KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Fa

Ár:   525 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. augusztus 28.

Kategória:   Tusfürdők

A csábítóan gondoskodó tusfürdő Bársonyvirág Elixírrel és a Fekete Orchidea illatával biztosítja bőre intenzív ápolását, a puha, selymes, lágy tapintású bőrért.

Bőrsemleges pH-értékű. Bőrgyógyászok által dermatológiailag tesztelt.

Kiszerelés: 250 ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Bettu

2017. augusztus 29.

Nekem kicsit szárítja a bőröm, de az illata tetszik, elég untenzív, pedig a virágos illatokért annyira nem vagyok oda. A színén kicsit meglepődtem. :D Összességében nem rossz tusfürdő.

Bettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

AmethystGhost

2017. július 2.

Kellemes, tényleg parfümös az illata, jó az állaga és jól is habzik.

AmethystGhost
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

Kellemes, tényleg parfümös az illata, jó az állaga és jól is habzik.

Kingucii

2016. augusztus 12.

Tetszik az illata, nagyon finom, enyhe, még is érezhető, lágy. Kiválóan habzik ,jól tisztít, nem szárít.( Bár a többi Fa tusi sem.)
Parfümnek jobban el tudnám képzelni ezt a jellegű illatot.( Ezt nem negatívumként értem, mert tényleg nagyon fincsi)
Mondjuk én majdnem a fele áráért vásárolom, szóval nekem mindenképp megéri, imádom a Fa tusikat!!
5*!!

Kingucii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

5*!!

borbasemese

2015. július 27.

A kókuszos tusfürdőjük után ez a kedvencem! :) Kár,hogy a spray-ben másabb az illata.

borbasemese
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 27.

nkltt13

2015. május 31.

Frissitő, fincsi illat, krémes, jól habzik és hidratál. Teljesen rendben van.

nkltt13
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 31.

Frissitő, fincsi illat, krémes, jól habzik és hidratál. Teljesen rendben van.

pixielein

2015. március 3.

A sötét lila verzióját használtam. Nagyon tetszett. Az illata mesés, és utána is lehet még érezni. A ciklámenes illata kevésbé tetszett. Nem volt rossz de a sötét lilának mindenképp jobb.

pixielein
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 3.

siskin7

2015. február 10.

Nagyon szeretem! Egész nap csak fürdenék vele, egy élmény az illata! Kicsikét ugyan szárít, de annyira elhanyagolható. Jár az 5*!

siskin7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 10.

Jelizz

2014. november 15.

Nagyon jó az illata, és sokáig érezheto a boromon. És nem szárít!!!! :$

Jelizz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 15.

Nagyon jó az illata, és sokáig érezheto a boromon. És nem szárít!!!! :$

kvitta.girl

2014. október 30.

Kellemes nőies illata van, nagyon jól habzik és nem szárít. Így ősszel telitalálat a sok édes gyümölcsös tusfürdő után ez az elegáns illat, nagyon szeretem.

kvitta.girl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 30.

csildiko60

Korcsoport: >54
2014. október 22.

Állaga megfelelő sűrűségű, jól habzik. Kellemes a bőrömnek, nem szárít. Az illata is tetszik.

csildiko60
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. október 22.

Vitaminok: Niacinamide

A csüngő amaránt magjának kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipedia információi szerint az amarántmag teljes értékű fehérjét és növényi rostokat tartalmaz, ásványi anyagokban gazdag (vas, magnézium, réz és mangán).

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Barnás sárga.