KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Fa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2013. január 9.

Kategória:   Dezodorok

Fedezze fel a hosszantartó deo védelmet és az extra hosszantartó illatot a Fa Men Black Sun dezodorral. A férfias, karizmatikus illat a friss és fűszeres illatjegyek kellemes kombinációját nyújtja.

Nicu

2015. április 8.

Párom szerint nem ér semmit.

Nicu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 8.

Párom szerint nem ér semmit.

Laura19

2013. július 11.

Egyszer a férjem szólt, hogy szerezzek neki 1 dezodort. Csak úgy megvettem, nem vettem túl komolyan a dolgot. Azóta is mindig ilyet veszünk, nagyon megszerette.

Laura19
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 11.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate