Eveline Cosmetics

Ár:   890 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: linkee, Módosítva: 2016. augusztus 18.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hidratáló és regeneráló gazdag éjszakai krém, száraz és érzékeny bőrre. Hatékonyan táplálja a bőr mélyebb rétegeit, kisimít és megszünteti az érdesség érzését. Megnyugtatja az irritációkat és újjáépíti a bőr természetes védőgátját.

• Hydra Impact Formula - újszerű technológia, amelynek köszönhetően a krém intenzíven hidratál és hatékonyan meggátolja a bőr vízvesztését.
  • Soft Touch Control - innovatív komplex hármas hatással: mélyen hidratál, nyugtatja az irritációkat, selymes simaságot nyújt.
  • Hialuronsav - megtartja a vizet a bőr mélyebb rétegeiben.
  • Aquaphyline® - 24 órás maximális hidratálást biztosít, tisztít és méregtelenít.
  • Selyem proteinek - hatékonyan meggátolja a bőr kiszáradását.
  • Argán és mandula olajok - mélyen táplálja és rugalmassá teszi a bőrt, láthatóan puhítja.

Parabén és mesterséges színezék nélkül.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

joana120

Korcsoport: < 18
2018. április 17.

Pozitív: Én nagyon szeretem ezt a kémet,egységes arcot varázsol,hidratál,könnyen beszívodik.
Negatív:Talán kicsit zsírosít. :(

joana120
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. április 17.

Negatív:Talán kicsit zsírosít. :(

Narbeleth

2018. január 11.

Az állaga meglepett, kicsit olyan pudingszerű, vagy nagyon géles. Mindenesetre jó, a meglehetősen érzékeny+ekcémás arcbőrömet nem irritálja, elég jól hidratál, könnyen beszívódik, és reggelre nem tiszta olaj a fejem tőle :D. Én nem tapasztaltam, hogy ragacsos lenne, sajnos lehetnek hibás darabok ezek szerint.

Narbeleth
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 11.

furikati

2018. január 8.

Csalódás. A többi termékhez képest gyenge. Ragacsos, nem szívódik be rendesen. Még reggel is ragadok.

furikati
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 8.

Edina9

2017. december 7.

Akciósan jutottam hozzá a Rossmannban, az itt olvasott vélemények győztek meg a vásárláshoz. Nagyon jó vizes állaga van, hamar felszívódik. Én nem csak éjszakára tettem belőle, nappali krémnek is jó, mert nem hagy ragacsos, zsíros érzetet az arcomon, szépen lehet sminkelni rá. A pattanások után maradt sebet/heget hamar leszárította, ami egy hidratálónál, regenerálónál igencsak jelentős teljesítmény az én bőrömöm. Merem ajánlani!

Edina9
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 7.

rocksteadycat

2017. december 1.

Akciósan láttam, és eléggé megtetszett a leírása, úgyhogy elhoztam. Eddig is szerettem az Eveline krémeket, de ez különösen jó!
Főleg most, ebben a bőrkiszárítós időszakban. Nagyon tetszett az arcomnak, jó volt reggel puha, kellemes bőrrel ébredni. :)

rocksteadycat
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 1.

Frenchie

2017. május 8.

Kb. két hete vettem ezt a krémet, a tökéletes "olcsó, de jó minőségű" kategóriába eső hidratálókrémet keresve. Több Eveline krémet próbáltam és elégedett voltam velük, de ez mindent visz. A csomagoláson felsoroltak közül minden igaz. Igaz, éjszakai krém, de én éjjel-nappal használom, mert elég könnyű az állaga. Tartósan sima és puha lesz tőle a bőröm, a száraz foltjaimat pár használat után eltüntette. Az alapból fakó bőröm egész nap ragyogó lesz, ráadásul az illata is kellemes.

Frenchie
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 8.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Urea, Sodium Hyaluronate, Betaine, Propylene Glycol, Hydrolyzed Silk, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Sorbitol, Diglycerin, Lactic Acid, Sodium PCA
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sorbitol h 1 1

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.