KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Eveline Cosmetics

Ár:   950 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ViviAnne, Módosítva: 2017. május 10.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

24 órás szuper hidratálás, 5% ureával. SOS segítséget nyújt a száraz bőrnek. Összekapcsolja az 5% urea és a különleges kompozíciójú összetevők tulajdonságait, amelyek hosszantartó hidratálást biztosítanak és védelmet a külső tényezőkkel szemben.

Aktív összetevők: 5% urea, Hydromanil™, shea vaj, bioHyaluron Complex™, kókuszolaj, szójaolaj, Laminaria alga kivonat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

FReka

2017. november 4.

Marcipánillatú,könnyű,már-már vizes állagú kis krém,pillanatok alatt beissza a bőröm,nem tapadok tőle,viszont remekül hidratál,puha a bőröm,elmúlik a húzódás. Nem látom már sehol,kiárusításon lőttem a tescoban kb 400 forintért,csak azt sajnálom hogy nem vettem meg összeset.

FReka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 4.