KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Eveline Cosmetics

Ár:   990 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. október 5.

Kategória:   Sminkek szájra

mLK235

2017. március 8.

A termék közvetlenül a felvitel után megduzzasztja az ajkakat és ez az állapot semeddig nem tart, ápolt ajkakat eredményez de ezenkívűl semmit nem tud.

mLK235
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 8.

blackcat00616

2015. március 25.

Kedvenc szájfényem :) Nem "szokik rá," az ajkam, ápol, kellemesen bizsergeti az ajkam, amitől tényleg dúsabb hatást kelt és túlzások nélkül fénylik

blackcat00616
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 25.

annix

2014. november 5.

Bizsergető érzést ad, mint régen egy oriflame-s dúsító szájfényem. Az illata nagyon tetszik, nem ragad. Tényleg van egy minimális dúsító hatása, de nem tart sokáig. Én az 502-es árnyalatot vettem meg. Szép természetes, barackos szín, nem gigantikus csillámokkal. És ami nekem hatalmas pozitívum: nem szárítja ki az amúgy cserepesedni szerető ajkaimat!

annix
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 5.

Pinky

2013. december 19.

Nem igazán veszem észre a dúsító hatást. Nem ragadós, viszont nem is nagyon tartós. A hidratálásban sem kiemelkedő.

Pinky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 19.

Svetlana

2013. április 13.

Valóban dúsít és nagyon olcsó! A számat se szárítja ki!

Svetlana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 13.

Valóban dúsít és nagyon olcsó! A számat se szárítja ki!

2012. augusztus 29.

Hideg és bizsergető és valóban egy picit dúsítja az ajkakat, elég sok színben kapható, az árát teljesen megéri!!

nicole07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 29.

2012. július 22.

Bizsergető, hűsítő hatása érezhető, egy ici-picit dúsítja is az ajkaim, de valamiért nem szeretem az illatát!

nicole07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 22.

szerka

2012. február 24.

Én nem igazán számolhatok be látványos hatásról. Picit csíp . Ennyi. Fodrász kellékes boltban lehet kapni.

szerka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 24.

sandoragi0

2011. október 10.

Felkenés után bizserget,enyhén csíp,az ajkam tényleg dúsabb lett tőle,teltebb,szexibb :) A baj csak az,hogy a hatás nem tartott sokáig,így állandóan kenegetni kell,ha azt akarod,hogy dús legyen :(

sandoragi0
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 10.