KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Fa

Ár:   649 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. január 22.

Kategória:   Tusfürdők

Vitalizáló tusolózselé görögdinnye és ylang-ylang illattal.

Emydanko

2018. december 8.

Kellemes, nyárias illata van, de sajnos nem valami tartós.

Emydanko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 8.

Kellemes, nyárias illata van, de sajnos nem valami tartós.

Vivieen

2018. október 24.

Nagyon szeretem a nyárias illatát és azt, hogy ilyen zselés. Olvastam, hogy sokan már fürdés közben is alig érzik az illatát. Én magamon még egy óra múlva is jól érzem. A bőrömet is jól táplálja. Utána nagyon sokáig puha marad.

Vivieen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 24.

Ennie86

2018. augusztus 22.

Ugyan dinnyét nem véltem benne felfedezni, de kifejezetten kellemes az illata. :) Nem szárít. Olyan igazi nyárias tusi.

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Babika20

2018. augusztus 13.

Páromnak is nagyon tetszik, jó kis tusi, Sparban most 40% a kedvezmény rá (08.11 vettem). Szuper nyári cucc, a Baleáknál tartósabb az illata.

Babika20
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

bogaaar

2018. augusztus 6.

Imádnivaló kis illat, sokáig megmarad fürdés után és nem szárít :)

bogaaar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Imádnivaló kis illat, sokáig megmarad fürdés után és nem szárít :)

vadvirag919

2018. július 23.

Olyan kis semmilyen szegény, meglepően gyorsan fogy és kevésbé intenzív az illata. Viszont dicséretes ez a vonal, nyáron szeretem a színes/szagos/trópusi látvány és illatvilágot.

vadvirag919
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

bachmankrisztina

2018. július 23.

Nagyon kellemes nyári illata van, jól habzik.:) Nagyon tetszik, hogy vegán termék!

bachmankrisztina
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 23.

Nika123

Korcsoport: < 18
2018. július 20.

Egyik kedvenc tusfürdőm. Illata használat után is egy kicsit érződik. Friss érzetet ad.
újravevős :D

Nika123
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 20.

újravevős :D

mafalda

2018. július 20.

Imádom én is, finom dinnyés-virágos illat! 😋😚

mafalda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 20.

Imádom én is, finom dinnyés-virágos illat! 😋😚

gyongyikeolasz

2018. július 1.

Nagyon nyárias az illata, imádom

gyongyikeolasz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

Nagyon nyárias az illata, imádom

Antioxidánsok: Tocopherol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.