KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Fa

Ár:   729 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: onecrimsonnight, Módosítva: 2012. április 17.

Kategória:   Dezodorok

Akár 48 órás védelem. Az extra erős formula hőre aktiválódó deo gyöngyöket tartalmaz, amelyek extra adag aktív összetevőt bocsátanak ki stressz és aktivitás hatásásra: a hatékony deo védelemért egész nap.

profectuscat

2013. május 3.

Szeretem, az illata miatt, elsősorban ezért vásároltam. Máskülönben az állagával nem vagyok teljesen megelégedve, mert túl sok jön ki a görgője mellett, amikor használom (kb 1x görgetem meg), és rengeteg izzadásgátló ragad a hónaljamra emiatt. Hamar megszárad, és nem lesz nap végére izzadtságszagú a ruhám. Foltot sem hagy.

profectuscat
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 3.

juccjucc

2013. április 27.

Nagyon jó illata van,elég hamar meg is szárad.Hogy mennyire hatékony önmagában azt nem tudom,mert én pluszba még más deo spray-t is használok rá.

juccjucc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 27.

vicoka08

2012. június 15.

Nekem ebből a fajtából a Rose fresh változat van meg, és én teljesen meg vagyok vele elégedve. Nagyon jó illata van, más deo-kal ellentétben ez nekem nagyon jól bevált. Nem érzem egyáltalán az izzadságom, és egész napot kibír. Néha tényleg nyomot hagy, de az minimális. Csak ajánlani tudom: )

vicoka08
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. június 15.

pixie

2012. május 3.

nagyon jó az illata és a hatása egyaránt :) ez és a rizses a kedvencem a Fa-tól.

pixie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 3.

Edaru

2012. április 28.

Nagyon szeretem, tényleg 24 órás (vagy még több is - de általában fürdök és még nem teszteltem le 24 óránál tovább :-) Jó az illata. A Rose Fresh változatát is szeretem. A ruhán tényleg nyomot hagy egy kicsit, de idáig még nem találtam olyat, ami ezt ne tenné. Létezik ilyen?

Edaru
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 28.

onecrimsonnight

2012. április 17.

Nagyon meg vagyok elégedve vele, a stresszes és sportolás közbeni is izzadáshoz is volt már részem mióta használom és mindkettővel megbirkózott, tehát beváltja amit ígér. Nagyon kellemes illata van, és ha elkezdek izzadni ezt az illatot jobban lehet érezni. Egy hibája van, a fekete ruháimon néha hagy fehér foltot, de azért ez nem a világ vége számomra :)

onecrimsonnight
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Mannitol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.