KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Eveline Cosmetics

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: DawnMelody, az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. július 25.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Bőröregedés

"Nagyobb, feszesebb és formásabb melleket, illetve dekoltázst szeretne? A gyönyörű, feszes mell és dekoltázs nem álom többé, ha a legújabb fejlesztésű mezoterápiás mellápoló krémet választja! Ez a szérum a forradalmi Mezoterápia Anti-Aging Complex™ technológiának köszönhetően már az első használat után garantálja a látványos eredményeket. Megemeli és látványosan formázza a kebleket, teltebbé és kerekebbé teszi őket. Különlegesen erős mellfeltöltő hatással bír. Most sebészeti beavatkozás nélkül lehetnek feszesek és dúsak a keblei!"

Edina1015

2017. július 27.

Nem terveztem még, hogy véleményezek, ugyanis még csak néhány alkalommal használtam. Azt azonban meg kell jegyeznem, (bár tudom, nem ez a fő szempont) hogy isteni az illata! Nagyon kellemes ilyen illatfelhőben ébredni :) Bízom benne funkcióját is betölti és pozitív véleménnyel térek vissza.

Edina1015
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 27.

timcsike04

2017. július 25.

4 napja használom még csak, változást még nem vettem észre, de az illata nagyon finom, és egész nap érzik.

timcsike04
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 25.

reginca99

2017. július 12.

Ma kezdtem el használni ezt a krémet, reggel és este használom. Később update, addig csak 3csillag mert jó az illata!!!

reginca99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

lang111

2017. március 4.

Ma vettem ebből a krémből egy tubussal. Kíváncsian várom a hatást.Hamarosan update. Egyelőre kap egy max. csillagot,aztán meglátjuk:)Update: Hát nem egy csoda krém, de azért nem rossz:)

lang111
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 4.

lucanaploja

2017. március 2.

2 hete kenem rendszeresen napi 2x, és én is látok javulást! 20 éves vagyok és fogyás miatt jelentek meg a striák illetve kifogyott a melleimből az "anyag"...(bar a combjaimbol ment volna le) 😃 Szoval nagyon jo feszesito hatasa van, es formalja is a cicit, a striák pedig szépen halványulnak. Az illata is nagyon finom, és jól hidratál! Ajánlom!!

lucanaploja
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 2.

Virdzsusz1107

2017. február 22.

Amióta megvettem az első tubust( bróba szerencse vásárlás) rendszeresen újra veszem! Növekedést nem vettem észre viszont rendszeres használattal remekül feszesít!

Virdzsusz1107
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

Lucinella

2017. január 12.

Növeszteni nem növeszt, viszont mindennapi használatnál szépen feszesíti, megemeli a melleket. Az első használat után már látszott nálam a javulást.

Lucinella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 12.

adriennbota

2016. október 10.

Szerintem a világon a legjobb termék a maga kategóriájában. Nem csak feszesít és megemel, hanem rendszeres használattal növeli is a méretet. Én már két éve használom kisebb kihagyásokkal de látványos a változás. Már egy hét után a párom megjegyezte,hogy nőttek a melleim. Viszonylag gyorsan beszívódik, selymes érzést hagy maga után és nekem az illata is tetszik. Nélküle nem tudnék élni.

adriennbota
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 10.

DawnMelody

2016. szeptember 5.

Az előző verziójával nagyon meg voltam elégedve, ezért gondoltam teszek ezzel is egy próbát...Hát, nem jött be. Nyilván nem fog ettől nőni a mell, de nekem amúgy is inkább a feszesítés, formálás volt a cél - az előző változat beváltotta ezt az ígéretét,de ez egyáltalán nem. Azért adok két csillagot, mert elég jól hidratál...egyébként ennyit se adnék.

DawnMelody
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

Semicolon

2016. augusztus 15.

Korábbi változatát használtam, az nagyon bevált nekem. Már csak ezt találtam meg a Rossmann-ban, szóval ezt vettem újra. Előzőhöz mérten nagy reményeket fűzök hozzá! Pár hét múlva jövök update-tel!

Semicolon
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Acacia Seyal Gum

Ázsiai gázló levelének kivonata. A CosIng szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális anyag, ezért pattanásos bőrre igen jó hatással lehet.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2