KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Eveline Cosmetics

Ár:   950 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ViviAnne, Módosítva: 2017. május 10.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

24 órás szuper hidratálás, 5% ureával. SOS segítséget nyújt a száraz bőrnek. Összekapcsolja az 5% urea és a különleges kompozíciójú összetevők tulajdonságait, amelyek hosszantartó hidratálást biztosítanak és védelmet a külső tényezőkkel szemben.

Aktív összetevők: 5% urea, Hydromanil™, shea vaj, bioHyaluron Complex™, kókuszolaj, szójaolaj, Laminaria alga kivonat