KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Evolve Organic Beauty

Ár:   10 990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Organicharmony.hu-n 8390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2016. október 13.

Ár:   10 990 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Organicharmony.hu, 8390 Ft

Különleges hyaluronsavas szérum organikus damaszkuszi rózsavízzel, gránátalma kivonattal és aloe verával, valamint konjak gyökér porral.

A hyaluronsav súlya ezerszeresének megfelelő vizet képes megkötni, így kiváló alapanyaga az arcápoló készítményeknek. Hasonlóan a rózsavízhez, mely már részét képezte Kleopátra kedvelt szépítőszereinek is.

Nem tartalmaz káros adalékanyagokat.

Ár: 8390 Ft, Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 8390 Ft, Eladó: Organicharmony.hu
Személyes átvétel a belvárosban, FOXPOST, DPD Futárszolgálat, PPP.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Pocok1972

2017. szeptember 14.

Ez egy csodaszer. Két hete használom naponta és ma reggel vettem észre hogy a két szemöldök közti ráncból az egyik konkrétan eltűnt. Nem is hittem el, hirtelen, de tényleg. A másikat megnézve az is finomodott, és a homlokráncok is jóval halványabbak. Ez a cucc hatásos, nem.fogok lemondani róla.
Könnyű vizes hatású szérum, hamar beszívódik, a bőrmegújító krémmel együtt csodálatos. Ha lehetne 10 pontot kapnak.

Pocok1972
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

aivil

2017. április 5.

Zseniális készítmény! Sok ódát hallottam már a hyaluronsavról, de normális arckrémekben én még nem tapasztaltam kiugró eredményt a bőrömön. Ez a szérum viszont tényleg bizonyított. Az Evolve arckrémjével együtt rendeltem és tényleg érzem, hogy sokkal simább, feszesebb a bőröm. Kedvelem, hogy gyorsan beszívódik. Reggel és este használom.

aivil
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 5.

Nono1322

2017. január 4.

Az arckrémemet turbóztam fel ezzel a kis elixírrel és csodásak a tapasztalataim. Egyszerűen kisimultabb, hidratáltabb az arcom, szerintem nem lehet letagadni, hogy látványos az eredmény.

Nono1322
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

rosetta5

2016. november 16.

Nagyon meggyőző. Sajnos a bőröm rendkívül dehidratált, emiatt sokszor húzódik és a ráncaim is jobban látszódnak.
Én a szérumot az arckrémemmel együtt kezdtem használni és már pár nap alatt észlelhető volt a változás. Sokkal kevésbé dehidratált, ezáltal simább a bőröm.

rosetta5
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Kígyópálma gyökerének a kivonata. Rostokban gazdag por, melyet fogyókúrához is szokás szedni. Hogy mire való a kozmetikumokban arról kevés információ érhető el, a CosIng bőrradírozó (abrasive) anyagnak sorolja be.

Tartósítószer.