KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Fa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tittus, Módosítva: 2011. december 23.

Kategória:   Dezodorok

Hosszantartó elegáns és finom virágillata játékos nőieséggel ajándékoz meg. Double Active formula protectivával hatékonyan véd a testszag ellen, megbízható és hosszantartó frissességet nyújt. Gyengéd formulája védi és ápolja a bőrt. Bőrsemleges pH - igazoltan bőrbarát.

Kiszerelés: 150 ml

Maniac

2013. január 28.

Egyszer egy csomagban volt, kaptam, magamtól nem vettem volna meg, túl erős az illata. Hatása rendben van, nem vagyok izzadós típus, de szinte bármelyik deo használ nekem.

Maniac
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 28.

fatime

2012. február 15.

Nagyon finom illata van, még talán újra is vettem volna ha nem csípte volna sebesre a bőrömet.

fatime
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 15.

tittus

2012. január 24.

Nagyon finom az illata, és nekem a hatása is bevált. Elég intenzív az illata, úgyhogy van, amikor napközben is érzem :]. Én most télen használom, és tény, hogy nem izzadok annyit, mint nyáron, úgyhogy erre az időszakra nekem bőven elég.

tittus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 24.

Halfway

2012. január 15.

Nem rossz a hatása,de a nem rossz nekem nem elég.. Az illatát viszont nagyon nagyon szeretem.

Halfway
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. január 15.

csillag1219

2011. december 30.

Én karácsonyi csomagban kaptam ajándékba, magamtól nem vettem volna meg. Pozitívumai: nagyon finom az illata, az adagolója nagyon szépen, lágyan szórja a dezodort. Negatívuma nálam az, hogy alkoholt tartalmaz, így rettenetesen csíp borotválkozás után. A dezodoráló hatása közepes, így kap egy 3-ast.

csillag1219
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 30.

xxNikixx

2011. december 23.

Jó illata van! De a hatása olyan, mintha akár nem is használnám...

xxNikixx
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 23.

Jó illata van! De a hatása olyan, mintha akár nem is használnám...

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate