KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Eveline Cosmetics

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rege, Módosítva: 2012. június 6.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1490 Ft

Háromlépcsős formázó kúra.

- Redukálja a zsírszöveteket, karcsúsítja és formázza a derék vonalait.

- Megemeli a feneket és láthatóan korrigálja a formáját.

- Jelentősen csökkenti a cellulitot és javítja a bőr feszességét, rugalmasságát.

Aktív összetevők:

Thermo Fat Burner- eltávolítja az elraktározott lipideket. Felmelegíti a bőrt, aminek köszönhetően a hatóanyagok gyorsan behatolnak a bőrbe, maximálisan gyorsítva a zsírszövetek redukálását.
MDL komplex - kisimítja a bőr egyenetlenségeit, javítja a bőr rugalmasságát és feszességét.
Koffein- stimulálja a metabolizmust, égeti a zsírsejteket.
Repkény és zsurló kivonat - elősegíti a kollagén és elasztin termelést.
Laminaria alga - gazdag ásványi sókban, mélyen hidratál, csillapít és eltávolítja a toxinokat a szövetekből, ráadásul erősíti a bőrt.

Ár: 1490 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

zsosa

2017. augusztus 12.

Régebben vettem egyet, de nem sok értelme volt. Melegített rendesen, de más hatása nem volt. Mire elfogyott még nem volt látható hatása, így nem vettem újat. Lehet, hogy csak én jártam így, elvégre mindenki másmilyen. Szerencsére azóta találtam jobb megoldást, ha rám hallgattok inkább tovább keresgéltek :)

zsosa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Anne74

2017. augusztus 6.

Hmm...aztamindenit...nem 40 fokban kellett volna teszteltem ezt a terméket. :)
Teszi a dolgát az biztos.
Melegít kellően s a hatása is érezhető.
Hosszútávon kíváncsi leszek a végeredményre.
De most amit ígért azt teljesíti. :)

Anne74
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Hmm...aztamindenit...nem 40 fokban kellett volna teszteltem ezt a terméket. :)
Teszi a dolgát az biztos.
Melegít kellően s a hatása is érezhető.
Hosszútávon kíváncsi leszek a végeredményre.
De most amit ígért azt teljesíti. :)

doris92

2017. július 19.

Harmadik napja használom... Első nap csínján bántam vele, mivel a kommentek alapján olvastam eléggé melegít... Akkor nem éreztem szinte semmit... Második napon picivel többet kentem, de akkor kb 10 percen át éreztem épp csak egy picit a melegséget.. Na de eljött a harmadik nap. :-) Olyan mintha egy fűtőtesten ülnék, de cseppet sem kellemetlen, csak ebben a dög melegben rátesz még egy lapáttal. Viszont mindent a cél érdekében. Tornázom mellette, kíváncsian várom lesz e eredmény!

doris92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 19.

maszatkaanna

2017. június 29.

Eddig a hűsítő változatot használtam, a jó vélemények alapján próbáltam ki ezt is. Olvastam, hogy valakinek nem melegített, a titok a jó hosszan tartó dörzsölés, és nem kell spórolni a krémmel. Az elején én sem éreztem semmit, viszont mikor addig masszíroztam a combom hogy majdnem leszakadt a kezem, nagyon égetett, nekem kifejezetten tetszik. Sportolok is, nagyon sok vizet iszom, mégsem akar elmúlni a narancsbőr. Miután bekenem mintha már egyből halványabb lenne. Este és reggel használom, látható a változás. Most hogy elfogyott majd ősszel veszem újra, mikor már nem lesz ilyen meleg.

maszatkaanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 29.

queenofhearts

Korcsoport: < 18
2017. május 25.

Őszintén szólva a máglyahalál ehhez képest szinte megváltásnak tűnik... Bár a száraz, érzékeny bőrömmel nem számítottam másra, előre felkészültem a dologra lelkiekben. Iszonyatosan éget, fűt (bár így pár nap után már nem érzem annyira), néha jön tőle a teljes libabőr is, utána pedig viszketek, de egyelőre úgy néz ki, hogy megéri. Az illata egy kicsit furcsa, de nem rossz, magát a terméket könnyen el lehet oszlatni, meg adagolni is (a Dr. Kelen formázóknál - lehet, hogy én voltam béna - de folyton küszködtem az adagolással és elég szépen összekentem mindig mindent. Ami a leginkább látszik, hogy pár nap alatt elég szépen belesegített abba, hogy a derekam karcsúbb legyen és visszahúzódjanak az ott letelepedett kis párnácskák, persze mellette diétázok és edzek is. Mindenképpen újravevős!

queenofhearts
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. május 25.

krdorka

2017. május 5.

Kevés mennyiségben kell felvinni, mert különben pokolian éget. Én szaunagatyát is veszek rá és úgy nagyon kemény az edzés. :D

krdorka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 5.

Vivito

2017. május 5.

Na ez az a krém amit, ha a pokolnak 9 bugyra van akkor ezt a 10.-ből halászták elő. Kegyetlen égő érzést váltott ki nálam. Meg sem próbáltam mozgással együtt kombinálva használni, mivel 1. be szoktam tekercselni magamat amikor ezt használom, tehát mozogni nem sokat tudnék, 2. szerintem kigyulladna a lábam. 😂 Még langyos vízzel is elviselhetetlen leöblíteni, ezért mindig hideg vízzel szoktam elvégezni ezt a műveletet. Viszont tényleg feszesít és nagyon selymes lesz a bőröm a használat után. Azonban ez önmagában nyilván nem elég. Nem fogja leégetni a sajtburgerrel bevitt kalóriákat és nem, a light kólával együtt használva sem lesz másnapra bomba (narancsbőr mentes) feneketek tőle vagy kockás hasatok. Utóbbiakhoz sok folyadékot inni, méregteleníteni, tisztán étkezni és edzeni kell. Kiegészítő termékként azonban nem rossz, el fogom használni, aztán szeretnék más brandekkel is kísérletezni.

Vivito
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 5.

Demonshadow

2017. március 17.

Szinte már el is feledkeztem arról, hogy valamikor használtam, jobban mondva kipróbáltam. Csak a hiúság vett rá, hogy megvegyem, de, ha egy csepp eszem is lett volna, vagyis mérlegeltem volna, milyen arányban van a reklám és a tényleges érték, hatás, nem vetemedtem volna ilyesmire. Hidratálónak jó volt, de igazából így csak egy drága testápolónak felelt meg. Nem fogyasztott, nem tüntette el a narancsbőrt, igazából az ég világon semmit sem ért.

Demonshadow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

mLK235

2017. február 25.

Ajándékba kaptam és tényleg jó mozgással konbinálva, szép simák lettek a lábaim, viszont akinek nagyon narancsbőrös a feneke, vagy "muffin top"-al él az ettől a krémtől ne várjon csodát, annak inkább a paprikaolajos bemasszírozás utáni, aerob mozgásforma és a diéta kombinációja a jó megoldás.

mLK235
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 25.

Birkin22

2016. december 7.

Nem bírtam elviselni. Nagyon durván égetett, amikor az égés elmúlt, akkor meg borzasztóan viszketett. Szerencsére akciósan vettem.

Birkin22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 7.

Borostyán kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint baktérium ellenes, szövetösszehúzó, tonizáló, bőrkondícionáló és bőrnyugtató összetevő. A Dermaxime szerint a borostyán élénkíti a vérkeringést, tonizálja és feszesíti a bőrt, valamint segíti a méreganyagok távozását. Ezen tulajdonságai miatt sokszor találkozhatunk az összetevővel cellulitisz elleni krémekben. Paula Begoun összességében mint kerülendő összetevőt jellemzi a borostyánkivonatot, mivel irritációt okozhat, különösen, ha a használója allergiás, asztmás vagy atópiás dermatitisben szenved.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A mezei zsurló levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tonizáló, összehúzó, nyugtató és bőrpuhító hatású összetevő. Mivel magas a tannin, alkaloid és nikotin tartalma, Paula  Begoun szerint a bőrre irritáló hatással lehet. Az összetevő pozitívuma, hogy antioxidáns tulajdonsága is van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.