KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Fa

Ár:   900 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: evi_iv, Módosítva: 2012. december 8.

Kategória:   Tusfürdők

Fekete Amethyst és Pink Viola

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

SzL

2018. május 24.

Kellemes krémes állag. Finom illat. Jól habzik. Szépen tisztít. Nem szárított. Szerettem.

SzL
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 24.

vidus3

2017. november 29.

Az illatába szerettem bele! Szappanját is használom :)

vidus3
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 29.

Az illatába szerettem bele! Szappanját is használom :)

Szabinavill

2017. november 20.

Nagyon finom illata van és jól hidratál. Nyugodt szívvel ajánlom mindenkinek.

Szabinavill
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

Nagyon finom illata van és jól hidratál. Nyugodt szívvel ajánlom mindenkinek.

Kitsyke

2017. november 12.

Imadom a fa termekeket! Ezt is probaltam, nekem nagyon bejovos!

Kitsyke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 12.

Imadom a fa termekeket! Ezt is probaltam, nekem nagyon bejovos!

Emenye

2017. február 21.

Nagyon finom illata van. :) Nem kell sok belőle és szépen is habzik.

Emenye
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 21.

Nagyon finom illata van. :) Nem kell sok belőle és szépen is habzik.

zdoreebaba

2017. február 5.

Már más a kialakítása, mint a képen szereplő terméknek. Nekem a mostani kupakja sokkal tetszetősebb és praktikusabb. Barátnőmtől kaptam ajándékba karácsonyra és megörültem neki, mert nem sűrűn szoktam Fa tusfürdőket használni. Ez a második a mézes-tejes után. Parfümös, erős illata van, ami az egész lakást körbejárja. Igazi hangulatos, kényeztető, relaxáló élményt nyújt zuhanyzás közben. A színe vadító: nagyon erős lila gyöngyház fénnyel megbolondítva. Csodaszép látványt nyújt, de egyfelől rémisztő is. Az illata nagyon tartós a bőrön, ha este tusolok le vele, még másnap is tökéletesen érezni. Tökéletesen habzik és kevés is elég belőle. Egyetlen problémája, hogy borzasztóan szárítja a bőrömet.

zdoreebaba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 5.

KataMayaNagy

2017. január 7.

Nagyon kellemes illata van, imádom használni, kevés is elég belőle, és sokáig érzem az illatát magamon :)

KataMayaNagy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

balankaa01

2016. december 2.

Szeretem, kellemes használni.. főleg az illata miatt. :3

balankaa01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 2.

Szeretem, kellemes használni.. főleg az illata miatt. :3

rocketqueen

2016. december 2.

A kedvenc tusfürdőm. Egész nap érzem magamon a csodás illatát. Öröm vele a zuhanyzás, elég krémes, jól habzik és árban is megfelelő.

rocketqueen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 2.

Norcica

2016. október 26.

Relaxáló hatású, nagyon kellemes, nőies illata van, élmény vele fürdeni.:)

Norcica
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 26.

Relaxáló hatású, nagyon kellemes, nőies illata van, élmény vele fürdeni.:)

Emolliensek: Glycol Distearate
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide MEA, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Laureth-10, Glycol Distearate
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide MEA, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Laureth-10
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Limonene, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Citronellol
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090
Tartósítószerek: Formic Acid, Sodium Benzoate, Sodium Salicylate