KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Fa

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. március 2.

Kategória:   Dezodorok

Zöld tea illattal.48h védelem,folyamatosan friss illat.

Noyko

2018. szeptember 19.

Én annyira szeretni akartam. Zöld tea,hú de jó,jó kis frissítő illat lesz. De nem volt.. :( Pedig én aztán mindent elfújok,de ez nagyon alul teljesített. Ragacsos utóhatás,és egy fura illat,amiről nem a frissesség jut eszembe.

Noyko
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Pinky

2018. július 26.

Nem túl tartós melegben, hűvösebb időben jobban működik. Nem viszkettem, nem fogta meg a ruhám.

Pinky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

Hecate

2018. április 16.

Az illata kellemes, üdítő, bár szimatoltam már jobbat és "zöld teásabbat" is, viszont sajnos nem tartós. Bár 15-20 centiről fújtam fehér foltot hagyott fekete pólón, igaz elég volt rajta végighúzni az ujjaimat és el is tűnt, de jobb szeretem a foltmentes dezodorokat. Még ha itt el is tűnik a folt, jobb lenne, ha dezodorálás után nem kéne agyon ellenőrizni a ruhát a tükörben, meg tapizni magam miatta. Reklámozzák, hogy precízebb a spray, ám úgy vélem a régi Fa dezodoroké is az volt, így nem érzem ezen a téren a különbséget. 48 órás izzadásgátló hatásáról azért nem tudok nyilatkozni, mert 2 naponként gyakrabban tisztálkodom, viszont a felfújás napján már beizzadtam és nem éreztem volna, hogy enyhített bármit is. Fa márkás terméktől ennél jóval többet várnék. A csomagolása kellemesen diszkrét.

Hecate
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 16.

Szila20

2017. augusztus 22.

Nekem bevált, abszolút teszi a dolgát, ennél több nem is kell... DE, az illata brutálisan erős, ami számomra már kicsit zavaró. Nem ajánlom azoknak, akik minden nap & minden helyzetben ragaszkodnak a parfümhöz... én nem tartozom ebbe a csoportba, mégsem szerettem használni. Ennél milliószor jobb dezodorokat lehet találni a boltokban.

Szila20
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

rekus27

2017. augusztus 16.

Sűrgősen kellett egy dezodor, a boltban elég kicsi volt a választék, végül a zöld tea illata miatt vettem meg ezt. Elhasználgatom, de nem igazán teszi azt amit kéne. Legalábbis nálam. Egy nap többször is újra kell fújnom, bár lehetséges,hogy ez a nagyon meleg idő miatt van. Pozitívum viszont, hogy egy kicsit felfrissít, amikor reggel használom.

rekus27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

destiel

2017. május 29.

A boltban megtetszett, hogy zöld teás, mert még ezelőtt sosem láttam ilyet és nagyon szeretem maga az italt, illetve a friss illata is elnyerte a tetszésemet. Napról, napra egyre kevésbé tetszik az illata, tüsszentenem kell tőle. Az állaga a legpocsékabb, mert ragacsos valami marad a hónaljamon, ami nagyon zavaró és a felsőimen pedig fehér foltokat hagy. Az izzadásgátló hatása is lehetne jobb.

destiel
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 29.

Mundow

2017. február 15.

Az izzadást egész hatékonyan gátolja. Az illata miatt nem veszem újra.

Mundow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 15.

Az izzadást egész hatékonyan gátolja. Az illata miatt nem veszem újra.

fuge7

2017. január 14.

Friss, kellemes illatú, nekem bejön. Az izzadást megakadályozza, és sokáig bírja. Nem hagy foltot sem a ruhán. Olcsó is. :)
Szóval jó kis spray, újra szoktam venni, ha látok ilyet az Eurós boltban...

fuge7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 14.

Szóval jó kis spray, újra szoktam venni, ha látok ilyet az Eurós boltban...

Banszky

2016. december 31.

Friss,finom illat. Aki csak izzadság szag eltüntetése érdekében használja és nem kifejezetten az illat élményért annak szerintem teljesen tökéletes.

Banszky
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 31.

Black Fairy

2016. december 30.

Általában szeretem a zöld tea illatot...
ÁLTALÁBAN...
Ennek a terméknek viszont kórházi váróterem illata van...befújtam magam, és bár magamon egész jól működik az illatosdi, a szobámba nem szívesen jöttem be, amíg ki nem szellőzött...

Az izzadást remekül gátolja egyébként, bár nem tudom, hogy 24 óráig vagy sem, nekem reggeltől estig kibírta, és nem hagyott foltot a ruhán, általában szeretem a fa spréket, ezzel se volt bajom, de magamtól nem fogom megvenni (ajándék volt nekem meg elfogyott a dezodorom itthon, így nem adtam tovább, hanem használni kezdtem)...nem szívesen használom az illata miatt...akit nem zavar, annak viszont javaslom. :)

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 30.

Általában szeretem a zöld tea illatot...
ÁLTALÁBAN...

Hidratálók: Propylene Glycol, Cyclomethicone