KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Fa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Eni90, Módosítva: 2012. április 16.

Kategória:   Dezodorok

Hosszantartó védelem,ellenállhatatlanul puha és száraz bőr érzése. A nagy hatékonyságú formula kombinálja a hosszantartó deo védelmet és a 7 tápláló összetevő jótékony hatását.

Amit a Fa NutriSkin Maximum Protect kínál:

• Hosszantartó erős dezodor védelem az izzadság és a testszag ellen
  • Nőiesen friss illat
  • Különösen bőrbarát, bőrgyógyászatilag tesztelt

stimea

2017. január 21.

Imádtam ez a dezodort ezért nemrégiben újra is vásároltam már sokadjára. Meglepődtem, hogy már nem a jól megszokott műanyag csomagolásban van hanem üvegben. Baromi fancy csak gondolom valamit meg is változtattak rajta ugyanis sem az illata sem a hatása nem a régi már. Imádtam a jó erős illatát és sosem volt problémám a hatásával sem, maximum kíváncsiságból vettem más terméket de többnyire visszatértem ehhez. Sajnálom, hogy a nagy újításukkal elrontották ezért csak három csillagot ítélek neki.

stimea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 21.

korita07

2016. augusztus 13.

Nekem a kissé újabb, üveges verzió van meg. Nem rossz, tetszik az illata és eddig nem hagyott nyomot sem a ruháimon. Nem pirosodott ki a bőröm sem tőle.

korita07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 13.

JudithBeauty

2015. június 7.

Izzadásgátló hatás nulla. Még a spray változatánál is rosszabb. Erre mondta Anyukám, hogy a "maximum védelem a kanyarban sincs" (idézet vége).
Nehezen szárad, ragad, felvitel után az egyébként kellemes virágillat büdös lesz. Az összetevők meg borzalmasak, az a sok alumínium, Jajj.

JudithBeauty
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 7.

beautydream

Korcsoport: < 18
2015. április 28.

Az illata természetes, friss, virágos. Izzadásgátló hatása tökéletes, viszont az összetevői nagyon csúnyák.

beautydream
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2015. április 28.

galagonyanya

2015. március 6.

Ilyen pocsék dezodorom is már régen volt! Ma kentem fel először, déltájban már olyan büdös izzadságszagú voltam, hogy elhatároztam, hazamegyek, első dolgom lesz a kukàba hajítani!

galagonyanya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 6.

anitaanett

2014. május 20.

Én most ezt a dezodort használom, az illata tetszik, az izzadásgátló hatásával is meg vagyok elégedve, viszont nekem sokáig nem szárad meg, pedig elég sokat várok vele, miután felkentem.

anitaanett
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 20.

quika

2014. február 18.

folyamatosan ezt vettem újra 1-2 évig, nagyon bevált, az illatát is szerettem (a fújós változatától viszont kb felfordul a gyomrom) viszont egyszer csak már nem funkcionált olyan jól, ezért váltottam, de elképzelhető, hogy majd visszatérek.

quika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 18.

csibeeeh

2013. november 10.

nagyon szerettem az illatát, de sajnos már a nap végére nem sok hatása volt a dezodornak :S

csibeeeh
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 10.

kriszti.07

2012. december 12.

Az illatát szeretem, de egyáltalán nincs (nálam) izzadásgátló hatása.

kriszti.07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 12.

Az illatát szeretem, de egyáltalán nincs (nálam) izzadásgátló hatása.

murmur

2012. november 9.

Hát, rákos nem lettem, de a nap végére büdi az igen... soha többé ilyet. Pedig az illata jó lenne...

murmur
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 9.

Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

A zsírhoz hasonló állagú, tisztán növényi eredetű bőrpuhító (emollient) anyag, mely funkcióban a paraffinokhoz hasonló,  azonban azokkal ellentétben nem ragadós és nem zsíros érzetet hagy maga után a bőrön. A CosIng besorolás szerint emollient és bőrvédő összetevő. Részletes infó az összetevőről itt.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Squalane eo 1 0

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.