KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Fa

Ár:   900 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: evi_iv, Módosítva: 2012. december 8.

Kategória:   Tusfürdők

Fekete Amethyst és Pink Viola

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Emenye

2017. február 21.

Nagyon finom illata van. :) Nem kell sok belőle és szépen is habzik.

Emenye
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 21.

Nagyon finom illata van. :) Nem kell sok belőle és szépen is habzik.

zdoreebaba

2017. február 5.

Már más a kialakítása, mint a képen szereplő terméknek. Nekem a mostani kupakja sokkal tetszetősebb és praktikusabb. Barátnőmtől kaptam ajándékba karácsonyra és megörültem neki, mert nem sűrűn szoktam Fa tusfürdőket használni. Ez a második a mézes-tejes után. Parfümös, erős illata van, ami az egész lakást körbejárja. Igazi hangulatos, kényeztető, relaxáló élményt nyújt zuhanyzás közben. A színe vadító: nagyon erős lila gyöngyház fénnyel megbolondítva. Csodaszép látványt nyújt, de egyfelől rémisztő is. Az illata nagyon tartós a bőrön, ha este tusolok le vele, még másnap is tökéletesen érezni. Tökéletesen habzik és kevés is elég belőle. Egyetlen problémája, hogy borzasztóan szárítja a bőrömet.

zdoreebaba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 5.

KataMayaNagy

2017. január 7.

Nagyon kellemes illata van, imádom használni, kevés is elég belőle, és sokáig érzem az illatát magamon :)

KataMayaNagy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

balankaa01

2016. december 2.

Szeretem, kellemes használni.. főleg az illata miatt. :3

balankaa01
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 2.

Szeretem, kellemes használni.. főleg az illata miatt. :3

rocketqueen

2016. december 2.

A kedvenc tusfürdőm. Egész nap érzem magamon a csodás illatát. Öröm vele a zuhanyzás, elég krémes, jól habzik és árban is megfelelő.

rocketqueen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 2.

Norcica

Korcsoport: < 18
2016. október 26.

Relaxáló hatású, nagyon kellemes, nőies illata van, élmény vele fürdeni.:)

Norcica
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. október 26.

Relaxáló hatású, nagyon kellemes, nőies illata van, élmény vele fürdeni.:)

dandy

2016. június 11.

A kakaóvajas, kókuszolajos Fa tusi mellett ez a másik nagy kedvencem. Iszonyat tartós az illata és nekem nagyon addiktív. Volt, hogy fél évig csak ezt használtam, mert nem bírtam lecserélni.:) Mindig van itthon belőle. Jól tisztít, jól habzik, krémes, nem szárít.

dandy
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 11.

Kingucii

2016. június 10.

Nagyon nagyon finom illata van, igazi nőies. Az illata tényleg nyugtat, relaxál. A bőrön egyébként sokáig érzem a virágillatot.
Én 400 Ft-t vásároltam a Violában.
Fa márka a kedvencem,sosem csalódtam benne.:)
5*!

Kingucii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 10.

Én 400 Ft-t vásároltam a Violában.
Fa márka a kedvencem,sosem csalódtam benne.:)
5*!

doreszka94

2016. május 31.

Nagyon szeretem az illatát, imádom a színét! Kellemes vele tusolni, az illat sokáig megmarad utána is, jól habzik,nem kell belőle sok. Nem szárítja a bőrömet. Abszolút 5*!

doreszka94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 31.

wfranciska

2016. május 1.

Imadom! Isteni az illata es nagyon kremes

wfranciska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 1.

Imadom! Isteni az illata es nagyon kremes

Emolliensek: Glycol Distearate
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide MEA, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Laureth-10, Glycol Distearate
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide MEA, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Laureth-10
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Limonene, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Citronellol
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090
Tartósítószerek: Formic Acid, Sodium Benzoate, Sodium Salicylate