krèmtől. De le a kalappal! Sokkal szebbek, teltebbek lettek a melleim, kb 1.5 hónapja hasznàlom napi 2 szer ès szinte alig fogyott belőle. Nem is kell sokat hasznàlni a krèmből, csak egy kis borsónyit belemaszírozni. Az illata nagyon jó, biztos hogy újra fogom venni! :)

melcsikee95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 31.

monibakonyi

2017. szeptember 23.

Nem vártam csodát tőle, de szinte azt tett. :) Sok fogyás és a fogamzásgátló abbahagyása után a melleim szinte eltűntek, és a helyükön csak striák maradtak. Az esélytelenek nyugalmával kezdtem el használni a krémet, és... pár hét után (napi 1szeri használatal) a striák elhalványultak, a bőröm feszesebb lett, ezáltal a forma szempontjából is szebb összképet mutat. Az illata nagyon kellemes és érezhetően jól hidratálja és feszesíti a bőrt. Csak ajánlani tudom. :)

monibakonyi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Acacia Seyal Gum

Ázsiai gázló levelének kivonata. A CosIng szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális anyag, ezért pattanásos bőrre igen jó hatással lehet.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2