KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Eveline Cosmetics

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dumitutoj, Módosítva: 2018. december 6.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Minden bőrtípusra, érzékeny és rosaceára hajlamos bőrre is. Tisztít és felfrissít. Hidratál és táplál. Nyugtatja az irritációt.

Alaposan tisztít, tökéletesen eltávolítja a sminket, mélyen hidratál és revitalizál.

Kiratira

2018. december 8.

Nagyon örültem mikor rátaláltam, érzékeny, kipirosodó bőrömnek áldás ez a lemosó, nem irritálja, nem csíp, nagyon kellemes érzés használni. A hialuronsav tartalom plusz pont, emiatt vettem csak meg kíváncsiságból, csodát nem vártam tőle. Én zuhanyzás elején felkenem arcra, dekoltázsra, és csak a végén öblítem le h legyen ideje a hatni, de azt kell mondjam meglepődtem h egyáltalán nem szárított v csípett így sem, a pirosságot sem hozza elő, sőt még puhítja is a bőrt. Szépen tisztít, zuhanyzás után néha áttörlöm az arcom micellás vízzel is, biztos ami biztos, de nincs mit letörölni, ez a lemosó minden sminket leszed maradéktalanul. Már a második flakonnal használom és marad is ez úgy néz ki, annyira jól teljesít.

Kiratira
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 8.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycereth-26, Sodium Hyaluronate, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Glucose, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Lilás piros.