KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Evolve Organic Beauty

Ár:   10 490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online a Naurel.hu-n 8390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2016. október 12.

Ár:   10 490 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Naurel.hu, 8390 Ft

Az organikus arcápoló olajban a csipkebogyóból nyert retinol csodás egyveleget alkot az argánolaj antioxidánsaival. Kerti katicavirág és vanília kivonattal, valamint damaszkuszi rózsaolajjal készült.

Mentes a mesterséges adalékanyagoktól. Nem tartalmaz szintetikus tartósítószert, színezéket és illatanyagot. 100%-ban természetes, 99,6%-ban organikus összetevőkkel.

Ár: 8390 Ft, Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 8390 Ft, Eladó: Organicharmony.hu
Személyes átvétel a belvárosban, FOXPOST, DPD Futárszolgálat, PPP.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

regerbeatrix

2017. október 13.

Igazi kis elixír. Minden használatkor úgy érzem, mintha valami kincs kerülne az arcomra. Nagyon kevés is elég belőle, szuper jól beszívódik és hát tényleg elragadóvá teszi a bőrt. Mintha az addig élettelennek tűnő bőröm egycsapásra életre kelne.

regerbeatrix
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 13.

kovikata

2017. június 28.

Pár hete rám jött, hogy szeretnék valami nagyon fincsi olajat az arcomra, ami ápol, ugyanakkor nem zsírosít. A fórumokon böngészve annyi jót olvastam erről, hogy rendeltem is gyorsan belőle. Már az első találkozásom maradandó élmény volt. Nagyon tetszik az üvege és könnyen adagolható. Nem kell belőle sok, hamar beissza a bőr. Egyáltalán nem hagy ragadós érzetet. Fantasztikusan puha lett az arcom már pár használat után.

kovikata
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

aivil

2017. január 4.

Imádom! Kevés is elég belőle és egyszerűen fantasztikus kis készítmény. Tényleg varázslatos, ahogy a neve is utal rá. Lágyan bemasszírozom a bőrömbe és egész napos ápoltságot ad. Nem nehezíti el a bőrt, ugyanakkor megóvja a kiszáradástól. Tetszik, hogy ennyi értékes, fincsi olaj található benne.

aivil
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 4.

gumibogyo11

2016. október 27.

a 10ml-set vettem meg 3600 ért, szerintem ez nem olyan vészes ár tekintve h kb 2 cseppet oszlatok el az arcomon. Kellett pár nap kísérletezgetés mert az első pár használat után lett pár pattim, szerintem sokat vittem fel. Szóval inkább kevesebbet használok. Még nem vettem észre óriási változást, de jó illata van és gyorsan beszívja a bőröm. Kell még neki egy kis idő, később updatelek.

gumibogyo11
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 27.

rosetta5

2016. október 26.

Amióta megvan, csak úgy hívom, hogy a csodatévő elixír. Egyszerűen imádja a bőröm. Az argánolaj és a rózsa párosa verhetetlen és odavagyok az enyhén vaníliás illatáért is. Elég belőle egy kevés is. Nem túl olcsó, de szerintem maximálisan megéri az árát.

rosetta5
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 26.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol

Csipkebogyó olaj, melynek magas C vitamin tartalma van. E 2007-es tanulmány szerint azonban a csipkebogyó olaj C vitamin tartalma nagyban változó lehet attól függően, hogy a csipkebogyó milyen állapotba volt, amikor az olajat kivonták belőle. Lásd C vitamin. Az olaj a C vitamin mellett omega zsírsavakban is gazdag, így jó hidratáló, regeneráló összetevő a száraz bőrre.