KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Fa

Ár:   740 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. április 1.

Kategória:   Dezodorok

Az ápoló összetevőkkel gazdagított bőrbarát formula akár 48 órás védelmet biztosít testszag ellen, anélkül, hogy fehér vagy sárga foltot hagyna.

anitazs

2017. július 7.

Nálam (is) nagyon gyengének bizonyult, mintha nem is használtam volna. Az, hogy alig van illata, még nem is zavarna, de ugyanúgy izzadok, mintha nem használnék semmit, és a szag ellen sem hatékony.

anitazs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 7.

larka95

2017. június 21.

Ez az a termék, aki nekem semmit nem hatott. Nem tudta beváltani az ígéretét, ugyanolyan érzetet hagyott, mintha nem is használtam volna, ami egy izzadsággátló esetén nem túl pozitív. Kár volt kipróbálni.

larka95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 21.

Mona01

2017. május 15.

Nagyon kemény az állaga, nem érzem, hogy kerülne valami a bőrömre belőle. Ahhoz képest, hogy alumínium is van benne, nagyon hamar átizzadom a ruháimat és "szagos" leszek a nap végére. Pénzkidobás volt.

Mona01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 15.

Cintia89

2017. május 5.

Jó illata van, krémes jól kenhető állaga, nekem nem hagy foltot a ruhán. Meg vagyok vele elégedve. 5 csillag

Cintia89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 5.

vanda202

2017. március 30.

Párszor újravásároltam, nem rossz termék, de most valószínűleg váltani fogok, hogy többet leteszteljek. Szinte csak stiftet használok,mert a golyós dezodorokat nem szeretem annyira. Kellemes az illata, bár nem véd túl sokáig sajnos. A nagyon izzadósoknak nem ajánlanám.

vanda202
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 30.

moncsa8

2017. március 22.

Én éppen az ellenkezőjét tapasztaltam, mint néhány használó. Kenem, de mintha semmi nem kerülne fel a hónaljamra, csak olajos csúszós érzete lesz, pár óra múlva büdösebb vagyok tőle, mintha semmit nem használtam volna. Az illata használat előtt viszont nagyon kellemes.

moncsa8
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

karaibrahimgil

2017. január 12.

Golyós verziót használok belőle. Egyáltalán nem véd 48 órán át, a totyogóm utáni rongangálásban meg kell erősíteni pár óra után.

karaibrahimgil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

PAncsi79

2016. december 27.

A G napokon féláras kuponnal vásároltam meg (előzetes utánaolvasás nélkül), így nem sírok annyira, hogy végül a kukában landolt.
Nem igazán szoktam semmit kidobni, de ez annyira nem jött be, hogy nem volt kedvem tovább használni. Az állaga túl kemény: szinte fájt a hónaljam az erős dörzsöléstől, mire fel tudtam vinni valamennyit belőle a bőrömre, ám ahhoz mégsem eleget, hogy használjon is valamit az izzadás ellen...
Soha többet kísérletezés és KM véleményolvasás nélküli vásárlás...

PAncsi79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 27.

Soha többet kísérletezés és KM véleményolvasás nélküli vásárlás...

matine91

2016. november 29.

Sajnos nekem sem valt be. Az illat -ami egyebkent nagyon tetszik - rovid ido utan elillan, es ugy szaglok, mintha semmit sem kentem volna fel. Lehet a szavatossaga jart le, es azert vagyok csalodott

matine91
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 29.

szanika

2016. november 2.

Valami 350 Ft-ért jutottam hozzá. Nem rossz kis deo, ennyi pénzért simán jó.
Felváltva használom több deoval egyszerre, mikor melyikhez van kedvem, vagy épp mi akad a kezembe.
Kellemes, szolid illata van. Nem túl krémes, mondhatni inkább "szilárd" állaga van, így alig fogy.
Nem biztos, hogy újraveszem, de egynek jó.

szanika
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 2.

Valami 350 Ft-ért jutottam hozzá. Nem rossz kis deo, ennyi pénzért simán jó.
Nem biztos, hogy újraveszem, de egynek jó.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Cyclomethicone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Nem ionos felületaktív anyag. Tisztítószerként és emulgeálószerként használják különféle kozmetikumokban, de viszkozitásnövelő funkciója is van, azaz javítja a krémek állományát, krémszerűbbé, nehezebben folyóvá teszi őket. Többféle kétely felmerült már a használatával kapcsolatban. Vitás az a kérdés, hogy tartalmazhat-e dioxine szennyezést (a TruthInAging forrása szerint nem), az EWG szerint igen (ezért a magas kockázati érték). De abban mindenki egyetért (ezért, vagy azért), hogy ha sérült a bőrünk, lehetőleg ne használjuk. Az európai törvények korlátozott mennyiségben megengedik a használatát.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.