KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Fa

Ár:   740 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. április 1.

Kategória:   Dezodorok

Az ápoló összetevőkkel gazdagított bőrbarát formula akár 48 órás védelmet biztosít testszag ellen, anélkül, hogy fehér vagy sárga foltot hagyna.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Vajdus23

2017. december 10.

Kellemes az illata, de visszafogott, a nap folyamán nem is érezni, hogy rajtam van, 48 órás hatása nyilván csak reklámfogás, egy edzéssel összekötött hosszú napot már nem bír ki, ott bizony már szükség van újra felkenni.

Vajdus23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 10.

Jeanette88

2017. november 15.

Most ilyet használok, de szerintem a fa összes dezodorát kipróbáltam már! Az egyetlen márka amiben még sosem csalódtam. Ezek nem ragadnak a bőrömön, nem szárítanak, és tartósan védenek az izzadtságtól és a szagoktól. :) Egy kiadós edzés előtt/után persze kell egy kis ráadás, de számomra tökéletes.
Az sem riaszt el, hogy kemények, és mások szerint nehezen kenhetőek. Illata meg ne nagyon legyen egy deonak arra ott a parfüm. :)

Jeanette88
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Brunooka

2017. október 21.

Az illatát kedvelem, de kicsit kemény az állaga. Néha használ, neha kevésbé, szóval a hatása nem a legeslegjobb az alumínium ellenére. Az incije katasztrófális, szóval egy ideje áttértem az alumínium mentes deokra.

Brunooka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 21.

anitazs

2017. július 7.

Nálam (is) nagyon gyengének bizonyult, mintha nem is használtam volna. Az, hogy alig van illata, még nem is zavarna, de ugyanúgy izzadok, mintha nem használnék semmit, és a szag ellen sem hatékony.

anitazs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 7.

larka95

2017. június 21.

Ez az a termék, aki nekem semmit nem hatott. Nem tudta beváltani az ígéretét, ugyanolyan érzetet hagyott, mintha nem is használtam volna, ami egy izzadsággátló esetén nem túl pozitív. Kár volt kipróbálni.

larka95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 21.

Mona01

2017. május 15.

Nagyon kemény az állaga, nem érzem, hogy kerülne valami a bőrömre belőle. Ahhoz képest, hogy alumínium is van benne, nagyon hamar átizzadom a ruháimat és "szagos" leszek a nap végére. Pénzkidobás volt.

Mona01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 15.

Cintia89

2017. május 5.

Jó illata van, krémes jól kenhető állaga, nekem nem hagy foltot a ruhán. Meg vagyok vele elégedve. 5 csillag

Cintia89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 5.

vanda202

2017. március 30.

Párszor újravásároltam, nem rossz termék, de most valószínűleg váltani fogok, hogy többet leteszteljek. Szinte csak stiftet használok,mert a golyós dezodorokat nem szeretem annyira. Kellemes az illata, bár nem véd túl sokáig sajnos. A nagyon izzadósoknak nem ajánlanám.

vanda202
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 30.

moncsa8

2017. március 22.

Én éppen az ellenkezőjét tapasztaltam, mint néhány használó. Kenem, de mintha semmi nem kerülne fel a hónaljamra, csak olajos csúszós érzete lesz, pár óra múlva büdösebb vagyok tőle, mintha semmit nem használtam volna. Az illata használat előtt viszont nagyon kellemes.

moncsa8
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

karaibrahimgil

2017. január 12.

Golyós verziót használok belőle. Egyáltalán nem véd 48 órán át, a totyogóm utáni rongangálásban meg kell erősíteni pár óra után.

karaibrahimgil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Cyclomethicone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Nem ionos felületaktív anyag. Tisztítószerként és emulgeálószerként használják különféle kozmetikumokban, de viszkozitásnövelő funkciója is van, azaz javítja a krémek állományát, krémszerűbbé, nehezebben folyóvá teszi őket. Többféle kétely felmerült már a használatával kapcsolatban. Vitás az a kérdés, hogy tartalmazhat-e dioxine szennyezést (a TruthInAging forrása szerint nem), az EWG szerint igen (ezért a magas kockázati érték). De abban mindenki egyetért (ezért, vagy azért), hogy ha sérült a bőrünk, lehetőleg ne használjuk. Az európai törvények korlátozott mennyiségben megengedik a használatát.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.